18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejerowski o EURO

Lobas • 2012-08-27, 22:35
Czyli największy hipster w Polsce wypowiada się na temat Euro 2012...

Zjebizor

2012-08-28, 14:01
Kant, ciężko jest uświadomić lemingi.
Krata piwa dla ciebie za starania.
Niestety w polskich szkołach nigdy nie nadąża się z materiałem na historii i mamy takie a nie inne społeczeństwo.

Verencen

2012-08-28, 14:14
Wielki patriota, a podatków w Polsce nie płaci... Olbrzymi hipokryta!

torro

2012-08-28, 14:58
kant napisał/a:




jakieś kontrargumenty na poparcie twoich śmiałych tez? czy powtarzasz tylko jak małpa, przepraszam, papuga, za idolem gimbusów, jakubem w.?


Kontrargunenty to są na argumenty, a nie na pieprzenie bez sensu. Z debilem nie ma co polemizować. Koń jaki jest każdy widzi...

bach

2012-08-28, 15:33
kant napisał/a:



Art. 13.

Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.

Całe PO powinno zostać zlikwidowane za tę akcję z Leninem



a teraz poczytaj książki Lenina, Stalina, Marksa, Hitlera i porównaj z programami politycznymi naszych przodujących partii od 1989 r, sądzę, że dojdziesz do wniosku, że ich wszystkich należy postawić pod ścianą i rozstrzelać

co do Cejrowskiego, fakt, troszkę przegina z wiarą i rolą kościoła, natomiast jego poglądy są stricte prawicowe i ma chłop rację, gdyby ktoś wątpił w jego wypowiedzi, to patrzeć i wnioski wyciągać


Jackyll

2012-08-28, 15:51
Wie ktoś może gdzie jest całość?

ka...........nt

2012-08-28, 16:10
Rashad napisał/a:


Nie wypowiadam sie na temat slusznosci kar oraz ich konsekwencji, to nie jest sredniowiecze zeby kogos na pal nabijac bo ktos tak powiedzial. Zyjemy w panstwie prawa (podobno) i wpierw trzeba cos komus udowodnic, a dopiero potem karac, tak to przynajmniej powinno dzialac.
Ustosunkowuje sie tylko do jego slow, goscia ktory by dal sie pocwiartowac i wydymac ksiedzu za wiare, a przy okazji glosi takie hasla "milosci". W skrocie traktuje religie wybiorczo czyli jak mu pasuje czyli jak wiekszosc ludzi w Polsce ;]




Tak pie**olą obrońcy Jaruzelskiego, koleś składa do sądu zaświadczenia lekarskie, że jest chory, a 2 dni później siedzi u Lisa w telewizji. I co mam mu udowadniać. Sam przecież poinformował cały naród, że wprowadza stan wojenny. To jest postępowe myślenie w twoim wykonaniu. Co może tatuś też troszczył się o bezpieczeństwo w PRLu i teraz jebiesz takie mądre teksty? Smutne jest to, że hitlerowcy zostali powywieszani, a komuchy do końca swych dni miały i mają się dobrze. Co do wiary to jak ma się ją traktować? "Głodnego nakarm"-ale jak głodny leci do ciebie z nożem to masz prawo się bronić, katolicyzm przedstawia zdrowsze podejście do rzeczywistości niż nasze prawo, w którym napastnik ma więcej przywilejów niż ofiara. I tylko ty traktujesz religię wybiórczo, bo usłyszałeś o dobrotliwym Jezusie, i teraz wymagasz by katolicy nie bronili się przed pojazdami z twojej strony. Poczytaj sobie jak Jezus spuścił wpie**ol kupcom w świątyni. To samo należy się ludziom, którzy uczynili z Polski swój interes.

torro napisał/a:

Kontrargunenty to są na argumenty, a nie na pieprzenie bez sensu. Z debilem nie ma co polemizować. Koń jaki jest każdy widzi...




Dlatego oddal się już od komputera.


Verencen napisał/a:

Wielki patriota, a podatków w Polsce nie płaci... Olbrzymi hipokryta!




