18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejerowski o EURO

Lobas • 2012-08-27, 22:35
Czyli największy hipster w Polsce wypowiada się na temat Euro 2012...

masterjunior

2012-08-28, 10:54
Naprawdę rzygać mnie się zachciało czytając połowę z waszych komentarzy. Banda debili wypowiadająca się na temat polityki chociaż nie mają o niej bladego pojęcia. Nawet nie macie własnego zdania na żaden temat dopóki nie usłyszycie jakieś opinii w TV, później ja powtarzacie jak je**ne papugi. Wiec jeśli już ktoś ma inne zdanie niż te usłyszane przez was ruszacie swoimi kilkoma szarymi komórkami i wychodzą komentarze typu ,, Cejrowski h*j " ; ,, moher " itp. Naprawdę zacznijcie samodzielnie myśleć, to nie boli. A jeśli po prostu nie zgadzacie się z czyjąś opinią na dany temat to może to napisać w konstruktywny kulturalny sposób. Chociaż chyba za dużo wymagam od gimnazjalistów i naćpanego lewactwa

siwy989

2012-08-28, 10:59
krz2 napisał/a:



Największy z ciebie idiota jakiego znam. Co miał rząd do piłki nożnej?
Obrazek



Kto wyłożył kase na stadiony , śmieszne autostrady, policje itd. ?
Kto musiał nadzorować budowę tego wszystkiego ? Kto za to był odpowiedzialny? Piłkarze ??
Raczej nasz kochany rząd z panią Muchą Minister Sportu na czele. Więc proszę Cię nie pisz głupot jak nie wiesz jak co funkcjonuje....

ka...........nt

2012-08-28, 11:11
McMenel napisał/a:

O k***a czy ty wiesz co to jest IPN i kiedy powstał ?? Wyjdź bo na polskiej polityce się znasz jak ja na koszeniu zbóż ozimych....




Powstał w 1998 żeby ratować resztę teczek, której bolek, donald i spółka nie zdążyli spalić



McMenel napisał/a:

Co ze stwierdzenia "na potrzeby filmu " nie jest jasne.




Po pierwsze nie na potrzeby filmu, bo Abramowicz zasłaniał się konserwatorem zabytków :lol: Po drugie przywracanie wbrew woli mieszkańców warszawy pomnika braterstwa broni (czterech śpiących), który wpisywał się w prymitywną propagandę 4 pancernych o przyjaźni polsko-radzieckiej to też na potrzeby filmu? Gdy Stalin zaatakował Polskę broniąca się przed Hitlerem to było to braterstwo? Czy braterstwem było zatrzymanie wojsk radzieckich przed Warszawą by dać Niemcom czas na dorżnięcie powstańców? Nie wiem ile masz lat i w jakim domu się wychowujesz, ale śmierdzi z twoich postów czerwonymi na kilometr.


McMenel napisał/a:

Jeżeli poprzez swoją bierność i mimo wiedzy o przestępstwach nadal chronił zboczeńców to dla mnie jest równie odpowiedzialny co oni. A musiał wiedzieć są na to dowody w postaci apeli osób świeckich do Watykanu. Ale cóż były ważniejsze rzeczy jak choćby gromadzenie majątku państwa kościelnego.



Co to znaczy chronił? miał przyjechać do każdego i mu przypie**olić? Sprawa pedofilii wśród księży jest tak rozdmuchana przez lewackie media, że pozostaje się tylko śmiać z głupoty lemingów. W mojej miejscowości też była afera. Rodzina z goła menelska oskarżyła księdza o pedofilię i to rzekomo podczas kolędy, nikt z miejscowych im nie wierzył, przyjechała telewizja ogólnopolska, tv4, zrobili oczerniający reportaż, a po miesiącu się okazało, że te menele szantażowały księdza na kasę i gdyby nie dyktafon to facet miałby zniszczone życie, ale telewizja tym już się nie zajęła, lemingi łyknęły co miały łyknąć i było ok. Btw. 30% gwałtów na dzieciach popełnianych jest przez osobniki homoseksualne


McMenel napisał/a:

I pewnie dlatego z mojej miejscowości do takiego Krasnego Stawu jest 300 km a jedzie się 5 h. Gdzie z Wiednia jest 500 a jedzie się też te 5 h. k***a magia co nie....



