18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bandyci w mundurach

kogutkamikaze • 2013-04-21, 14:54


Brawurowa akcja straży miejskiej w Toruniu

trzy2jeden

2013-04-21, 15:46
hj w dupę wszystkim niebieskim pedałom !

sadolfan

2013-04-21, 15:47
Dża napisał/a:

pie**olicie wszyscy.

Na podstawie kilku minut filmiku i akcji straży miejskiej już wyciągacie wnioski.

Ja to widzę tak: Koleś się do kogoś dopie**alał, ew. chlał piwsko na peronie. Podszedł do niego strażnik miejski informując, żeby się tak nie zachowywał, ew. w celu wylegitymowania. Dzielny bohater odpowiedział coś zapewne w stylu "Odjebaj się k***o wiejska", tym samym obrażając funkcjonariusza Państwowego na służbie. Strażnik się wk***ił i zatrzymał biednego obywatela.

Ja też nie cierpię strażników miejskich. To darmozjady, patrzące tylko kto nierówno parkuje.
System premiowania mają taki, że mogła bym im pozazdrościć nie jedna korporacja.

Z drugiej jednak strony w więzieniach siedzą sami niewinni, biedni obywatele wrobieni przez policję. Naród k***a bez skazy.
Ciekawe kto w takim razie gwałci i morduje? Kosmici k***a?

Jakoś mi go nie żal. Nie uwierzę w to, że w biały dzień w środku miasta strażnik "Tak o" sobie kogoś pobił.



Napewno ten pan na filmie gwałci i morduje bo pił piwo. Pozdro grzmocie

zielonydarian

2013-04-21, 15:52
nie wiem czy koleś coś złego zrobił czy nie ,ale mnie k***ica bierze jak to widzę...

JA...........or

2013-04-21, 15:52
Bardzo dobrze, brawo dla starzy miejsckiej.
Widac ze gosciu jest jakims cymbalem.
k***a w USA by sie nie patyczkowali tylko od razu palowali i razili paralizatorem a jedyny zarzut do straznikow moze byc taki ze sie z tym ch*jem patyczkuja.

Stefan_Sigal

2013-04-21, 15:54
Nie dosyć że skują niewinnego człowieka, traktują go jak ciężkiego kryminalistę to jeszcze zrobią z niego idiotę, co za k***y. Ani takiemu ubliżyć, ani przypie**olić bo z miejsca kryminał i wielkie konsekwencje. j***ć te darmozjady, k***y, największe głąby i j***ne nieroby.

siwybis

2013-04-21, 15:55
Kolejny raz powtórzę, lepiej mieć matkę w burdelu jak ojca w sm/policji... AMEN.

bl...........bo

2013-04-21, 15:57
@Pan_Grzegorz
twoj stary hue hue

głodny_toster

2013-04-21, 15:59
Za samą nieudolność tych 9 pseudo stróżów prawa, powinni polecieć na zbity pysk z pracy. Jeżeli to prawda, że katowali tego człowieka, to powinni wylądować w celach z kartką "gwałciłem dzieci", żeby ich też ktoś skatował jak oni tego człowieka...tyle.

macko3339

2013-04-21, 16:07
Jak ja nienawidze kurew mundorowych juz strazy miejskiej tym bardziej, kazdy kto stoi po stronie obecnego prawa i je wykonuje jest smieciem dlamnie nie wiem co ten gosciu zrobil ale gdyby faktycznie mocno zawinil to nie mial by tylu ludzi po swojej stronie ktorzy sie powoluja na swiadkow. W rybniku byc moze straz miejska przestanie istniec mam nadzieje ze w innych miestach tez.

Shaint

2013-04-21, 16:10
W Rosji rozwiązali by to następująco, rzucili by się na straż miejską, chłopaczynę by wypuścili a strażnicy miejscy by się schowali, ale tylko w Polsce takie p*zdeczki z ludzi co tylko nagrywać potrafią...

ti...........ax

2013-04-21, 16:18
kogutkamikaze napisał/a:

Opis z yt:


rzetelne źródło jak sk***esyn.

Widać, że to jakaś p*zda, bo dorosły facet k***a nie bedzie płakać i wzywać pomocy.

Dajcie mi k***a akcje wcześniej co była a nie k***a skutego i jęczącego męczennika.

ru_ziolo napisał/a:

Pośmiewisko gość z siebie zrobił jak dla mnie


Dokładnie, jak dziecko

arthovv

2013-04-21, 16:18
przez te p*zdy ze straży miejskiej więcej problemów niż pożytku...

czubek13131

2013-04-21, 16:19
Dża ma racje. Nie wiadomo, co było przed rozpoczęciem nagrywania. Poza tym ZAKAZ to ZAKAZ, obojętnie czy pił piwo małe, duże czy nawet tylko połowę. Nie usprawiedliwiam straży miejskiej, zwłaszcza, że sam uważam, że powinno się ją zlikwidować. Jednakże albo stosujemy się do wszystkich przepisów prawa, albo do żadnych. Nie na zasadzie "to tylko piwo, przecież nikogo nie zabiłem". Z jakiegoś powodu ten zakaz spożywania został stworzony. I obojętnie czy słuszny czy nie , to stanowi on element zbioru prawa w państwie w którym żyjecie, więc albo zmieńcie państwo albo prawo.

androgenius

2013-04-21, 16:20
Trzeba było po kolei od tyłu podchodzić i po cichutku skręcać karki, zacząc od tej miejskiej k***y w zółtych włosach, reszta byłaby zajęta kolesiem w kajdanach to by nawet nie wiedzieli, w którym momencie zostało ich tylko dwóch :smiechzula:

paner666

2013-04-21, 16:20
W Ameryce zostałby milionerem, w Polsce to pewnie będzie miał szczęście jak na 500 zł mandatu się skończy za obrażanie mundurowych.