18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bandyci w mundurach

kogutkamikaze • 2013-04-21, 14:54


Brawurowa akcja straży miejskiej w Toruniu

qrvishon

2013-04-21, 16:21
Dża napisał/a:

pie**olicie wszyscy.

Na podstawie kilku minut filmiku i akcji straży miejskiej już wyciągacie wnioski.

Ja to widzę tak: Koleś się do kogoś dopie**alał, ew. chlał piwsko na peronie. Podszedł do niego strażnik miejski informując, żeby się tak nie zachowywał, ew. w celu wylegitymowania. Dzielny bohater odpowiedział coś zapewne w stylu "Odjebaj się k***o wiejska", tym samym obrażając funkcjonariusza Państwowego na służbie. Strażnik się wk***ił i zatrzymał biednego obywatela.

Ja też nie cierpię strażników miejskich. To darmozjady, patrzące tylko kto nierówno parkuje.
System premiowania mają taki, że mogła bym im pozazdrościć nie jedna korporacja.

Z drugiej jednak strony w więzieniach siedzą sami niewinni, biedni obywatele wrobieni przez policję. Naród k***a bez skazy.
Ciekawe kto w takim razie gwałci i morduje? Kosmici k***a?

Jakoś mi go nie żal. Nie uwierzę w to, że w biały dzień w środku miasta strażnik "Tak o" sobie kogoś pobił.


no a Ty wcale nie pie**olisz baranie
zrobiles to samo co inni, ktorzy wg Ciebie pie**ola ale w druga strone
dla mnie to ten filmik nic nie pokazuje po za tym ze koleszke trzymaja przy radiowozie
to, ze jeden z nich na goscia wskakuje to wiemy z tego ze tam ludzie o tym gadaja a dla czego to juz nie mowi nikt wiec nie wiadomo czy slusznie go tam trzymaja czy nie

K3NJI

2013-04-21, 16:23
Dża napisał/a:

pie**olicie wszyscy.

Na podstawie kilku minut filmiku i akcji straży miejskiej już wyciągacie wnioski.

Ja to widzę tak: Koleś się do kogoś dopie**alał, ew. chlał piwsko na peronie. Podszedł do niego strażnik miejski informując, żeby się tak nie zachowywał, ew. w celu wylegitymowania. Dzielny bohater odpowiedział coś zapewne w stylu "Odjebaj się k***o wiejska", tym samym obrażając funkcjonariusza Państwowego na służbie. Strażnik się wk***ił i zatrzymał biednego obywatela.

Ja też nie cierpię strażników miejskich. To darmozjady, patrzące tylko kto nierówno parkuje.
System premiowania mają taki, że mogła bym im pozazdrościć nie jedna korporacja.

Z drugiej jednak strony w więzieniach siedzą sami niewinni, biedni obywatele wrobieni przez policję. Naród k***a bez skazy.
Ciekawe kto w takim razie gwałci i morduje? Kosmici k***a?

Jakoś mi go nie żal. Nie uwierzę w to, że w biały dzień w środku miasta strażnik "Tak o" sobie kogoś pobił.



Amen
jak widać nie tylko gimbusiarnia nie wie o co tak naprawdę chodzi, ludzie [dorośli] z filmiku też nie grzeszą rozumem

firestone89

2013-04-21, 16:23
Gdzie on szedl na ten dworzec? Zatrzymali go pod Lukiem Cezara na Fosie Staromiejskiej. Z tamtego miejsca do najblizszego dworca PKP jest jakies 1,5 km, a do glownego ze 2,5. Tak, jestem ekspertem z Torunia.

kupsobiegrzejnik

2013-04-21, 16:26
pamiętajcie, straż miejska to nie jest władza!!!

jirki

2013-04-21, 16:27
NAWET, jeśli pił piwko, czy się odezwał nie tak do SM, to najłatwiej zjechać się w 9ciu i gościa jednego w biały dzień zakuwać, czy wlepiać mandaciki za złe parkowanie :-x

Ale wieczorem, kiedy gro ludzi na imprezy chodzi to na Starówce ani widu ani słychu SM... najlepiej, żeby tylko gdzieś w autku czekać na kolejny dzień i Broń Boże żadnych wezwań... a na "Kebabowej" to już w ogóle ich noga nie stanie :evil:

j***ni hipokryci z SM.

