18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak w podmoskiewskim centrum handlowym.

~mg_schutze • 2024-03-22, 19:02
Atak na centrum handlowe Crocus City Hall w miejscowości Krasnogorsk pod Moskwą. Obecnie budynek się spalił doszczętnie. Więcej nagrań będę zapodawał w komciach.













Łokurła...


ba...........zu

2024-03-23, 18:48
Widzę, że tu już żadne śledztwo potrzebne nie jest, bo sadolowi specjaliści wydali wyrok, że Rosja sama siebie zaatakowała terrorystycznie... Że tak zapytam, wg was wysadzenie nord-stream to też rosyjska robota?

szukajek

2024-03-23, 19:11
Chorobą tej planety jest ludzkość

mit2

2024-03-23, 19:11
babazwozu napisał/a:

Że tak zapytam, wg was wysadzenie nord-stream to też rosyjska robota?


A "zamachy bombowe" w Bujnaksku, Moskwie i Wołgodońsku w 1999?

gdpmKekw

2024-03-23, 19:40
babazwozu napisał/a:

Widzę, że tu już żadne śledztwo potrzebne nie jest, bo sadolowi specjaliści wydali wyrok, że Rosja sama siebie zaatakowała terrorystycznie... Że tak zapytam, wg was wysadzenie nord-stream to też rosyjska robota?



a co ma nord-stream do tego? lezalo to w interesach min. stanów, kataru, arabii saudyjskiej wiec mozliwe ze ktos z nich tego dokonal no i co w tym zlego, czy rosja miala w tym jakis interes? byc moze, przeciez chcieli "zamrozic" europe ;)

Siriuz

2024-03-23, 20:10
Nome napisał/a:

Siriuz skarbie przespałeś moment by się wstrzelić na początek dyskusji, to teraz spamujesz cały wątek, chyba biedaku nie spałeś dzisiaj, ciężki kawałek chleba bycie ruskim trollem....



Nie mordko, po prostu nie miałem nic do powiedzenia w temacie, ale jak po trzech stronach wszystko było obsrane przez rusofobów to uznałem, że to publiczny szalet, więc też się wysrałem.

~mg_schutze

2024-03-23, 20:24
Ptysiu, ale ja się kacapii nie boję, ja nimi gardzę.


DupaJasiu123

2024-03-23, 20:29
Film z "przesłuchania" z angielskimi napisami w mniej niż dobę po ataku? Z gościem który chyba dość płynnie mówi po rusku? Czy ISIS zatrudnia ludzi do wykonania "tej" roboty? Cz sami to robią? A jeśli sami, to dla pieniędzy? Ludzie z ISIS dają się złapać, czy giną w świętej wojnie? Ja nie wiem, oglądam, zastanawiam się i pytam.

~mg_schutze

2024-03-23, 20:44
DupaJasiu123 napisał/a:

Film z "przesłuchania" z angielskimi napisami w mniej niż dobę po ataku? Z gościem który chyba dość płynnie mówi po rusku? Czy ISIS zatrudnia ludzi do wykonania "tej" roboty? Cz sami to robią? A jeśli sami, to dla pieniędzy? Ludzie z ISIS dają się złapać, czy giną w świętej wojnie? Ja nie wiem, oglądam, zastanawiam się i pytam.



No z całej ekipy złapanych (na dzisiaj 3 złapali) wszyscy są tadżykami, i po rusku w miarę gada właśnie ten, ten z obciętym uchem słabo, kolejny już potrzebował tłumacza. O poziomie IQ się nie będę wypowiadał, to widać na nagraniu. Jest jeszcze ten w szpitalu ale nie rozkminiałem tego "przesłuchania". Na moje to może, ale nie musi, być przypadkowa grupka jakiś lokalnych bandziorów. Dwa obecnie w Moskwie jest sroga łapanka na wszystkich ciornożopnych (czarnodupców) jak określają ich rosjanie.

ZiooMall

2024-03-23, 21:06
Prawda jest już znana tym którzy na prawdę się interesują, a poza tym wystarczy przeanalizować przesłuchania zatrzymanych, żeby zrozumieć że to żadne ISIS, a przynajmniej nie bezpośrednio jego wysłannicy, bo tacy nie uciekają po zamachu tylko wysadzają się wp*zdu byle rozjebac jak najwięcej dookoła siebie i nikt im za to nie płaci tak jak tym co uciekali. A jest to co najwyżej na ich zlecenie, a że się przyznali to nic dziwnego. Oni się przyznają nawet że stoją za rozbłyskami słonecznymi. Mogli sfinansować i znaleźć w miarę ogarniętych ochotników którym można zaufać że wykonają taką robotę. Ale widać znaleźli idiotów którym obiecano "500tys rubli za zabijać ludzi" A po wszystkim niech uciekaja w kierunku Ukrainy bo przecież tam już nie ma czegoś takiego jak przejścia graniczne na których ich skontrolują.

A najbardziej prawdopodobne jest to że to nie ISIS zaoferowało im zrobienie tego tylko ktoś z roSSji ale tego to oni nawet sami nie wiedzą, skoro zostali zwerbowani przez jakąś aplikacje telegram XD która zresztą jest tak popularna u orków jak u nas Facebook no i nie wspomnę że ruble to chyba jest waluta orków a nie ISIS ani Ukraińców :mrgreen:

~mg_schutze

2024-03-23, 21:14
ZiooMall napisał/a:

Prawda jest już znana tym którzy na prawdę się interesują, a poza tym wystarczy przeanalizować przesłuchania zatrzymanych, żeby zrozumieć że to żadne ISIS, a przynajmniej nie bezpośrednio jego wysłannicy, bo tacy nie uciekają po zamachu tylko wysadzają się wp*zdu byle rozjebac jak najwięcej dookoła siebie i nikt im za to nie płaci tak jak tym co uciekali. A jest to co najwyżej na ich zlecenie, a że się przyznali to nic dziwnego. Oni się przyznają nawet że stoją za rozbłyskami słonecznymi. Mogli sfinansować i znaleźć w miarę ogarniętych ochotników którym można zaufać że wykonają taką robotę. Ale widać znaleźli idiotów którym obiecano "500tys rubli za zabijać ludzi" A po wszystkim niech uciekaja w kierunku Ukrainy bo przecież tam już nie ma czegoś takiego jak przejścia graniczne na których ich skontrolują.
A najbardziej prawdopodobne jest to że to nie ISIS zaoferowało im zrobienie tego tylko ktoś z roSSji ale tego to oni nawet sami nie wiedzą, skoro zostali zwerbowani przez jakąś aplikacje telegram XD która zresztą jest tak popularna u orków jak u nas Facebook no i nie wspomnę że ruble to chyba jest waluta orków a nie ISIS ani Ukraińców



Well said sir!

ziko619

2024-03-23, 22:16
Jak to jest że chłop w ostatnim filmiku napie**ala z pół magazynku w grupkę ludzi a oni nadal się tam po wszystkim obracają czy sobie już poszedł co on pestkami w nich strzelał ??

mygyry

2024-03-23, 23:20
Ładnie się bawili


Loczeski

2024-03-23, 23:30
mordy zasłonięte, dźwięk zmieniony - wygląda jak trailer.

piterpiotrek

2024-03-23, 23:50
czemu nie zaatakują parlementu lub jakiegos innego ważnego punktu politycznego tylko idą na łatwizne z osobami które są niewinne ....lamusy
X