18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak w podmoskiewskim centrum handlowym.

~mg_schutze • 2024-03-22, 19:02
Atak na centrum handlowe Crocus City Hall w miejscowości Krasnogorsk pod Moskwą. Obecnie budynek się spalił doszczętnie. Więcej nagrań będę zapodawał w komciach.













Łokurła...


smc

2024-03-22, 19:40
Kończą z zachodnim stylem życia.

Teraz zamkną wszystkie galerie, a wznowią gułagi.



Tak oczekiwany przez wszystkich XXI wiek właśnie się zakończył, witamy w XIX... Teraz wojna atomowa z Zachodem to tylko kwestia czasu. To nie przepowiednia, to fakt.

TwójCzarnyPan

2024-03-22, 19:40
Ruskich mi nie żal, zasłużyli. Cywile też za ich miłość do Wodza.
Ale to prawdopodobnie prowokacja służb żeby stworzyć pretekst do kolejnej fali mobilizacji i wziąć społeczeństwo za mordę. Zastraszonym narodem łatwo manipulować.
Ruska dyktatura się radykalizuje i staje się nieobliczalna. I dlatego trzeba się zbroić i to szybko. Oni tam znają tylko język siły, silnych szanują, słabeuszami gardzą. Chcesz pokoju, gotuj się na wojnę.

1Jurko

2024-03-22, 19:40
szkoda że ta ruska ustawka zostanie propagandowo wykorzystana przeciw Ukrainie i Europie. No i szkoda że tak mało rusków zdechło

Nome

2024-03-22, 19:42
Musashi_Miyamoto napisał/a:

A ja coś czuję że tym razem to jednak nie prowokacja Putina. Już od długiego czasu Ukraińcy robią co chcą na terytorium Rosji. Rosja niczego nie kontroluje ani nawet nie jest na tropie tych grup dywersyjnych więc tego będzie coraz więcej.



nie, Ukraińcom to się w ogóle nie opłaca, to byłby ich koniec, jeśli ruskie powiedzą, że to Ukraińcy to na pewno będzie prowokacja Putina... desperacka prowokacja

Starger

2024-03-22, 19:43
putin pie**olony wlasnych obywateli nawet zabija. niech go ktos w koncu odjebie


Ratilt

2024-03-22, 19:43
Założę się że przy napastnikach "zupełnym przypadkiem" znajdą paszporty ukraińskie, zdjęcia bandery, swastyki i mein kampf xD

Szary_Jeleń

2024-03-22, 19:44
Lomzak1 napisał/a:

Obstawiam prowokacje FSB. Juz tak robili w czasie wojny w Czeczenii.



Też tak myślę, ciekawe co tym będą chcieli uzasadnić. Niedobrze.

buer2008

2024-03-22, 19:49
Założymy się, że to FSB strzela do ruskich, żeby mieć pretekst do ogłoszenia obowiązkowej pelnej mobilizacji?

~mg_schutze

2024-03-22, 19:50
O koledzy po nich przyjechali.


majeńka

2024-03-22, 19:51
Jeśli wywiad USA odkrył winowajców na dwa dni PRZED zdarzeniem, FSB ma tu już niewiele do gadania że są niby niewinni.

mieszał

2024-03-22, 19:56
No h*j jak tylko się dowiedziałam o tym to nie patrzyłam gdzie indziej bo h*j wszędzie jest tylko szybciutko wlazłam na Sadistica i grzecznie czekałam. No i proszę jest materiał. Glory to Sadistic. Swoją drogą to na Szanownym Sadisticu tylko oglądam nic od siebie nie daje i albo chwalę albo krytykuję czasami ubliżam i pie**olę głupoty, a jak browara postawie to k***a święto. Koniec tego biorę się do roboty.

dziaraxx1

2024-03-22, 19:59
~mg_schutze napisał/a:

O koledzy po nich przyjechali.



No i tutaj powinna wjechać 2 grupa dywersyjna i zapie**olić połow e z tych co przyjechali.
X