Co to ma do winiet i cen paliwa? i niewybudowanych, a obiecanych 3000km autostrad z betonu? To jest jakiś argument za donaldem czy przeciw, bo już nie nadążam za tą lemingozą.

bogdanznosa

2012-08-28, 11:15
Ale oczywiście żaden idiota nie doczytał nigdzie, że "im. Lenina" pojawiło się tam na potrzeby filmu który będzie kręcony przez Wajdę o Wałęsie.

ka...........nt

2012-08-28, 11:26
Cytat:

Ale oczywiście żaden idiota nie doczytał nigdzie, że "im. Lenina" pojawiło się tam na potrzeby filmu który będzie kręcony przez Wajdę o Wałęsie.




A czy ten film będzie opisywał współprace bolka? A na potrzeby jakiego filmu powstaje w Warszawie pomnik braterstwa polsko-radzieckiego? Może na potrzeby ratowania historii? To może na potrzeby ratowania historii próbuje się zlikwidować IPN? Ale teraz namieszałeś chłopaku. To może jeszcze walnijmy sobie pomnik adolfa i jozepha tuska i putina i rycha i zbycha. Niech żyje polska platformiana!

mattheo

2012-08-28, 11:27
Hesbollah, mistrz pie**olenia, ale pie**olenia z sensem...

damina

2012-08-28, 11:30
Co on pie**oli. Ile k***a milionów było ludzi pod WIELKA KROKWIĄ Pare nascie lat temu :) NIech sobie k***a przypomni

Rashad

2012-08-28, 11:41
pieto90 napisał/a:



Co innego pozostawić jakieś budowle o znaczeniu historycznym (Oświęcimia nikt nie wyburzał, bo były potem procesy, więc cały obóz został), a co innego nadawać im nazwę na cześć zbrodniarza, to chyba dość spora różnica?


Niekoniecznie. Oswiecim jak i np Stutthoff byly zniszczone po wojnie bo ludziki Adolfa postanowily to wysadzic, zeby bylo jak najmniej dowodow po nich. Polacy postanowili to odbudowac jak najwierniej by pokazac co nazisci (bo przeciez nie oczywiscie niemcy :D ) wyrabiali w trakcie wojny. Jest to czesc naszego dziedzictwa i trudnej historii tak samo strajki w stoczni ktora kiedys nosila imie Lenina. Co do tego czy jest to na potrzeby filmu nie bede sie klocil bo byc moze nie do konca tak jest. Zostawienie napisu moze miec rowniez pozytywny wydzwiek, np taki ze gimbusiarnia przejezdzajac kolo tego byc moze sie zainteresuje kim byl owy Lenin, moze poczyta jaki z niego sk***ysyn. Jestem w stanie pojac, ze dla czesci zalogi tamtej stoczni ten napis to moze byc policzek w twarz. Ale z drugiej strony jak slysze jak ten cwok w pstrokatej koszuli z kwiatami, mowi o szubienicy, podpaleniu to jest klasyczny przyklad milujacego Polaka, katolika ;)

ka...........nt

2012-08-28, 12:21



Rashad napisał/a:

Jestem w stanie pojac, ze dla czesci zalogi tamtej stoczni ten napis to moze byc policzek w twarz. Ale z drugiej strony jak slysze jak ten cwok w pstrokatej koszuli z kwiatami, mowi o szubienicy, podpaleniu to jest klasyczny przyklad milujacego Polaka, katolika ;)



Szkoda, że taką polityką miłości, przebaczania i potępiania uczciwych kar broni się dzisiaj zbrodniarzy komunistycznych, którzy zajmowali się delikatnie rzecz nazywając eliminacją opozycjonistów

Rashad

2012-08-28, 12:41
kant napisał/a:

Obrazek




Szkoda, że taką polityką miłości, przebaczania i potępiania uczciwych kar broni się dzisiaj zbrodniarzy komunistycznych, którzy zajmowali się delikatnie rzecz nazywając eliminacją opozycjonistów