Bo to nie Polska tylko folwark złodziei. Co to k***a za kraj, w którym państwo zabiera Ci ponad połowę zarobków, metr mieszkania kosztuje 4 pensje, a kredyt oprocentowany jest na 25%, a za miesięczne wynagrodzenie możesz zatankować 4 razy do pełna. Niemcy czy Amerykanie już dawno poszatkowaliby takie władze. Ale u nas złodziej zawsze ma więcej praw. I jeszcze Ci powie bezczelnie, że co z Ciebie za katolik, który domaga się kary dla swoich oprawców. :idzwch*j:

In...........eo

2012-08-28, 16:32
E tam pie**olicie, Cejrowski jest spoko. Zakrzyczycie go ma inny światopogląd niż wy?

bach

2012-08-28, 16:34
kant, zapomniałeś o akcyzie i vacie od akcyzy, zlicz dokładnie wszystkie daniny, a wyjdzie że realny podatek, to jakieś 80 %, a w przyszłym roku szykują podwyżkę w postaci podatku katastralnego, a wszystko aby utrzymywać machnę urzędniczą trzymającą nas za mordę

donRafael

2012-08-28, 16:38
@Kant japie**ole, udajesz takiego oszołoma? A może koniecznie chcesz zebrać kolejne piwa? Mam wyj***ne z własnych powodów, których Ci nie muszę tłumaczyć.

Koszty dróg są zawyżone, fakt. dużo rzeczy u nas kosztuje za dużo. Właściwie wszystko u nas kosztuje za dużo. Bo jesteśmy k***a j***ną spuścizną po ZSRR. Nikt jeszcze w tym kraju, na odpowiednio wysokiej pozycji nie nauczył się, że można żyć inaczej niż nachapać się kasy, a pracownikom zapłacić jakieś drobne.

Ale to nie jest powód, żebyś się zaraz wymądrzał jak mesjasz polskiej polityki. Bo mi mówisz o jakichś brakach w edukacji, mimo że mnie nie znasz, a sam pewnie w dupie byłeś i gówno widziałeś.


:evil:

bach

2012-08-28, 16:45
donRafael napisał/a:

Koszty dróg są zawyżone, fakt. dużo rzeczy u nas kosztuje za dużo. Właściwie wszystko u nas kosztuje za dużo. Bo jesteśmy k***a j***ną spuścizną po ZSRR. Nikt jeszcze w tym kraju, na odpowiednio wysokiej pozycji nie nauczył się, że można żyć inaczej niż nachapać się kasy, a pracownikom zapłacić jakieś drobne.



dopóki istnieje biurokracja, koszty wszystkiego są zawyżane, zwłaszcza jak można zaj***ć za wspólnej kasy zwanej budżetem ;-)

donRafael

2012-08-28, 16:59
bach napisał/a:



dopóki istnieje biurokracja, koszty wszystkiego są zawyżane, zwłaszcza jak można zaj***ć za wspólnej kasy zwanej budżetem ;-)



Niestety, to już nigdy nie zniknie ;/ Równie dobrze, moglibyśmy próbować zrezygnować z prądu

Lilka333

2012-08-28, 17:03
Cytat:

Cejrowski, mistrz pie**olenia.




A co, spotkałeś się z nim kiedyś wieczorkiem u Ciebie?

Kierowca Bombowca

2012-08-28, 17:13
Cytat:

(...)największy hipster(...)



Z tego co mi wiadomo P. Cejrowski nie jest pedałem, co więcej sam ich nienawidzi.

stahyra

2012-08-28, 17:17
Według mnie trochę racji ma.
Osobiście go lubię bo mówi co myśli a nie jak te c**olągi z tvp są ocenzurowani i głoszą jakąś chorą propagandę dla tępej masy która wszystko łyka.
Podobno słyszałem też że za głośne wyrażenie swojej opini na temat chołoty żądzącej
jego program sponsoruje BBC a nie nasza polska TVP CZytaj Telewizja Propagandowa!!!!!!!!!!!

Rashad

2012-08-28, 17:43
@ Kant
Od mojego tatusia to sie za przeproszeniem odpie**ol, nic ci do tego. Jesli cie juz to tak interesuje to strajkowal w remontowej wiec laskawie zamknij k***a ryj. Gowno prawda, ze hitlerowcy zostali powywieszani, nawet ci ze Sztutowa dostali smieszne 3 - letnie kary wiezienia. Wielu z nich dozylo sedziwego wieku w Argentynie, a pomagal im sam Watykan w ucieczce tzw. szczurzym szlakiem. Z reszta mowie o terazniejszosci, bo czasow PRL-u ja nie pamietam, a ty tymbardziej.