18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejerowski o EURO

Lobas • 2012-08-27, 22:35
Czyli największy hipster w Polsce wypowiada się na temat Euro 2012...

PaQ93

2012-08-28, 01:24
McMenel napisał/a:


Chcesz to masz. Rząd jak każdy inny od 89 roku. Tak samo umoczony tak samo bez jakiejkolwiek realnej wizji na poprawę bytu społeczeństwa. To samo co Tusk robił i Kaczyński i Miller i Pawlak i Olszewski i wszyscy inni. Euro jako impreza osobiście mi wisiało koło tyłka ale miło że nasz kraj jeszcze jakoś potrafi się zmobilizować. Przypomnę iż za większość umów odpowiada również rząd PiS. To za kadencji Kaczyńskiego rozpoczynano przetargi i niektóre projekty. Co do zaś turystyki to powiem tak co z tego ?? Jasne że w Turcji jest taniej ale czy to wina turków ?? Nie to wina polaków. ch*jowy standard pokoi w motelach i hotelach. Gówniane żarcie w większości knajp. Jedynie procenty jakoś ratują ten kraj. Ale one interesują angoli i Irlandczyków.
No i oczywiście gówniane połączenia drogowe z koszmarnie drogimi drogami. Za winietę w Czechach na 8 dni płaci się 20 euro. Można jechać gdzie się chce bez wpie**alania się na jakieś debilne bramki. Ale nie k***a ludzie nie chcieli winiet kiedy Pol je proponował to mają ch*jnie z grzybnią i 16 zł za niewielki odcinek.



k***a weź wyjdź bo pie**olisz :idzwch*j:

krz2

2012-08-28, 01:26
siwy989 napisał/a:

Początkiem mnie już wk***ił...... Na spotkaniu z Janem Pawłem II byłem w 1999 w Toruniu i owszem było mnóstwo ludzi ale tylko sami Polacy, mam około 100 zdjęć i po przeglądnięciu nie widzę żadnej obcokrajowej flagi oprócz watykańskiej.
Natomias EURO 2012 zgromadziło masę turystów , którzy poznali Polskę nie tylko ze strony II Wojny Światowej , cierpienia ble ble ble itd. Bo na zachodzie tylko nas z tego znają. W końcu mogli zobaczyć Polską kulturę , kuchnię , ludzi, piękne miasta oraz ch*jowe drogi i bezmózgi rząd.
Prawda EURO 2012 to klęska finansowa dla miast , ale to oni swoje kandydatury zgłosili sami, nikt ich nie zmuszał. Przecież było wiadomo , że kasę za mecze bierze UEFA, a my dopłacamy do straży , policji , pogotowia i innych pomocy , które na te Euro były potrzebne, a co najważniejsze do stadionów, które teraz świecą pustkami na meczach. Trzeba było narzekać prędzej , że Mistrzostwa Europy w Polsce to niewypał będzie , a nie po fakcie.
Byliście k***a na wyborach ? To trzeba było głosować na innych, a nie pie**olić teraz jak źle jak się nie było , albo głosowało na j***ne PO. Sam żałuje teraz , że głosowałem na Palikota , bo teraz stoi k***a z Donaldem w spółce i ja będę j***ł do 67 lat k***a :idzwch*j: Zresztą gdzie wy na wybory ,na testy gimnazjalne prędzej



Największy z ciebie idiota jakiego znam. Co miał rząd do piłki nożnej?

ka...........nt

2012-08-28, 01:37
Cytat:

Największy z ciebie idiota jakiego znam. Co miał rząd do piłki nożnej?




Oczywiście, że nic, tak jak do wysokości podatków, wydatków publicznych, trwonienia kasy podatników i korupcji, również tej w sporcie i przy budowie stadionów, dróg, obiektów szkoleniowych itd.

Proponuję ci po każdym głupim wpisie jebnąć się w łeb. Takie proste warunkowanie okazuje się skuteczne w przypadku psów, może i tobie pomoże mimo twoich ogromnych trudności z kojarzeniem i łączeniem faktów.

sz...........an

2012-08-28, 01:57
może i jest trochę piźnięty na punkcie religii... ale nie można mu odmówić tego, że nie gada prawdy o leninie, Platformie i reszcie ekipy, ale co tam, dla was wystarczy żeby coś powiedział o swoim fanatyźmie i na tym skończyliście go słuchać oooo bo można go zj***ć to już reszty nie słucham... a koleś ma racje "donald pięknie lukruje i wszystkim wisi" to jest prawda, kiedyś mówił o tym, że należy po prostu rząd wypie**olić na zbity pysk... bo jak dla mnie to te wszytkie manifestacje pod sejmem gówno dadzą, co z tego że ludzie popsioczą na tuska na forum, pokrzyczą coś przed gmachem sejmowym jak polityków to pie**oli.

