18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak w podmoskiewskim centrum handlowym.

~mg_schutze • 2024-03-22, 19:02
Atak na centrum handlowe Crocus City Hall w miejscowości Krasnogorsk pod Moskwą. Obecnie budynek się spalił doszczętnie. Więcej nagrań będę zapodawał w komciach.













Łokurła...


Kristo96

2024-03-25, 16:13
yaiba napisał/a:

Ty i kto jeszcze będzie walczył?



Przepraszam że było za trudne.

Aonoyoru

2024-03-25, 18:21
lukas_21221 napisał/a:

j***ć ukrów!!!!



Sorki, ale zrobiłeś literówkę. Tak się pisze "mnie cwe*ić".

~mg_schutze napisał/a:

Ptysiu, ale ja się kacapii nie boję, ja nimi gardzę.



Popieram.
Dla mnie to oni są ruska sfołocz.

spyyd3r

2024-03-25, 22:46
Teraz niech zapytaja ukraincow jak fajnie jest tak uciekac przed kulami. Jebac ruSSkie szmaty

stalowalowa

2024-03-26, 03:10
panar3 napisał/a:

k***a, jak czytam komentarze j***nych w dupę "znawców tematu" szkolonych pie**oleniem wiecznie włączonego TVN-24, to mnie ch*j namiętny strzela. Nie macie, tłuki, pojęcia co się dzieje na świecie. nie macie pojęcia, że Rosja walczy teraz za wasz zawszony światopogląd i wasze poj***ne mniemanie że Zachód jest tym dobrym. Napisałbym: przypomnijcie sobie, ale przecież wasza wizja świata, durne jełopy, nie różni się od taj lansowanej w CNN i innych żydowskich mediach.
Putin to jedyna dla Rosji i nas również możliwość uniknięcia losu UE i USA - tam już jest pozamiatane a koniec nastąpi w czasie 5-10 lat i to krwawy. Już napuszczone murzyny i ciapaki postarają się o to, spokojna głowa. Rosja zawsze idzie po swoje i nie da swojego sobie odebrać. Wojna pozwala pozbyć się śmieci, zawsze. Tak było za II WŚ, za I ŚWŚ i wcześniej również. Ale co wy o tym możecie wiedzieć jak w szkole się nie było albo nic się nie wyniosło. Putin powiedział krótko: Bez Rosji nie ma świata i tak będzie.
Świat musi być wielobiegunowy bo do czego doprowadza dążenie do jednobiegunowości to widzieliśmy za Cowida, na Cyprze, w byłej Jugosławii. Nie przyszło wam do pustych łbów, że NATO- srato to cyngiel globalistów? Nie widzicie, że gówno mogą Rosji zrobić? Nie ogarniacie, że od czasów zdrajcy Gorbaczowa Rosja cały czas się bogaci po podniesieniu z ruin , w które popadła za rządów czerwonej żydokomunistycznej hołoty? Nie widzicie, bo za puste macie łby, pajace. Interesuje was tylko pełna kicha, przytłumienie weekendowe alkoholem i r*chanie, w tym i was samych - bo nie odróżniacie czy to wy r*chacie czy to was r*chają...
Co do wyzywania Rosjan i innych mieszkańców FR od kacapów, pijaków, meneli etc.: Popatrzcie na GB, na Irlandię, na obecny stan USA, na Meksyk, na Amerykę Łacińską, na Chiny wreszcie, gdzie alkoholizm, znieczulica i zidiocenie przybiera kolosalne rozmiary... nie chce się wierzyć, co? Popatrzcie na sklepy, gdzie 1000 razy częściej jest promocja na gorzałę niż na mleko dla dzieci... Popatrzcie.
A teraz ch*j wszystkim idiotom w dupę. Nic nie widzicie, nic nie zobaczycie i nic nie zrozumiecie.



Patrzcie go kurła, profesor geopolityki, katedra filmów z żółtymi napisami


Starger

2024-03-26, 17:02
sa jakies nagrania z tych tortur?

ellsworth

2024-03-26, 19:51
Coś wspaniałego! Codziennie powinien być taki zamach u ruSSkich! Dobry ruSSek to martwy ruSSek!