Nie wypowiadam sie na temat slusznosci kar oraz ich konsekwencji, to nie jest sredniowiecze zeby kogos na pal nabijac bo ktos tak powiedzial. Zyjemy w panstwie prawa (podobno) i wpierw trzeba cos komus udowodnic, a dopiero potem karac, tak to przynajmniej powinno dzialac.
Ustosunkowuje sie tylko do jego slow, goscia ktory by dal sie pocwiartowac i wydymac ksiedzu za wiare, a przy okazji glosi takie hasla "milosci". W skrocie traktuje religie wybiorczo czyli jak mu pasuje czyli jak wiekszosc ludzi w Polsce ;]

donRafael

2012-08-28, 13:04
kant napisał/a:

1 miliard z turystów z okazji Euro, 2 miliardy na sam narodowy, 70 miliardów na całość, przez 100 lat nam się te donaldia 2012 nie zwrócą :samoboj:

Jeden z najważniejszych symboli, brama stoczni pozbawiona przez lud napisu "im. Lenina" zniszczona z powrotem tym napisem przez lokalnego działacza PO

Syn premiera pomaga recydywiście w obrobieniu Polaków na 150 mln złotych.


Petelicki, założyciel GROMu strzela sobie serię z kałacha w plecy.


Przepychane są ustawy o przymusowych szczepieniach oraz strzelaniu do dzieci i kobiet w ciąży


To są ciekawostki tylko z 2 ostatnich miesięcy, nie trzeba patrzeć daleko wstecz. A i tak lemingi chórem odpowiedzą na wzór Adama Szechtera "odpieprz się pan od Herr phłemieła"

Niestety te głąby nie wiedzą nawet o jaki cytat chodzi, bo są tacy młodzi i wykształceni, iż nie mają pojęcia jak współczesne elity sprzedawały Polskę 20 lat temu.





kolego, zbuduj za swoje pieniążki drogi, stadiony, to zobaczymy. A propos amber gold- może przeszukamy Twoje drzewo genealogiczne, żebyś nie miał czasem kogoś z rodziny z tym powiązanego? Odmawiasz? Więc przestań pie**olić od rzeczy.

co do Cejrowskiego- niech sobie jest i będzie ze swoimi poglądami. Mam w to zwyczajnie wyj***ne

ka...........nt

2012-08-28, 13:12
donRafael napisał/a:

kolego, zbuduj za swoje pieniążki drogi, stadiony, to zobaczymy.



po części kasa na Euro była z moich podatków. i kiedy koszt budowy stadionów i dróg jest 3 razy wyższy niż w Niemczech przy tańszych materiałach i sile roboczej, a podwykonawcy są oszukiwani na kasie, to budzi to pewne wątpliwości, właściwe dla każdego człowieka, który potrafi myśleć. Niestety taka postawa jest nie do pojęcia dla lemingowskich pawianów.

donRafael napisał/a:

A propos amber gold- może przeszukamy Twoje drzewo genealogiczne, żebyś nie miał czasem kogoś z rodziny z tym powiązanego?



nikt z mojej rodziny w I, II, III i dalszym stopniu pokrewieństwa nie był zamieszany w amber gold więc co to k***a za argument :homer: A stary tusk k***a nie wiedział co robi jego własne dziecko, ani co się dzieje w jego rodzinnym mieście, do którego lata co tydzień za naszą kasę żeby chlać z miejscowym działaczami. pie**olnij się w łeb, może zmądrzejesz.


donRafael napisał/a:

co do Cejrowskiego- niech sobie jest i będzie ze swoimi poglądami. Mam w to zwyczajnie wyj***ne




dokładnie masz wyj***ne, odbyt i odbytnicę po samą esicę przy użyciu wielkiego platformianego ch*ja.

xts

2012-08-28, 13:41
w Sopocie przy molo budę ma i tam robi wywiadziki

bania02

2012-08-28, 13:57
Hesbollah napisał/a:

Cejrowski, mistrz pie**olenia.


bo się opił yerba mate