Nie należy skreślać żadnej osoby ze względu na jej poglądy, szczególnie, że 90% jego wypowiedzi jest trafna, to 10% to już jest radio maryjne pizi mizi ale to mogę olać.

torro

2012-08-28, 03:45
Cejrowski jest jak małpa. Wystarczy podetknąć mikrofon pod gębę i już mamy cyrk...
Chyba dlatego ma takie powodzenie w mediach,bo przecież nie za merytoryczność. Zawsze pieprzy jak potłuczony.

ka...........nt

2012-08-28, 03:53
torro napisał/a:

Cejrowski jest jak małpa. Wystarczy podetknąć mikrofon pod gębę i już mamy cyrk...
Chyba dlatego ma takie powodzenie w mediach,bo przecież nie za merytoryczność. Zawsze pieprzy jak potłuczony.




jakieś kontrargumenty na poparcie twoich śmiałych tez? czy powtarzasz tylko jak małpa, przepraszam, papuga, za idolem gimbusów, jakubem w.?

Coliber

2012-08-28, 04:32
Lubię Cejrowskiego za to że ma własne zdanie i umie je przekazywać.

NieWeszles

2012-08-28, 05:35
k***a, 30 sekund mi wystarczy, poj***ny pseudokatolik

bloodwar

2012-08-28, 07:14
McMenel napisał/a:


Chcesz to masz. Rząd jak każdy inny od 89 roku. Tak samo umoczony tak samo bez jakiejkolwiek realnej wizji na poprawę bytu społeczeństwa. To samo co Tusk robił i Kaczyński i Miller i Pawlak i Olszewski i wszyscy inni. Euro jako impreza osobiście mi wisiało koło tyłka ale miło że nasz kraj jeszcze jakoś potrafi się zmobilizować. Przypomnę iż za większość umów odpowiada również rząd PiS. To za kadencji Kaczyńskiego rozpoczynano przetargi i niektóre projekty. Co do zaś turystyki to powiem tak co z tego ?? Jasne że w Turcji jest taniej ale czy to wina turków ?? Nie to wina polaków. ch*jowy standard pokoi w motelach i hotelach. Gówniane żarcie w większości knajp. Jedynie procenty jakoś ratują ten kraj. Ale one interesują angoli i Irlandczyków.
No i oczywiście gówniane połączenia drogowe z koszmarnie drogimi drogami. Za winietę w Czechach na 8 dni płaci się 20 euro. Można jechać gdzie się chce bez wpie**alania się na jakieś debilne bramki. Ale nie k***a ludzie nie chcieli winiet kiedy Pol je proponował to mają ch*jnie z grzybnią i 16 zł za niewielki odcinek.



Ludzie nie chcieli winiet bo na całym świecie jest tak, że na drogi lokalne płaci się podatki a z winiet (autostradowych) państwo opłaca budowę autostrad, u nas zaś w cenie paliwa miał być podatek VAT, akcyza, opłata drogowa i dodatkowo jeszcze obowiązek posiadania winiety (nie tylko do poruszania się po autostradach, ale także ekspresówkach i drogach lokalnych!) Nic dziwnego, że ludzie się zbuntowali bo i tak w cenie paliwa ponad połowa to podatki, wszystkie autostrady budowane są w "partnerstwie publiczno-prywatnym" (co sprowadza się do "państwo płaci za budowę a prywaciarz nabija sobie kiesę za obsługę") za co mieliby jeszcze płacić te dodatkowe winiety? A np. mi autostrady nie są do niczego potrzebne, mieszkam na Lubelszczyźnie, tutaj nawet nie ma dwupasmowej ekspresówki do Warszawy a co dopiero chocby kilometra autostrady (nie ma jej nawet w planach na 2020 i dalsze lata) więc za przejazdy mogą sobie liczyć nawet i 100 zł za kilometr.

