18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejerowski o EURO

Lobas • 2012-08-27, 22:35
Czyli największy hipster w Polsce wypowiada się na temat Euro 2012...

ka...........nt

2012-08-28, 18:30
donRafael napisał/a:


Niestety, to już nigdy nie zniknie ;/ Równie dobrze, moglibyśmy próbować zrezygnować z prądu




Jak to biurokracja nie zniknie. Dobra rozp***ucha i nie ma. Wystarczy dekomunizacja i 80% parlamentu musiałoby wypie**alać. I tak by się stało 20 lat temu, ale na nocnej zmianie zjawili się wtedy bolek, donald i pawlak. A lemingi jeszcze ich za to wielbią.


Kierowca Bombowca napisał/a:


Z tego co mi wiadomo P. Cejrowski nie jest pedałem, co więcej sam ich nienawidzi.



Z tego co mi wiadomo to Cejrowski jest żonaty, tzn żona twierdzi, że już nie a on, że tak bo był ślub kościelny. Poza tym jakbyś obejrzał kilka jego programów, to byś zauważył że ma takie podejście do kobiet, że na pewno puknie od czasu do czasu jakąś fajną kolumbijkę.


donRafael napisał/a:

@Kant japie**ole, udajesz takiego oszołoma? A może koniecznie chcesz zebrać kolejne piwa? Mam wyj***ne z własnych powodów, których Ci nie muszę tłumaczyć.

Koszty dróg są zawyżone, fakt. dużo rzeczy u nas kosztuje za dużo. Właściwie wszystko u nas kosztuje za dużo. Bo jesteśmy k***a j***ną spuścizną po ZSRR. Nikt jeszcze w tym kraju, na odpowiednio wysokiej pozycji nie nauczył się, że można żyć inaczej niż nachapać się kasy, a pracownikom zapłacić jakieś drobne.

Ale to nie jest powód, żebyś się zaraz wymądrzał jak mesjasz polskiej polityki. Bo mi mówisz o jakichś brakach w edukacji, mimo że mnie nie znasz, a sam pewnie w dupie byłeś i gówno widziałeś.




Niestety swoją postawą pokazujesz, że jesteś kolejną ofiarą modelu nauczania historii, na tyle leniwą, że nawet na wiki nie chce ci się przeczytać życiorysów najważniejszych polskich polityków, dziennikarzy i publicystów, ale za to chętnie chłoniesz propagandę z tv. Polska transformacja to pic na wodę, ściema, jedna z największych w historii. Porządni ludzie solidarności zostali odstawieni na boczne tory z emeryturami po 1000 zyka, sprzedawczyki podzieliły się władzą z komuchami, a byli ubecy dostają po 3 średnie krajowe emerytury. Najwybitniejsze autorytety z tv i władz mają teczki grubsze niż Pismo Święte, a ci którzy najgłośniej szczekaja i wyzywają uczciwych ludzi od wariatów donosili nawet na własne kobiety, i tak pewnie nie wiesz o kim piszę.


Rashad napisał/a:

@ Kant
Od mojego tatusia to sie za przeproszeniem odpie**ol, nic ci do tego. Jesli cie juz to tak interesuje to strajkowal w remontowej wiec laskawie zamknij k***a ryj. Gowno prawda, ze hitlerowcy zostali powywieszani, nawet ci ze Sztutowa dostali smieszne 3 - letnie kary wiezienia. Wielu z nich dozylo sedziwego wieku w Argentynie, a pomagal im sam Watykan w ucieczce tzw. szczurzym szlakiem. Z reszta mowie o terazniejszosci, bo czasow PRL-u ja nie pamietam, a ty tymbardziej.



Wałęsa też strajkował i co? Co do hitlerowców to jednak najgrubsze ryby zawisły, popełniły samobójstwa albo dostały dobrych kilka lat w pierdlu. A u nas co? Jaruzelski dostaje kilkanaście tysi emerytury, w sądzie są cyrki, udaje chorego, a na drugi dzień u Lisa w TVP ma godzinne wystąpienie. Jeszcze rzekomo wolne media bronią pana generała, czego symbolem są słowa Michnika, a raczej Szechtera (bo tak nazywał się jego ojciec i brat komuniści): "odpieprz się od pana generała" To jest ta transformacja, o którą rzekomo walczył twój tatuś? W Niemczech to może była transformacja, teczki natychmiast były odtajnione, były rodzinne dramaty, gdy okazywało się że rodzeństwa donosiły na siebie. Ale tam żaden zgniły moralnie śmieć nie trzyma się koryta sprzedając kraj za drobne.

