18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bandyci w mundurach

kogutkamikaze • 2013-04-21, 14:54


Brawurowa akcja straży miejskiej w Toruniu

kogutkamikaze

2013-04-22, 16:13

Zapracował na to solidnie, prawie 2 promile, a tak się j***niutki zarzekał, że jest trzeźwy. Ciekawe ile alko spalił przez tą szarpaninę i darcie p*zdy? Jeżeli prawdą jest, że strażnik skoczył na niego gdy ten leżał na ziemi, to jest on dla mnie bandytą i p*zdą bez krzty honoru. Jest wiele innych sposobów obezwładniania. Osobiście z policjantem zawsze potrafiłem się dogadać,a ze strażnikiem nigdy, może po tej akcji to się zmieni i nie będą tacy naburmuszeni i dumni jak j***ne pawie.

jeszcze ten społeczniak z filmu co nie zna numeru na policję :homer:

sandal007

2013-04-22, 19:15
Sorry kogutkamikaze ale czego oczekiwales ? ze straz napisze "przepraszamy , to byla pomylka "
Musieli cos wymyslec , wiec napisali, ze byl pijany. I jakim sposobem policja przeprowadzila test, skoro odmowili interwencji ? Nie wierze w ta bajke ...

koper90

2013-04-22, 21:31
I co Klocuszek? Jednak naj***ny jak stodoła, prawie 2 promile, więc nie rób z siebie psychologa. Długo już żyje i jeszcze nigdy nie zostałem napadnięty albo źle potraktowany bez powodu. Tylko margines psioczy. A gość zrobił z siebie pajaca.. Mógł być twardy do końca. Tyle w temacie.

szpajder

2013-04-22, 22:59
UP,
Wątpliwe, na filmie darł mordę, że podda się badaniu i nic nie pił - bez odzewu ze strony "straszaków wiejskich". Sandal007 ma rację. Zachowywali się jak p*zdy, które nie wiedzą co zrobić. Na co oni czekali przez te 30 minut? Po co zastanawiali się co powiedza komendantowi. Przecież to jakaś paranoja.

ti...........ax

2013-04-23, 16:08
gregor87 napisał/a:

zwykłe bydło, a ludzie zamiast pomóc to tylko się gapią i nagrywają



A ty co bys c*pko zrobił? gówno, stał byś tak jak inny i kmerował swoim srajfonem

Dża

2013-04-25, 16:02
To może odpowiem na tą zajebistą falę hejtu.
Jak już pisałem, nie byłem w stanie uwierzyć w to, że w biały dzień strażnik miejski postanowił komuś doj***ć.
Pisałem - agresywny albo pijany. Jak się okazało - to i to.


sadolfan
" Napewno ten pan na filmie gwałci i morduje bo pił piwo. Pozdro grzmocie "

Piwo - piwem, ale 2 promile to chyba k***a nie po jednym piwie? Z dwoma promilami sporej części naszego społeczeństwa włącza się agresor. Nie pamiętam ile osób trzeźwych mnie zaczepiało na ulicy. Raczej były to naj***ne cwaniaczki ze "stonkowym" w dłoni. Chcieli kasy na więcej browarów, ew. poczuli przypływ mocy i bohaterstwa. Od tego morderstwa i gwałty już się biorą.

qrvishon

"no a Ty wcale nie pie**olisz baranie
zrobiles to samo co inni, ktorzy wg Ciebie pie**ola ale w druga strone
dla mnie to ten filmik nic nie pokazuje po za tym ze koleszke trzymaja przy radiowozie
to, ze jeden z nich na goscia wskakuje to wiemy z tego ze tam ludzie o tym gadaja a dla czego to juz nie mowi nikt wiec nie wiadomo czy slusznie go tam trzymaja czy nie "


Stary to, że Cię kiedyś spisali za picie piwka na ławce nie znaczy, że policja i SM to same sk***ysyny.
No chyba, że jesteś z tych niewinnych co podpie**alają co się da, a na komendzie to tacy dobrzy, że dokarmiają głodne dzieci. Jak Ci w telewizji pokażą Kaczyńskiego napie**alającego salta też w to uwierzysz? Kawałek filmiku wyrwanego z kontekstu. Tyle.

Proszę:


Jaśniej we łbie?

Co do porównania straży miejskiej do ZOMO - Właśnie k***a zabrakło praktyk ZOMO.
Naj***ny? Stawia opór? Pałą po plecach, za mordę i do pierdla.
Masz mózg żeby się naj***ć, to miej aby się zachować jak człowiek.
Jak każdy nastolatek trochę rozrabiałem. Zawsze się przeprosiło, powiedziało, że już się wraca do domu i nigdy problemu nie było. Koledzy którzy byli "bohaterami" nie raz opowiadali o nocy w areszcie czy pobiciu przez policję. Się nie dziwie. Za cwaniakowanie - pałą po plerach i na dołek.

Każdy na Policję nagaduje, ale jak k***a autko przerysowane albo ktoś się włamał do piwnicy to z komendy przez miesiąc nie wychodzą.