18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ABW nachodzi organizatorów Marszu Niepodległości

stery_srh • 2012-11-09, 22:36
Trochę długie, ale warto obejrzeć. Władza próbuje zastraszać ludzi. Oczywiście póki co, w mediach o tym cichutko. Komuna wciąż żywa, a nawet można odnieść wrażenie, że ma się coraz lepiej...

xts

2012-11-09, 22:39
na ch*j mają nachodzić jakiś "pjonasów"

Kupa_w_majtkach

2012-11-09, 22:48
Jak nie znajdą dowodów, to i tak pewnie jakieś nielegalne pliki miał na komputerze to dostanie karę.

stery_srh

2012-11-09, 22:53
@up - dokładnie. Coś mi się wydaje, że zaszczują, zniszczą teraz tych chłopaków. Chociaż może nagłośnienie tego tematu jakoś im pomoże.
Nadmienię jeszcze tylko odnośnie Pietrasiewicza - to jest gość, który nie może żyć jak się o nim nie mówi. Wiele osób uważa, że wszystkie te "akty agresji" na niego, sam organizuje. Coś w tym pewnie jest, bo jakoś jeszcze nigdy nie namierzono żadnych sprawców, rzekomych aktów wandalizmu, antysemityzmu. :roll:

Kaszysz

2012-11-09, 23:11
Narzekaliście na walkę kaczyńskiego z korupcją, a teraz macie legalną walkę z poglądami.

ButcheredAtBirth

2012-11-09, 23:18

Robią co mogą bo wiedzą, że na Marszu Niepodległości będzie więcej osób niż na wszystkich paradach Komoruskiego i całego lewactwa razem wziętych.

losvitos

2012-11-09, 23:40
Czuję coś, że szykuje się kolejna fala samobójstw...

Kakutniaczek

2012-11-09, 23:43
stery_srh napisał/a:

@up - dokładnie. Coś mi się wydaje, że zaszczują, zniszczą teraz tych chłopaków. Chociaż może nagłośnienie tego tematu jakoś im pomoże.


Zróbmy to....

Nihil

2012-11-09, 23:45
No dobra, można powoli się na jakieś obalanie rządu zbierać, bo jak wiadomo każdy stary system należy przeinstalować. Kto chętny na przywódcę?

Sorg

2012-11-09, 23:46
Nie przeraża mnie to, że tak się dzieje lecz to, że z każdą chwilą jest to coraz częstsze i atakują coraz mniej "znaczące" osoby. Inwigilacja jest nieuchronna.

okar19

2012-11-09, 23:47
oglądał was ktoś więcej niż magia ? koles pokazywał/opowiadał o typkach którzy drapią się po nosie co jest równoznaczne , że kłamią i mają coś na sumieniu . Ten cały czas to robi .

Kakutniaczek

2012-11-09, 23:56
Nihil napisał/a:

No dobra, można powoli się na jakieś obalanie rządu zbierać, bo jak wiadomo każdy stary system należy przeinstalować. Kto chętny na przywódcę?


jak obalisz, to zrobię tak - Twoi dziadkowie(moi także) będą bić brawo z grobów.....
ale najpierw - obal......
przepraszam, nie chcę sp***olić - NIE JESTEŚ SAM !

Koniec Świata

2012-11-09, 23:59
@losvitos

No i bardzo dobrze. Powinni iść śladem austriackiego malarza z wąsikiem, którego zacne czyny i osiągnięcia po cichu podziwiają.

Osobiście uważam, że radykalne organizacje, które nawołują do nienawiści, "gazowania" tych i tamtych lub mają zastrzeżenia do demokratycznego modelu państwa powinny być inwigilowane. Widzę, często komentarze na różnych portalach wypisywane przez typów ich pokroju. Groźby, nawoływanie do przewrotu, gazowania, wieszania itd. W moim mieście była afera związana ze skrajnymi grupami i portalem Redwatch, na którym zamieszczono kilka osób za kolor skóry. Dlatego w dupie mam krzywdy tych "patriotów".