kowalsky

2013-04-21, 16:30
SM ludzie z przerostem ambicji bez żadnych praw operacyjnych... robią z siebie kozaków a nic nie mogą, zlikwidować tą instytucję raz na zawszę

selius22

2013-04-21, 16:31
firestone89 napisał/a:

Gdzie on szedl na ten dworzec? Zatrzymali go pod Lukiem Cezara na Fosie Staromiejskiej. Z tamtego miejsca do najblizszego dworca PKP jest jakies 1,5 km, a do glownego ze 2,5. Tak, jestem ekspertem z Torunia.


Gdybyś obejrzał to wiedziałbyś, że idzie na przystanek autobusowy, aby dojechać na dworzec główny.

Tryton

2013-04-21, 16:36
miedzy 2.00 a 2.20 jest piękna wypowiedź tego pana.

"Mam otwarte piwo."

Powód roku żeby go puścili xd

Machol

2013-04-21, 16:45
Jakby zatrzymała go policja - to wystarczyło by dwóch, ew. trzech ludzi i po krzyku. Ale Straż miejska musi przyjechać w 9 bo wiedzą, że nie mają żadnego, ale to żadnego szacunku wśród ludzi. Jak Policja była faktycznie tak zajęta, to mizeria SM to zapewne wiedziała - wyszli sobie na rodeo, strażnicy teksasu od pie**olonej boleści, ale wiedzieli że nikt im nie pomoże więc zebrali się w stadzie.
Banda nieudaczników i pseudo kozaków, czego by nie zrobił ten facet, 0 poważania dla tych "szeryfów", 100% szacunku dla Policji.

mariot44

2013-04-21, 16:52
Straż miejska???????????? Cioty j***ne, lenie śmierdzące, ćwoki bez pomysłu na życie.

GranatPL

2013-04-21, 16:53
k***a, w takim wypadku wzywa się lekarza który poda coś na uspokojenie i wtedy ładuje się delikwenta do samochodu. Ale co te mendy które nie dostały się do policji mogą o tym wiedzieć? Lepie chłopu rece k***a wykręcić. Nawet jak facet coś zrobił, to na pewno nie był to czyn, do którego reakcja swołoczy miejskiej była adekwatna.

Dziechu

2013-04-21, 16:56
Tryton napisał/a:

miedzy 2.00 a 2.20 jest piękna wypowiedź tego pana.

"Mam otwarte piwo."

Powód roku żeby go puścili xd


Jeśli już to krzyczy, że to piwo jest nieotwarte... Chyba ja jedyny poświęciłem czas na obejrzenie wszystkiego na yt, a jest tego 5 części. To co woła o pomstę do nieba to nieregulaminowe zachowanie SM. Funkcjonariusz ma zasrany obowiązek wylegitymowania się. Po drugie facet upodlony do granic możliwości: skute ręce(na którymś filmie widać, że aż są sine), to tego zeszczał się i posrał ze strachu czy z nerwów(nie ma to jak broczyć we własnych ekstremach), brak normalnych odpowiedzi na pytania o jego dobytek (plecak i pieniądze, które w nim są), przytłoczony do podłogi jak jakiś worek. No k***a ale tak nie powinno być!!! weźcie to rozsyłajcie po znajomych, na fb na gg czy do jakiś gazet bo te k***iska zaczynają się tak panoszyć, że głowa mała. Wszyscy siedzicie i pie**olicie o tym za ekranów. RUSZCIE dupy i zacznijcie coś robić aby było lepiej.

Pozostałe filmy:








Edit:
k***a jak żyję to tak debilnych komentarzy jak poprzednie nie czytałem... Życzę Wam z całego serca aby Was potraktowali gorzej niż tego mężczyznę! Jeżeli uważacie, że bycie sponiewieranym w uj***nych od gówna i moczu ubraniach to jest nic i robienie wielkiego halo... Eee szkoda słów... Homo homini lupus est. Ale dopóki jego samego nie spotka krzywda. Weźcie się zastanówcie niektórzy nad tym co piszecie i pomyślcie nie k***a 2 razy a 10 dla pewności!