18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejerowski o EURO

Lobas • 2012-08-27, 22:35
Czyli największy hipster w Polsce wypowiada się na temat Euro 2012...

McMenel

2012-08-27, 23:29
kant napisał/a:




Nie odniosłeś się w ogóle to merytorycznej kwestii jego wypowiedzi, do strat jakie przyniosło euro, do krytyki afer tego rządu, o czym cały czas mówił, po prostu zwyzywałeś gościa ni z dupy ni z pietruchy. Ludzie tacy jak ty powinni być pozbawiani praw wyborczych


Chcesz to masz. Rząd jak każdy inny od 89 roku. Tak samo umoczony tak samo bez jakiejkolwiek realnej wizji na poprawę bytu społeczeństwa. To samo co Tusk robił i Kaczyński i Miller i Pawlak i Olszewski i wszyscy inni. Euro jako impreza osobiście mi wisiało koło tyłka ale miło że nasz kraj jeszcze jakoś potrafi się zmobilizować. Przypomnę iż za większość umów odpowiada również rząd PiS. To za kadencji Kaczyńskiego rozpoczynano przetargi i niektóre projekty. Co do zaś turystyki to powiem tak co z tego ?? Jasne że w Turcji jest taniej ale czy to wina turków ?? Nie to wina polaków. ch*jowy standard pokoi w motelach i hotelach. Gówniane żarcie w większości knajp. Jedynie procenty jakoś ratują ten kraj. Ale one interesują angoli i Irlandczyków.
No i oczywiście gówniane połączenia drogowe z koszmarnie drogimi drogami. Za winietę w Czechach na 8 dni płaci się 20 euro. Można jechać gdzie się chce bez wpie**alania się na jakieś debilne bramki. Ale nie k***a ludzie nie chcieli winiet kiedy Pol je proponował to mają ch*jnie z grzybnią i 16 zł za niewielki odcinek.

Loaloa

2012-08-27, 23:29
Cejrowski każdą wypowiedzią pobija swój włsny rekord głupoty. Mówi, że Wódz Rewolucji jest zdelegalizowany przez Konstytucję RP, ciekawe w którym miejscu. I co to znaczy "nilealny"? Że nie wolno wymawiać nazwiska Lenin? Najlepsza jest jednak jego definicja imprezy. No no, nie wiedziałem, że Kremówa takie impry rozkręcał.

ka...........nt

2012-08-27, 23:30
Breakdrowser napisał/a:



Często wchodzisz w intymne kontakty z celebrytami?



przeczytaj jego nick. Z ciapatym będziesz w dyskusje wchodził? :lol:


Tylko Mahomet jebiący swoją 9-letnią żonę w imię alaha ma rację!

McMenel napisał/a:

o za kadencji Kaczyńskiego rozpoczynano przetargi i niektóre projekty



TAK!!! to Kaczyński przyznawał premie, za opóźnienia w budowach stadionu, i to Kaczyński podpisał wszystkie umowy przez 4 miesiące rządów po otrzymaniu Euro :idzwch*j:

McMenel

2012-08-27, 23:32
kant napisał/a:



przeczytaj jego nick. Z ciapatym będziesz w dyskusje wchodził? :lol:


Tylko Mahomet jebiący swoją 9-letnią żonę w imię alaha ma rację!


Dobra a czym się różni Mahomet jebiący swoją 9 letnia żonę od księdza proboszcza jebiącego 9 letniego ministranta ??

ka...........nt

2012-08-27, 23:36
Cytat:

Dobra a czym się różni Mahomet jebiący swoją 9 letnia żonę od księdza proboszcza jebiącego 9 letniego ministranta ??




Tym, że w Mahometa się wierzy, a księdza wypie**ala do klasztoru, tym, że Mahomet jest wzorem do naśladowania, a ksiąd pedofil powodem do wstydu.

Cytat:

Cejrowski każdą wypowiedzią pobija swój włsny rekord głupoty. Mówi, że Wódz Rewolucji jest zdelegalizowany przez Konstytucję RP, ciekawe w którym miejscu. I co to znaczy "nilealny"? Że nie wolno wymawiać nazwiska Lenin? Najlepsza jest jednak jego definicja imprezy. No no, nie wiedziałem, że Kremówa takie impry rozkręcał.




