18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak w podmoskiewskim centrum handlowym.

~mg_schutze • 2024-03-22, 19:02
Atak na centrum handlowe Crocus City Hall w miejscowości Krasnogorsk pod Moskwą. Obecnie budynek się spalił doszczętnie. Więcej nagrań będę zapodawał w komciach.













Łokurła...


Seteczka

2024-03-24, 19:33
Ale milo, tyłu kacspow poszło do piachu. Weekend będzie jeszcze lepszy

Jokerd

2024-03-24, 20:09
O ile to nie prowokacja putlera, to powiem że wkoncu miło popatrzeć że ktoś wpadł na pomysł żeby tych „niewinnych” podludzi zacząć wystrzeliwać jak kaczki. Piękna sprawa :-)

Black_Hole

2024-03-24, 20:21
mg_schutze napisał/a:

Atak na centrum handlowe Crocus City Hall w miejscowości Krasnogorsk pod Moskwą. Obecnie budynek się spalił doszczętnie. Więcej nagrań będę zapodawał w komciach.

Łokurła...



zamachowcy darli sie stefcio nasz bandera, kiedy wreszcie ta upadlina upadnie

Kristo96

2024-03-24, 20:27
Black_Hole napisał/a:

zamachowcy darli sie stefcio nasz bandera, kiedy wreszcie ta upadlina upadnie



Bolą cię Ivan prawdziwe uczucia Polaków do homosowiektikusów?
Nie martw się my wcale nie kochamy Ukrainców tylko tolerujemy.
Niestety wami gardzimy i nie zmieni tego nawet 1000 troli piszących inaczej na różnych forach i portalach.

Black_Hole

2024-03-24, 20:40
Kristo96 napisał/a:

Bolą cię Ivan prawdziwe uczucia Polaków do homosowiektikusów?
Nie martw się my wcale nie kochamy Ukrainców tylko tolerujemy.
Niestety wami gardzimy i nie zmieni tego nawet 1000 troli piszących inaczej na różnych forach i portalach.



ale ja jestem polokiem w 100 procentach :-) zwyczajnie nienawidze upaińcow i ruskich

Kristo96

2024-03-24, 20:55
Black_Hole napisał/a:

ale ja jestem polokiem w 100 procentach zwyczajnie nienawidze upaińcow i ruskich



"Tak było nie kłamię"

My wiemy Ivan. Dlatego w temacie z Ukraincami nie związanym wygłaszasz tezy antypolskie o upadaniu Ukrainy. Oby walczyli jak najdluzej i utrzymali rosyjskie ścierwo jak najdalej od naszych granic.
Cieszy fakt że jeszcze isis dobiera się ruskim do dup.

Websterthe1

2024-03-25, 01:38
Ten już się przyznał, że jest zającem.





Ciekawe, czy ta czwórka, podobnie jak Breivik, złoży wniosek do władz więzienia o nowy model PlayStation, lepszą kanapę i fotel?


ddansapp

2024-03-25, 07:43
A ten gdzie?


ba...........zu

2024-03-25, 09:45
ddansapp napisał/a:

A ten gdzie?



Lewe dolne zdjęcie przecież.

Kristo96 napisał/a:

"Tak było nie kłamię"
My wiemy Ivan. Dlatego w temacie z Ukraincami nie związanym wygłaszasz tezy antypolskie o upadaniu Ukrainy. Oby walczyli jak najdluzej i utrzymali rosyjskie ścierwo jak najdalej od naszych granic.
Cieszy fakt że jeszcze isis dobiera się ruskim do dup.



Jak rozpoznać amebę z dostępem do internetu? Kopiuje wlewane jej go pustego łba szambo i kolportuje w zwielokrotnionym nakładzie gdzie popadnie, a jak natrafi na odmienne poglądy, to nie może uwierzyć, że da się mieć własne zdanie. W skrócie: jej zdanie jest słuszne, odmienne zdanie jest płatne w rublach. W słowniku ameb króluje słowo "onuca". Być może do dalszych liter alfabetu w słowniku pojęć zapożyczonych dotrą jeszcze w tym roku.

Brsk3169

2024-03-25, 10:27


Fejk czy nie fejk
To brat polskeigo zawodnika MMA Anzora Azhiev. Przed ukrainą walczył w Syrii

lukiv3

2024-03-25, 11:42
Brsk3169 napisał/a:

Fejk czy nie fejk
To brat polskeigo zawodnika MMA Anzora Azhiev. Przed ukrainą walczył w Syrii



To nie Rustam, może delikatnie podobny do brata Anzora ale on ma mocno widoczne kalafiory na uszach, a ten typek ze zdjęcia nie ma nic z nim wspólnego.


~mg_schutze

2024-03-25, 14:02
lukiv3 napisał/a:

To nie Rustam, może delikatnie podobny do brata Anzora ale on ma mocno widoczne kalafiory na uszach, a ten typek ze zdjęcia nie ma nic z nim wspólnego.



Oczywiście, że nie, bo to tylko kacapska propaganda na rynek lokalny, przypadkiem tylko wklejana na polskich stronach.
Wańka i Saszka jak tam pogoda w Piterze?

Kristo96

2024-03-25, 14:13
Zaraz Ci tu napiszą pajace że mają tylko inne zdanie i że jesteś oszołomem zmanipulowanym i nie dostrzegasz jedynej prawdy. Ukraina musi upaść żebyśmy to my mogli walczyć z orkami i tylko ignorant banderowiec tego nie dostrzega. Nie ma sensu odpisywać nawet bo i tak będą tu forsować miesiącami że to Ukraincy.

yaiba

2024-03-25, 14:23
Kristo96 napisał/a:

Ukraina musi upaść żebyśmy to my mogli walczyć z orkami



Ty i kto jeszcze będzie walczył?

:mrgreen:

~mg_schutze

2024-03-25, 14:49
yaiba napisał/a:

Ty i kto jeszcze będzie walczył?



Na moje to był sarkazm...
X