~mg_schutze

2024-03-26, 20:11
Kategorycznie nie twierdzę, że to prawda, ale po runecia lata teoria o ludziach w jeansach i granatowych bluzach.
Tu ciekawe zestawienie z sali koncertowej i zatrzymania tego co mu uszko odpadło.



Co ciekawe, chwilę przed zamachem w holu stali policjanci z psem.

Tu drugi jakiś taki dziwny w podobnych ciuchach w hali koncertowej i na zawodach organizowanych między innymi przez Służba Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej.


TwójCzarnyPan

2024-03-26, 21:17
babazwozu napisał/a:

Lewe dolne zdjęcie przecież.
Jak rozpoznać amebę z dostępem do internetu? Kopiuje wlewane jej go pustego łba szambo i kolportuje w zwielokrotnionym nakładzie gdzie popadnie, a jak natrafi na odmienne poglądy, to nie może uwierzyć, że da się mieć własne zdanie. W skrócie: jej zdanie jest słuszne, odmienne zdanie jest płatne w rublach. W słowniku ameb króluje słowo "onuca". Być może do dalszych liter alfabetu w słowniku pojęć zapożyczonych dotrą jeszcze w tym roku.


Przecież wy nie macie własnego zdania. Powielacie jak papugi poglądy z tzw. niezależnych źródeł. I wszyscy pie**olicie to samo, a wydaje się wam, że myślicie samodzielnie tylko dlatego, że ignorujecie mainstreamowe media.

Websterthe1 napisał/a:

Ten już się przyznał, że jest zającem.

Ciekawe, czy ta czwórka, podobnie jak Breivik, złoży wniosek do władz więzienia o nowy model PlayStation, lepszą kanapę i fotel?


Tak patrzę na te zdjęcia i myślę, że islamscy fundamentaliści muszą być maksymalnie wk***ieni na Kacapię za to, jak potraktowała ich braci. Z tego wk***ienia będą kolejne ataki, jeszcze bardziej poj***ne i brutalne.

I BARDZO k***A DOBRZE!

~mg_schutze

2024-03-26, 23:10
TwójCzarnyPan napisał/a:


Tak patrzę na te zdjęcia i myślę, że islamscy fundamentaliści muszą być maksymalnie wk***ieni na Kacapię za to, jak potraktowała ich braci. Z tego wk***ienia będą kolejne ataki, jeszcze bardziej poj***ne i brutalne.
I BARDZO k***A DOBRZE!



I są i już grozili kolejnymi atakami.

MysteryMan

2024-03-29, 21:11
Black_Hole napisał/a:

ale ja jestem polokiem w 100 procentach zwyczajnie nienawidze upaińcow i ruskich



Siebie za własną głupotę zgaduje że też

Quba23

2024-03-30, 05:17
Ukrofile juz pewnie walą

xv89

2024-04-03, 22:58
TwójCzarnyPan napisał/a:

Czasem mam wrażenie, że Siriuz to bot oparty na ChatGPT, bo dokładnie jak bot się zachowuje. Zaprogramowany żeby symulować dyskusję, ale tak naprawdę na okrągło przemycać te same treści. Dlatego nie ma co się wdawać z nim w debaty. Gadał dziad do obrazu.
Zajrzałem w statystyki. Codziennie na tym portalu powstaje średnio 170 nowych kont. Ogromna większość z nich nigdy nic nie pisze, najwyżej plusują komentarze. Pytanie: ludzie to są, czy boty? I zauważcie, które tematy przyciągają najwięcej ruskiego gnoju w komentarzach - te z Ukrainą albo Ukraińcami. Rosja sączy swoją propagandę właśnie przez takie niszowe portale jak ten, bo na innych też to widzę, nawet na takich zupełnie apolitycznych.



Z tą ilością kont vs komentarzy to myślę, że bardziej wynika to z charakterystyki portalu. Konta potrzeba aby uzyskać dostęp do dodatkowych sekcji. Komentarze są zbyteczne w większości wypadków.
X