Art. 13.

Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.

Całe PO powinno zostać zlikwidowane za tę akcję z Leninem

McMenel

2012-08-27, 23:51
Cytat:



Tym, że w Mahometa się wierzy, a księdza wypie**ala do klasztoru, tym, że Mahomet jest wzorem do naśladowania, a ksiąd pedofil powodem do wstydu.


Ta to czemu wielu ubóstwia Wojtyłę który w praktyce wpierał księży pedofilii ??
Do do Lenina to pokaż mi gdzie to zostało wykorzystane w polityce partyjnej. Napis powrócił na czas realizacji filmu. Zresztą jestem przeciwny wyrzucaniu nazw ulic czy obiektów. Niech pozostają i przypominają. Jeżeli wymażemy cały komunizm nie będziemy w stanie o nim przestrzegać młodzieży. Ale ch*j prawicowcy najpierw robią a potem myślą.

lapsikoss

2012-08-28, 00:25
Pozbywanie się "znienawidzonych niemych świadków komunizmu" jak pomniki, nazwy miejsc czy ulic, to pozbywanie się dziedzictwa narodowego, Naszej historii i przeszłości, której tak bardzo chcą bronić Pisiory z Jarkiem na czele.
W wielu miastach ludzie dorośli i starzy używają PRLowskich nazw ulic z przyzwyczajenia i dla ułatwienia, może powinno się ich ścigać za odwoływanie się w ich działaniu do totalitarnych praktyk?

@temat
Tak bardzo nienawidzę wypowiedzi Cejrowskiego, przesiąkniętych fanatyzmem i wszystkowiedzą. Po stwierdzeniu, że to przyjazdy papieża były największymi imprezami po prostu wyłączyłem tego debila. Sądzę, że poziom tego filmu nie odbiega od dziesiątek pozostałych, a po każdym musiałem wziąć coś na uspokojenie.

0statniSprawiedliwy

2012-08-28, 00:27
kant napisał/a:



Mówisz tak do taty gdy mówi ci, że dzisiaj seksu nie będzie? Ah te lewactwo :amused:


Ps. wpisz sobie w google "szechter" to dobry humor cię opuści.


Pokarmić Cię trollu? Przeinaczasz i manipulujesz faktami, co czyni Cię takim samym sk***ielem, jak redaktorów i polityków, na których wszyscy wiecznie narzekają. Chyba, że jesteś skończonym idiotą i faktycznie wierzysz w to co piszesz. Trolluj sobie na całaprawda.pl, odkrywamyżydów.pl, czy myślsamodzielnie.pl czy ch*j wie gdzie tacy oświeceni jak Ty wchodzą

Rashad

2012-08-28, 00:41
Ten czlowiek jest tak poj***ny, ze az boli. Fakt faktem o EURO mozna powiedziec, ze to byly igrzyska dla ludu by zapomnial jak jest ch*jowo. Jego argumenty dotyczace Lenina sa tak kretynskie, ze az szkoda komentarza. Rownie dobrze powinnismy pozamykac wszystkie muzea np. obozy koncetracyjne, bo moga propagowac nazizm. Jak wiele osob wspomnialo, jesli pielgrzymka papieza do dla tego ćwoka jest impreza to gratulacje. Po trzecie, akurat mieszkam w Trojmiescie i droga przy stadionie jest potrzebna bo bedzie sie laczyc z tunelem pod Marta Wisla, stanowiac szybka alternatywe na wydostanie sie z miasta. Co do obwodnicy to nie sa Stany gdzie samochodow jest 100 razy wiecej i potrzeba 8 - pasmowek, wiec jak mu tak dobrze to niech sie zawija do tego "Ohajo".

LICH0

2012-08-28, 00:48
Wojtek na prezydenta (:

A co do szubienicy to proponuję dla całej Wiejskiej.

kisielek

2012-08-28, 00:58
eh, czekałem tylko aż łysy koleś z okularami z tyłu głowy rzuci w niego tą puszką

eh, czekałem tylko aż łysy koleś z okularami z tyłu głowy rzuci w niego puszką

ka...........nt

2012-08-28, 01:08
McMenel napisał/a:

Rząd jak każdy inny od 89 roku. Tak samo umoczony tak samo bez jakiejkolwiek realnej wizji na poprawę bytu społeczeństwa. To samo co Tusk robił i Kaczyński i Miller i Pawlak i Olszewski i wszyscy inni.



