18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak w podmoskiewskim centrum handlowym.

~mg_schutze • 2024-03-22, 19:02
Atak na centrum handlowe Crocus City Hall w miejscowości Krasnogorsk pod Moskwą. Obecnie budynek się spalił doszczętnie. Więcej nagrań będę zapodawał w komciach.













Łokurła...


klubber

2024-03-22, 19:13
Historia lubi się powtarzać, Czeczenia 2.0 ? Kolejna prowokacja FSB ? Który kraj tym razem obarcza za atak terrorystyczny? Schemat już znamy, pytanie kto tym razem?

Lomzak1

2024-03-22, 19:13
Obstawiam prowokacje FSB. Juz tak robili w czasie wojny w Czeczenii.

onucek

2024-03-22, 19:15
Ruscy potrzebują więcej żołnierzy, więc może szykują pretekst pod masową mobilizację z republik kaŁkaskich.

~mg_schutze

2024-03-22, 19:16

onucek

2024-03-22, 19:20
@~mg_schutze

To jest nowa generacja filmów 3D xD

Nome

2024-03-22, 19:23
też stawiam na prowokację putina, ale z drugiej strony to u nich od dawna jest cyrk z prywatnymi firmami wojskowymi, więc może któraś się zbiesiła... może wagnerowcy zamiast na ukrainie woleli się pobawić w moskwie

Musashi_Miyamoto

2024-03-22, 19:27
Ja na jednym nagraniu widziałem jak jakąś wredna baba na trybunach krzyczy, inne osoby próbują się schować i zachować konspirację a to jedno babsko krzyczy i nakierowuje tym samym strzelającego gdzie są i w którą stronę strzelać.... masakra z tymi babami krzyczącymi.

~mg_schutze

2024-03-22, 19:27
Media kacapskie podają info o 12 ofiarach... chyba kurła na wejściu.


kupaDelfina

2024-03-22, 19:29
Ukraińcom robicie takie gowno codziennie, zasmakujcie trochę własnego szamba kacapki.

Musashi_Miyamoto

2024-03-22, 19:31
Nome napisał/a:

też stawiam na prowokację putina, ale z drugiej strony to u nich od dawna jest cyrk z prywatnymi firmami wojskowymi, więc może któraś się zbiesiła... może wagnerowcy zamiast na ukrainie woleli się pobawić w moskwie



A ja coś czuję że tym razem to jednak nie prowokacja Putina. Już od długiego czasu Ukraińcy robią co chcą na terytorium Rosji. Rosja niczego nie kontroluje ani nawet nie jest na tropie tych grup dywersyjnych więc tego będzie coraz więcej.

citsidaz

2024-03-22, 19:32
onucek napisał/a:

Ruscy potrzebują więcej żołnierzy, więc może szykują pretekst pod masową mobilizację z republik kaŁkaskich.



Kałkaskich? Żeby się nie okazało że mobilizują z 3 miliony ludzi...

AbsolutnyBrakKarku

2024-03-22, 19:33
Przecież oni od ch*ja mają separatystycznych republik, w tym z muslimami. Tam jest kilkadziesiąt narodowości i strzelanina, a już że FsB pie**olenie. Przy USA u Kacapa to jest nudno.

yaiba

2024-03-22, 19:33
Jak coś działa to po co to zmieniać?
22 lata temu był atak na teatr w Dubrowce. Wiadomo jak to się potoczyło, z kogo rozkazu i co działo się w następstwie ataku.
Z jednego tylko powodu żal mi Ruskich. Nie mieli wyboru w jakim kraju się urodzić. To, że są w większość dzbanami to już ich wybór i za to są i będą rozliczani.
Życzę im w tej sytuacji dużo siły i solidarności żeby po raz kolejny w historii ich kraju rozliczyli się z elitami rządzącymi krajem. Przynajmniej na chwilę będzie spokój na świecie

Sawczuk

2024-03-22, 19:38
Należy się sk***ysynom
X