donRafael

2012-08-28, 19:13
@Kant. Jesteś tylko rok młodszy ode mnie (o ile podałeś prawdziwy wiek), a mądrujesz się jakbyś ten cały PRL i komunę przeżył. Człowieku, posłuchaj mądrzejszych od siebie,bo propagandę to Ty masz chyba w domu. ja np. telewizji nie oglądam, z amber golda toczę sobie zbitę za każdym razem gdy przechodzę obok ich biura, polityka mnie zupełnie gówno obchodzi, bo my NIC nie zrobimy żadnym przewrotem. Skoro masz mentalność XVI-wiecznego chłopa, to leć z szabelką na wszystkich! Myślisz, że ja popieram ten rząd, to co się dzieje w tym kraju? Nawet nie wiesz jak już po dupie i od ilu osób. Ale wiesz co? ch*j z Tobą. Bo jesteś dla mnie tylko pieniaczem internetowym, któremu wydaje się, że wie jak wszystko zrobić dobrze. Uwierz, że nic nie wiesz.

Rashad

2012-08-28, 19:24
@ Kant
Skoncze temat mojego ojca, osoby kulturalne tego tematu nie poruszaja tymbardziej, ze nie znasz mnie nie wiesz kim jestem i nie mam obowiazku sie z tego tlumaczyc ale jak ktos jest umyslowa amebą to ciezko tego wymagac. Najgrubsze ryby zawisly...chyba Ty powinienes troszeczke wysilic glowke i poczytac o takich osobach jak Adolf Eichmann, Rudolf Hess, Albert Speer oraz inni ktorzy sobie zyli spokojnie w Ameryce Poludniowej dopoki Mosad ich nie zapie**olil albo nie dostarczyl przed sad.
Co do transformacji, dzieki transformacji ty albo chociazby Cejrowski moze sobie mowic co mu sie podoba i nikt mu nic za to nie zrobi. W PRL-u w najlepszym wypadku mialbys polamane palce i wybite zeby. Innym faktem transformacji jest to, ze mozesz sobie jechac za granice jak do innego wojewodztwa i nikt nie patrzy juz raczej na Polakow jak na jakichs brudasow.

donRafael

2012-08-28, 19:28
Rashad, zostaw go już. Szanuj swój czas.

ka...........nt

2012-08-28, 19:42
Rashad napisał/a:

@ Kant
Skoncze temat mojego ojca, osoby kulturalne tego tematu nie poruszaja tymbardziej, ze nie znasz mnie nie wiesz kim jestem i nie mam obowiazku sie z tego tlumaczyc ale jak ktos jest umyslowa amebą to ciezko tego wymagac. Najgrubsze ryby zawisly...chyba Ty powinienes troszeczke wysilic glowke i poczytac o takich osobach jak Adolf Eichmann, Rudolf Hess, Albert Speer oraz inni ktorzy sobie zyli spokojnie w Ameryce Poludniowej dopoki Mosad ich nie zapie**olil albo nie dostarczyl przed sad.




Co do twojego taty legendy opozycji to już się tak nie tłumacz, chyba nie ma z czego? Nie wiem jakie trzeba mieć defekty umysłowe, żeby nie zauważyć, że hitlerowcy nawet jak nie zostali od razu skazani to musieli sp***alać ze swojego kraju, a nasze komuchy żyją sobie z państwowych emerytur i co ważniejsi występują od czasu do czasu w telewizji. Może postawmy jaruzelowi pomnik skoro kilku hitlerowcom udało się uciec? Czy to jest takie trudne do zrozumienia, czy mam po prostu założyć, że rozmawiam z upośledzonym szympansem?


Rashad napisał/a:

Co do transformacji, dzieki transformacji ty albo chociazby Cejrowski moze sobie mowic co mu sie podoba i nikt mu nic za to nie zrobi. W PRL-u w najlepszym wypadku mialbys polamane palce i wybite zeby.




