18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bandyci w mundurach

kogutkamikaze • 2013-04-21, 14:54


Brawurowa akcja straży miejskiej w Toruniu

Dobrutro

2013-04-21, 18:03
Ma mundur i legitymację to zobowiązuje Cię to do posłuszeństwa! To jest do cholery praca, która ma określone wytyczne. Chcesz być samodzielny i być panem swojego losu to zamieszkaj na Alasce. Ludzie się przyzwyczaili, że im wszystko wolno. Że im wszystko uchodzi płazem i nagle wielkie zdziwienie, że nie mogą robić co im się podoba.

perki

2013-04-21, 18:06
jakis nawalony typ sie awanturowal to go zamkneli ale mi afera

adolfh

2013-04-21, 18:06
To ja wam powiem coś innego. Mieszkam w nieciekawej okolicy, ale do rzeczy, stało sobie 3 typków, naje*anych w 3 dupy(ledwo stali) i rzucali sobie kamieniami po oknach sklepu ale nie takimi małymi ,pół kilo jak nic, podjechało dwóch psów po czym otworzyli szyby tak do połowy, pogadali coś (może 20sekund) po czym odjechali.I co to ku*wa ma być? Na co idą pieniądze podatników? Zawsze powtarzam, jak jesteś głupi i nie masz zawodu, to idź do policji, na krawężnika w sam raz.Zresztą ci w biurach nie są mądrzejsi. :trzesieee:

koper90

2013-04-21, 18:38
Panowie, on za darmo nie został skuty. Wszyscy od razu podłapali, bo gość zaczął drzeć japę. Ja bym go nie tylko skuł, ale też zawiózł na komisariat i spałował. Jak nie potrafi się zachować, to siedzieć w domu, a nie robić trzodę na wsi..

miskolargol

2013-04-21, 18:44
ten koles ma glos jak testoviron

koper90

2013-04-21, 18:50
Zresztą pod sam koniec drugiego filmiku słychać jak krawężnik mówi, że dostali polecenie go zatrzymać. Prawdopodobnie to jakiś bandzior, krawężniki nawet nie mogą o tym mówić, a on zrobił szopkę w nadziei, że jakiś baran rozdmucha sprawę. Nio i rozdmuchał..

HariDee

2013-04-21, 19:11
k***a ten co nagrywa drze ryja 'nie daj sie, nie daj sie chlopie' a sam gowno zrobil bymu pomoc.. ja prdl.

Vinewood

2013-04-21, 19:12
A co jeśli był naj***ny i chciał zamordować prezydenta IV RP

Zl...........ny

2013-04-21, 19:14
Haha jaki cyrk, filmik nagrywany od momentu zakuwania wieśniaka, a co było wcześniej to nie wiadomo co? Pewnie stał sobie grzecznie i czytał książkę a te bestie od tak się na niego rzuciły i skamle, wyje robi obciach... a bydło później zieje nienawiścią do miejskich...

Go...........ta

2013-04-21, 19:14
co za k***a p*zdy, aż mi k***a cisnienie podniosło ...
nosz k***a cioty j***ne
1. Cokolwiek by nie było są od porządku w mieście (podobno) no to k***a czemu nie potrafią w 9 wsadzić jednego mężczyzny do samochodu ? Brak odpowiedniego szkolenia, czy brak alibi na wykonanie takiej czynności ? Sam film udowadnia brak jakiejkolwiek kwalifikacji na to stanowisko, bo zamiast pilnować spokoju to pozwolili rozkręcić cyrk.
2. Z psychologicznego punktu widzenia, jeżeli coś by zrobił to by się tak nie opierał chyba, że jest się idiotą i prosi się o większą karę
3. Jakby mnie coś takiego spotkało, że strażnik bez powodu mnie atakuje to też bym się zachował tak jak on i zrobił bym z tego jak największą aferę, żeby to się nie powtórzyło i w żadnym wypadku nie pojechałbym spokojnie na komisariat bo ta sprawa by była za cicha a te pały w dalszym ciągu byłyby na swoich stanowiskach

Vinewood

2013-04-21, 19:19
Najlepsze jak ten pajacyk drze ryj, że płaci podatki hahahah

Pipuls87

2013-04-21, 19:28
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Haha jaki cyrk, filmik nagrywany od momentu zakuwania wieśniaka, a co było wcześniej to nie wiadomo co? Pewnie stał sobie grzecznie i czytał książkę a te bestie od tak się na niego rzuciły i skamle, wyje robi obciach... a bydło później zieje nienawiścią do miejskich...



Ale że co? Ktoś miał nagrywać zwykłego przechodnia bez powodu? Nie bądź śmieszny. To skandal, żeby człowieka tak traktować, 25 lat po upadku komunizmu a jak widać niewiele się zmieniło... Zamiast zadzwonić po karetkę, żeby uspokoić typa to nieudolne barany znęcają się nad nim jakby co najmniej jakimś gwałcicielem czy mordercą był. Wypie**olić ten śmieszny oddział mundurowych, na ch*j komu oni potrzebni? Darmozjady jedne.

koper90

2013-04-21, 19:30
Klocuszek napisał/a:


2. Z psychologicznego punktu widzenia, jeżeli coś by zrobił to by się tak nie opierał chyba, że jest się idiotą i prosi się o większą karę


Na szczęście psychologiem to Ty nie jesteś, tylko łepkiem psiocącym na krawężników w necie.. A co jak ściga Cie policja, masz zostać przytrzymany przez straż miejską do przybycia odpowiednich organów i w sumie czekasz na cud. Nie pozostaje nic innego jak zrobić aferę w nadziei, że krawężniki się wystraszą i go puszczą.. Gość nawet się obszczał i posrał, żeby go puścili w końcu. Daję sobie rękę odciąć, że chodzi o coś grubszego..

januszexxxx

2013-04-21, 19:33
Banda tchórzy. Strażnicy wiejscy to idioci, których nie chcieli przyjąć do żadnej pracy. Banda idiotów bez serca. Sługusy Thuska.