Czy Olszewski i Kaczyński próbowali zlikwidować IPN, nie dopuścić do dekomunizacji i podnieśli wszystkie podatki? :roll:

McMenel napisał/a:

Do do Lenina to pokaż mi gdzie to zostało wykorzystane w polityce partyjnej. Napis powrócił na czas realizacji filmu. Zresztą jestem przeciwny wyrzucaniu nazw ulic czy obiektów. Niech pozostają i przypominają. Jeżeli wymażemy cały komunizm nie będziemy w stanie o nim przestrzegać młodzieży. Ale ch*j prawicowcy najpierw robią a potem myślą.



lapsikoss napisał/a:

Pozbywanie się "znienawidzonych niemych świadków komunizmu" jak pomniki, nazwy miejsc czy ulic, to pozbywanie się dziedzictwa narodowego, Naszej historii i przeszłości, której tak bardzo chcą bronić Pisiory z Jarkiem na czele.




Mi się wydawało, że wystarczy pomnik poległych stoczniowców, czy powstańców warszawskich. Ale platformersi wiedzą lepiej:
zamiast pomnika stoczniowców postawić pomnik Jaruzelskiego, zamiast pomnika powstańców pomnik Hitlera i dziadka Tuska!!!


Cytat:

Ta to czemu wielu ubóstwia Wojtyłę który w praktyce wpierał księży pedofilii ??



W praktyce to ty nie masz mózgu, widocznie teoria czasem kłamie (zwłaszcza ta w lewackich mediach). Jeszcze może Wojtyła mówił co niedzielę idźcie i gwałćcie. Wiem, że do człowieka, którego marzeniem jest bycie zgwałconym przez Grodzkie nie przemówią fakty, dlatego polecam dobrego psychiatrę.


TyTakTwierdzisz napisał/a:

Chyba, że jesteś skończonym idiotą i faktycznie wierzysz w to co piszesz. Trolluj sobie na całaprawda.pl, odkrywamyżydów.pl, czy myślsamodzielnie.pl czy ch*j wie gdzie tacy oświeceni jak Ty wchodzą



A jakie to jest trollowanie, że cała najbliższa rodzina Michnika to komuniści zwalczający najpierw Piłsudskiego, potem opozycję PRL, a sam redaktor GW nie przyjął nazwiska po ojcu, które brzmi jakże polsko Szechter czy raczej Schechter i zawsze stawał w obronie Kiszczaka i Jaruzelskie oraz sprzeciwiał się lustracji i dekomunizacji?


lapsikoss napisał/a:

Tak bardzo nienawidzę wypowiedzi Cejrowskiego, przesiąkniętych fanatyzmem i wszystkowiedzą. Po stwierdzeniu, że to przyjazdy papieża były największymi imprezami po prostu wyłączyłem tego debila. Sądzę, że poziom tego filmu nie odbiega od dziesiątek pozostałych, a po każdym musiałem wziąć coś na uspokojenie.



Pierwsze pielgrzymki papieża to były takie imprezy, że całe służby PRLu stawały na baczność, tylko transmisje były trochę słabsze :lol: , a potem samo KGB wynajmowało zamachowca, co by PRL nie narażać na koszta "zabezpieczania" pielgrzymek. Pomijam fakt, że kilka słów Wojtyły przyniosło wtedy więcej dobrego niż jedenastu szwabopolakopajaców biegających chaotycznie po murawie, którzy skompromitowali nasz kraj na dobre.

kermicik

2012-08-28, 01:09
100% Racji Herbe mu polać

wolwo 997

2012-08-28, 01:14
pie**oli od rzeczy, drugi k***a nawiedzony Jarek

ka...........nt

2012-08-28, 01:18
wolwo 997 napisał/a:

pie**oli od rzeczy, drugi k***a nawiedzony Jarek



Bardzo merytoryczna wypowiedź. Leming detected.