18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak w podmoskiewskim centrum handlowym.

~mg_schutze • 2024-03-22, 19:02
Atak na centrum handlowe Crocus City Hall w miejscowości Krasnogorsk pod Moskwą. Obecnie budynek się spalił doszczętnie. Więcej nagrań będę zapodawał w komciach.













Łokurła...


Szary_Jeleń

2024-03-22, 19:59
mieszał napisał/a:

No h*j jak tylko się dowiedziałam o tym to nie patrzyłam gdzie indziej bo h*j wszędzie jest tylko szybciutko wlazłam na Sadistica i grzecznie czekałam. No i proszę jest materiał. Glory to Sadistic. Swoją drogą to na Szanownym Sadisticu tylko oglądam nic od siebie nie daje i albo chwalę albo krytykuję czasami ubliżam i pie**olę głupoty, a jak browara postawie to k***a święto. Koniec tego biorę się do roboty.





leo321

2024-03-22, 19:59
mieszał napisał/a:

No h*j jak tylko się dowiedziałam o tym to nie patrzyłam gdzie indziej bo h*j wszędzie jest tylko szybciutko wlazłam na Sadistica i grzecznie czekałam. No i proszę jest materiał. Glory to Sadistic. Swoją drogą to na Szanownym Sadisticu tylko oglądam nic od siebie nie daje i albo chwalę albo krytykuję czasami ubliżam i pie**olę głupoty, a jak browara postawie to k***a święto. Koniec tego biorę się do roboty.



zamknij ryj

Veni_Vidi

2024-03-22, 19:59
Nie podoba się? Namalujcie literkę "Z" i zaśpiewajcie wszyscy piosenkę dla...

polakwrocek

2024-03-22, 20:06
buer2008 napisał/a:

Założymy się, że to FSB strzela do ruskich, żeby mieć pretekst do ogłoszenia obowiązkowej pelnej mobilizacji?



Nieee.... na pewni nie...
Oczywiście Pisełkov gadający oficjalnie że maja "wojnę" z NATO też nie jest częścią układanki.

biegu86

2024-03-22, 20:15
mg_schutze napisał/a:

No nawet pasuje



Też mialem od razu to samo skojarzenie.

Siriuz

2024-03-22, 20:18
Tłuki we wszystko uwierzą co napisze zachodnia propaganda. Jakby napisali, że to zamach na Putina i początek rewolucji to też by to łyknęli.

dadzbog2

2024-03-22, 20:19
Wam też kaotic nie dziala? mialem nadzieje, ze cos tam bedzie wiecej.

sensation87

2024-03-22, 20:20
czytam komentarze i odnoszę wrażenie że jest na tym portalu sporo polskojęzycznych banderowców

Latissimus

2024-03-22, 20:23
Na bank ruska prowokacja. Swoją drogą ofiar będzie 12 ale do potegi 12 :-D

yaiba

2024-03-22, 20:28
I co, już po wszystkiemu?
Wyprowadzili już zamachowców przebranych za cywilów z resztą “zakładników”?

~mg_schutze

2024-03-22, 20:30
Hahhahaha jak donoszą kacapy:
Cytat:

Od chwili wejścia do budynku trzech grup specjalnych nie było słychać ani jednego strzału. Grupy jeszcze nie wyszły. A ogień trwa już na pierwszym piętrze i przybiera na sile.


panar3

2024-03-22, 20:31
k***a, jak czytam komentarze j***nych w dupę "znawców tematu" szkolonych pie**oleniem wiecznie włączonego TVN-24, to mnie ch*j namiętny strzela. Nie macie, tłuki, pojęcia co się dzieje na świecie. nie macie pojęcia, że Rosja walczy teraz za wasz zawszony światopogląd i wasze poj***ne mniemanie że Zachód jest tym dobrym. Napisałbym: przypomnijcie sobie, ale przecież wasza wizja świata, durne jełopy, nie różni się od taj lansowanej w CNN i innych żydowskich mediach.
Putin to jedyna dla Rosji i nas również możliwość uniknięcia losu UE i USA - tam już jest pozamiatane a koniec nastąpi w czasie 5-10 lat i to krwawy. Już napuszczone murzyny i ciapaki postarają się o to, spokojna głowa. Rosja zawsze idzie po swoje i nie da swojego sobie odebrać. Wojna pozwala pozbyć się śmieci, zawsze. Tak było za II WŚ, za I ŚWŚ i wcześniej również. Ale co wy o tym możecie wiedzieć jak w szkole się nie było albo nic się nie wyniosło. Putin powiedział krótko: Bez Rosji nie ma świata i tak będzie.
Świat musi być wielobiegunowy bo do czego doprowadza dążenie do jednobiegunowości to widzieliśmy za Cowida, na Cyprze, w byłej Jugosławii. Nie przyszło wam do pustych łbów, że NATO- srato to cyngiel globalistów? Nie widzicie, że gówno mogą Rosji zrobić? Nie ogarniacie, że od czasów zdrajcy Gorbaczowa Rosja cały czas się bogaci po podniesieniu z ruin , w które popadła za rządów czerwonej żydokomunistycznej hołoty? Nie widzicie, bo za puste macie łby, pajace. Interesuje was tylko pełna kicha, przytłumienie weekendowe alkoholem i r*chanie, w tym i was samych - bo nie odróżniacie czy to wy r*chacie czy to was r*chają...
Co do wyzywania Rosjan i innych mieszkańców FR od kacapów, pijaków, meneli etc.: Popatrzcie na GB, na Irlandię, na obecny stan USA, na Meksyk, na Amerykę Łacińską, na Chiny wreszcie, gdzie alkoholizm, znieczulica i zidiocenie przybiera kolosalne rozmiary... nie chce się wierzyć, co? Popatrzcie na sklepy, gdzie 1000 razy częściej jest promocja na gorzałę niż na mleko dla dzieci... Popatrzcie.
A teraz ch*j wszystkim idiotom w dupę. Nic nie widzicie, nic nie zobaczycie i nic nie zrozumiecie.

Nome

2024-03-22, 20:32
w dailymail podali że doliczyli się już 40 ofiar

AbsolutnyBrakKarku

2024-03-22, 20:33
Sama bandera stęka z piwnicy, pedały już płaczą do obrazka Suchewycza bo tak Polsat i TVN podaje. Ale tutaj pudelek ciot zaj***nych, i głaska się kilku wsioków pie**olonych po jajach, bo robole zapie**alają na budowie a majster Ukr. Bieda umysłowa dała głos, choć oczywiście intelektualne ludzkie kupy mogą mieć rację i że Putin swoich odpie**ala w prowokacji.

Nome

2024-03-22, 20:41
podali, że napastników było pięciu i prawdopodobnie uciekli, około setka rannych i dodatkowo setka zaginionych, obiekt próbują gasić, ale grozi zawaleniem,
atak był na salę koncertową, pożar rozniecili napastnicy w foyer podpalając krzesła
X