Akurat Cejrowski miał połamane wszystkie palce, bo wiedział dużo w sprawie Grzegorza Przemyka, ale nie sypał, w przeciwieństwie do niektórych posłów peło, którzy donosili nawet na swoje narzeczone. I tak nie wiesz o kim mowa.


Cytat:

Co do transformacji, dzieki transformacji ty albo chociazby Cejrowski moze sobie mowic co mu sie podoba i nikt mu nic za to nie zrobi. W PRL-u w najlepszym wypadku mialbys polamane palce i wybite zeby. Innym faktem transformacji jest to, ze mozesz sobie jechac za granice jak do innego wojewodztwa i nikt nie patrzy juz raczej na Polakow jak na jakichs brudasow.



Widać ile wiesz o świecie, w Skandynawii policja zatrzyma cię za samą słowiańską mordę. W Niemczech określenie polak jest wyzwiskiem tak jak u nas rumun czy kacap. A nawet gdyby nie patrzyli na nas jak na brudasów, to przyjrzyj się z jakim zażenowaniem patrzą na nasz kraj gdy tu przyjeżdżają. Pewnego razu siedziałem na izbie przyjęć w szpitalu razem z niemiaszkami. Moja podstawowa znajomość ich języka pozwala mi powiedzieć, że czuli się nieco jak u szamana w szałasie. To jest ta transformacja. Tusk w 5 lat narobił więcej długu niż gierek, a gówno z tego jest, większość poszła na utrzymywanie armii urzędników i kumpli. Zaraz wprowadzi podatek katastralny, a szpitale już są po cichu sprzedawane za bezcen kolegom. A kto wie. może gdyby nie było nocnej zmiany to donald nie mógłby piastować żadnych stanowisk, w końcu dlaczego brał w tym świństwie udział?

Rashad

2012-08-28, 20:01
@ kant
No coz, Polacy sobie zapracowuja na taki, a nie inny wizerunek, skoro Polak Polaka potrafi ojebac w Anglii i obic mu ryj to co sie dziwic. Jak za PRL-u bys chcial przekroczyc granice z RFN to bys powachal sobie slupek graniczny i byc moze posmakowalbys seryjki z kałasznikowa.
I nie, nie mam sie czego obawiac i tlumaczyc jednakze sam fakt, mieszania czyichs rodzicow w dyskusje na portalu pokazuje twoj poziom kultury, przy czym samemu wymagasz od innych merytorycznych argumentow, a sam siegasz po metody a'la polscy politycy, twoja sprawa.

bach

2012-08-28, 20:43
czytając dyskusję, nie da się nie zauważyć, że hasło "dziel i rządź" jest jak najbardziej aktualne :-/

a kiedyś się nas bały kraje z nami sąsiadujące, ale wtedy mieliśmy honor i wolny rynek 8-)

paczfiko

2012-08-28, 21:01
Cejrowski mistrz pie**olenia? oczywiście, bo największą imprezą w Polsce był HOLOCAUST :)

wciazszukam

2012-08-28, 21:27
Smutne jest to, że mimo sensownych argumentów, 90% niewierzących skreśla człowieka po wspomnieniu o kościele rzymskokatolickim. Sam nie cierpię krk, ale mimo to potrafię uszanować poglądy katolików na tematy polityki, sportu, motoryzacji i prowadzić z nimi owocny dialog, delikatnie unikając religii.

W ten sam sposób skreślono w mediach JKM - mimo jego sensownych wypowiedzi na temat gospodarki, sądownictwa, stosunków międzynarodowych, podatków, biurokracji itd. zrobiono z człowieka oszołoma bo nosi muszkę i ma kilka radykalnych i mało popularnych poglądów, których nie boi się tłamsić z tyłu czaszki tylko mówi o nich szczerze i otwarcie. Wielki oszołom, bo uważa że kobiety świetnie spełniają rolę matek. Pedalskie media od razu nazwały to szowinizmem i włożyły w jego usta słowa "kobiety do garów". Przecież w nowoczesnym świecie to mężczyźni powinni rodzić dzieci i karmić piersią - jak równouprawnienie to po całości.

kant, chwała Ci za walkę z bezsensownymi postami i konkretne pojazdy po bezmyślnych niewolnikach Jewropejskiego Sojuzu.

Krak

2012-09-04, 12:22
Żeby ogarnąć o czym mówi WC trzeba znać historię, a nie funkcje facjatobooka. Jak znać jak matura to bzdura?