McMenel

2012-08-28, 07:50
Cytat:


Czy Olszewski i Kaczyński próbowali zlikwidować IPN, nie dopuścić do dekomunizacji i podnieśli wszystkie podatki? :roll:


O k***a czy ty wiesz co to jest IPN i kiedy powstał ?? Wyjdź bo na polskiej polityce się znasz jak ja na koszeniu zbóż ozimych....

Cytat:


Mi się wydawało, że wystarczy pomnik poległych stoczniowców, czy powstańców warszawskich. Ale platformersi wiedzą lepiej:
zamiast pomnika stoczniowców postawić pomnik Jaruzelskiego, zamiast pomnika powstańców pomnik Hitlera i dziadka Tuska!!!


Co ze stwierdzenia "na potrzeby filmu " nie jest jasne.

Cytat:


W praktyce to ty nie masz mózgu, widocznie teoria czasem kłamie (zwłaszcza ta w lewackich mediach). Jeszcze może Wojtyła mówił co niedzielę idźcie i gwałćcie. Wiem, że do człowieka, którego marzeniem jest bycie zgwałconym przez Grodzkie nie przemówią fakty, dlatego polecam dobrego psychiatrę.



Jeżeli poprzez swoją bierność i mimo wiedzy o przestępstwach nadal chronił zboczeńców to dla mnie jest równie odpowiedzialny co oni. A musiał wiedzieć są na to dowody w postaci apeli osób świeckich do Watykanu. Ale cóż były ważniejsze rzeczy jak choćby gromadzenie majątku państwa kościelnego.




Cytat:


Ludzie nie chcieli winiet bo na całym świecie jest tak, że na drogi lokalne płaci się podatki a z winiet (autostradowych) państwo opłaca budowę autostrad, u nas zaś w cenie paliwa miał być podatek VAT, akcyza, opłata drogowa i dodatkowo jeszcze obowiązek posiadania winiety (nie tylko do poruszania się po autostradach, ale także ekspresówkach i drogach lokalnych!) Nic dziwnego, że ludzie się zbuntowali bo i tak w cenie paliwa ponad połowa to podatki, wszystkie autostrady budowane są w "partnerstwie publiczno-prywatnym" (co sprowadza się do "państwo płaci za budowę a prywaciarz nabija sobie kiesę za obsługę") za co mieliby jeszcze płacić te dodatkowe winiety? A np. mi autostrady nie są do niczego potrzebne, mieszkam na Lubelszczyźnie, tutaj nawet nie ma dwupasmowej ekspresówki do Warszawy a co dopiero chocby kilometra autostrady (nie ma jej nawet w planach na 2020 i dalsze lata) więc za przejazdy mogą sobie liczyć nawet i 100 zł za kilometr.



I pewnie dlatego z mojej miejscowości do takiego Krasnego Stawu jest 300 km a jedzie się 5 h. Gdzie z Wiednia jest 500 a jedzie się też te 5 h. k***a magia co nie....

rafbur

2012-08-28, 08:23
Spalić sekretarza, szubienica dla prezydenta Gdańska - jakież to k***a katolickie... Koleś sp***olił z kraju, żeby podatków nie płacić - po cholerę prowadzi tutaj interesy skoro ta Polska jest taka zła?

pieto90

2012-08-28, 08:35
Rashad napisał/a:

Jego argumenty dotyczace Lenina sa tak kretynskie, ze az szkoda komentarza. Rownie dobrze powinnismy pozamykac wszystkie muzea np. obozy koncetracyjne, bo moga propagowac nazizm. .



Co innego pozostawić jakieś budowle o znaczeniu historycznym (Oświęcimia nikt nie wyburzał, bo były potem procesy, więc cały obóz został), a co innego nadawać im nazwę na cześć zbrodniarza, to chyba dość spora różnica?

azerbejdzanification

2012-08-28, 09:24
TyTakTwierdzisz napisał/a:


Słaba prowokacja trollu :)



Nie prowokacja,a same fakty...

dziarski

2012-08-28, 10:42
Napis na bramie jest tylko na czas kręcenia filmu o Wałęsie więc nie ma się o co spinać, zresztą żal Cejrowieskiego słuchać, już myślałem że jak mówił o tym podpalaniu to go zapytają czemu sam dupska nie ruszył żeby rząd obalać, ciekawe jaką by na to miał ripostę.

genghiskhan

2012-08-28, 10:43
Hesbollah napisał/a:

Cejrowski, mistrz pie**olenia.


Sam pie**olisz. Gada lepiej niż niejeden POTYLIK :lol: