18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ABW nachodzi organizatorów Marszu Niepodległości

stery_srh • 2012-11-09, 22:36
Trochę długie, ale warto obejrzeć. Władza próbuje zastraszać ludzi. Oczywiście póki co, w mediach o tym cichutko. Komuna wciąż żywa, a nawet można odnieść wrażenie, że ma się coraz lepiej...

rychu500

2012-11-10, 12:31
Koleżka po prawej jaki mma fajter ;D tapałt i nie pogadasz

anonymousm

2012-11-10, 13:10
Demokracja ma prawo się bronić przed tym ścierwem. Nie podoba wam się ustrój, to wiedzcie, że nie podobacie się ustrojowi i będziemy się wam przyglądać. Nigdy więcej nazizmu w Polsce. Zwłaszcza w wykonaniu Polaków.

mjolnir

2012-11-10, 13:16
k***a ale mam z was poleFke @pedałRomantyk @Koniec Świata @anonimus..cośtam kółko wzajemnej adoracji nawzajem sobie chłopcy browary rozdają hahaha

@down anonimuz
W mojej pięknej Polsce tacy jak ty zapie**alają w kamieniołomach (oczywiście bez żadnych narzędzi), po co marnować naboje i siłę roboczą. Pozdrawiam serdecznie.

Koniec Świata

2012-11-10, 13:20
rychu500 napisał/a:

Koleżka po prawej jaki mma fajter ;D tapałt i nie pogadasz



No przecież musi jakoś nauczać prawdziwego patriotyzmu, jedynej słusznej orientacji i właściwych poglądów. Dyskusją nic nie zdziała, to może jak kopnie parę razy z kolesiami po głowie to poskutkuje. Podobnie było z tym "skatowanym" przez policjanta byczkiem rok temu. Chciał nawrócić parę osób na właściwą drogę, a sam wyłapał parę butów. Potem skarżył się w mediach, że prawie go zamordowali kiedy walczył o wolność. Jakie czasy tacy bohaterowie.

mjolnir,

Wy to sobie nie rozdajecie. Po pięć browarów od razu leci. xD

anonymousm

2012-11-10, 13:22
@mjolnir
Stać mnie, to daję, tobie też, łapserdaku. A jak ty i reszta bojowników mieszkacie u mamusi w małym pokoju z młodszym bratem i stamtąd prowadzicie bój o Wielką Polskę, zamiast wziąć się do roboty i zrobić coś dla siebie i dla Polski, to gratuluję. Na razie udało wam się zaśmiecić Internet produktem waszych mózgownic: gównem.
Mama ci uprasuje na jutro bluzę MMA, a tatuś zapnie w dupala.

Loaloa

2012-11-10, 13:34
Prawicowe c*pki już wiedzą, że za swoje zadymy będą tłuczeni przez policję i dorabiają ideologię. Nie lubię Tuska, jego złodziejskich rządów, włażenia w tłuste dupska biskupów, pogardy wobec Polaków, ale

ALE porzadek musi być i jak nazi-bydło będzie hajlować łapkami na marszu niepodległości Polski, to trzeba im te łapki poprzetrącać. Co, mam nadzieję nastąpi.

Numernabis

2012-11-10, 13:44
trzeba wytluc to scierwo z wiejskiej, czesc osadzic i wywiezc na roboty do kamieniolomow innego wyboru nie mamy

grsowy

2012-11-10, 15:14
Problem jest taki, że nikt nie ma prawa decydować które poglądy są właściwe, a które nie.

Jeżeli chodzi o szerzenie nienawiści czy nawoływanie do przemocy - na to wszystko jest paragraf.
jednak tutaj nie ma takich zarzutów.

Totalitaryzm w Polsce nie objawia się w torturowaniu a w tych irytujących rewizjach, kontrolach.
Gdyby chłopaki dostali po mordzie, zrobili by z nich męczenników i tego się obecna władza nauczyła po komunie, dlatego takie zachowanie ABW jest jeszcze gorsze.

Demokracja do wolność wygłaszania poglądów, również tych skrajnych i jeżeli poglądy te nie naruszają obowiązującego prawa to Państwo powinno umożliwić, nawet tym osobom ich wygłoszenie. Nie w śmiały sposób tego utrudniać.

Różnorodność tych poglądów daje Ci możliwość wybrania strony, zobaczenie innego punktu widzenia.. z czym się możesz nie zgadzać.. Możesz się nie zgadzać z ich niechęcią do żydów czy gejów, jednak w całym ich przekazie możesz np. zgodzić się z potrzebą propagowania dumy z bycia Polakiem. Również dzięki usłyszeniu czyiś poglądów możesz sam dojść do wniosku, ze musisz przestawić kontr argumenty i wtedy czynnie włączasz się do dyskusji (co wg. mnie jest najlepszym co możesz zrobić)

W każdym razie, do momentu obejrzenia filmu Marsz 11.11.11 tak naprawdę żyłem w przekonaniu, że jest to tylko impreza dla zadymiarzy i pokazać się tam = dostać w ryj.
Co świadczy dosyć mocno o tym jaki obraz próbuje wykreować władza i w jaki sposób próbuje manipulować opinią publiczną..

Nikt z was też nie pomyśłał, że te przeszukanie to może być próba włożenia patyka w mrowisko i zrobienia z tej demonstracji regularnych walk. Najgorsze co może się stać dla włądzy teraz to całkowicie pokojowa manifestacja i pokazanie jedności w narodzie lub ucywilizowanie obrazu prawicowców. Nie po to kreowano wizerunek, że prawicowiec = faszysta, a słowo narodowy to synonim faszystowski.

Tu macie przepis na sukces: dwóch nic nie znaczących dzieciaków, represjonowanych przez władze. Przecież reszta tych bardziej radykalnych już się gotuje żeby wyładować swoją frustrację na policji.
Mam tylko nadzieję, że nikt z tych gamoni nie da się sprowokować. Bo będzie to tylko woda na młyn, żeby całkowicie ograniczyć wolność słowa i zakazać wszelkich zgromadzeń.

Ps.
Nie jestem ani po stronie prawicy ani lewicy...
Staram się być dumnym Polakiem, jednak mam kolegów niemców, znajomych gejów. Wstaje do hymnu i szanuje godło państwowe, tak samo jak odmienność zdań, poglądów i wolność wyznania.
Więc przypisanie mnie do jakiejś strony raczej się nikomu nie uda.

a.rgon

2012-11-10, 15:35
Śmieszne są wypowiedzi "towarzyszy", którzy teraz dzielnie atakują przez internet organizacje narodowe.
Jestem Polakiem, jestem dumny z pochodzenia, popieram demokrację, więc uważam że wpadanie ABW rano do mieszkań organizatorów, zastraszanie przewoźników czy masowe wezwania jutro na Policję rozsyłane do uczestników MN pokazuje, że dalej nam do Białorusi niż do demokratycznego, i tak bardzo upragnionego przez niektórych zachodu.

Wszystkim antyfaszystów na sadistic.pl pozdrawiam, gratuluję waszym towarzyszą zniszczenia dzisiejszej nocy transparentu "Cześć i Chwała Bohaterom" Wrocławskich kibiców oraz pomazania Wrocławia w różne "anty-nazistowskie" malowidła.
Jestem ciekaw czy jutro też będziecie biegali z pałkami i maczetami jak rok temu w metrze w Warszawie.
Zawsze zostaje wam odwrót jak w Białymstoku

Koniec Świata

2012-11-10, 15:52
No to pięknie. Władza "represjonuje" biednych narodowców. Ciekawe dlaczego? Pewnie dlatego, że wypisują w internecie swoje zamiary, czego przykładem są komentarze "obalaczy rządu" w tym temacie. Dla ABW takie wpisy są ostrzeżeniem, że coś się szykuje. Po akcji Breivika widoczne jest zainteresowanie organów bezpieczeństwa takimi sprawami. I słusznie.

a.rgon

2012-11-10, 16:05
Hmm, zacytuję waszą jedną z antyfaszystowskich stron:
Cytat:

BLOKADA BĘDZIE !

W związku z brakiem konsensusu w sprawie blokady faszystowskiego marszu postanowiliśmy wspólnie iść w zorganizowanej przez Porozumienie 11 listopada demonstracji. Jednocześnie podtrzymujemy swoje wcześniejsze stanowisko, że demonstracja sama w sobie nie ma sensu. Chyba, że może prowadzić do blokady. Plan jest prosty.

Nadajmy zbliżającej się demonstracji radykalny charakter i doprowadźmy do blokady w momencie w którym trasa demonstracji pokryje się z trasą ONR-owskiego marszu. Nie pozwólmy faszystom przejść Alejami Jerozolimskimi. Pokażmy, że nie ma dla nich miejsca – ani w Warszawie, ani w całej Polsce. Stańmy solidarnie przeciwko Polsce Kobylańskiego, Ziemkiewicza i Pospieszalskiego. Bądźmy zdecydowani i bądźmy stanowczy. Razem powstrzymamy brunatny marsz!



Widać wyraźnie kto dąży by jutro zablokować LEGALNY marsz, i przy okazji wywołać zamieszki. Przykre że wielka Antifa sama stosuje metody faszystowskie, z którymi tak walczy.
Zresztą to nie narodowcy, kibice i inne grupy społeczne obrażane przez antyfaszystów nie kreują się na wielkich anty-systemowców, anty-medialnych bojowników, a jak przyjdzie co do czego to lecą pierwsi do TVN lub na marszach rzucają fekaliami za kordonu POlicji.

Koniec Świata

2012-11-10, 16:17
Żeby było jasne: nie popieram blokady marszu. Jestem przeciwny temu, żeby manifestacje w ogóle się ze sobą spotkały. Mam nadzieję, że żadnego dymu nie będzie. Liczę na zdrowy rozsądek uczestników zapowiedzianych zgromadzeń,

anonymousm

2012-11-10, 16:43
a.rgon napisał/a:

dalej nam do Białorusi niż do demokratycznego, i tak bardzo upragnionego przez niektórych zachodu.



Zgadzam się w 100%. Jak na Zachodzie nie zgadzamy się, żeby naziści tak sobie maszerowali ulicami naszych miast. Nie jestem za przemocą, ale za biernym oporem, który jest równie legalny co sam marsz, a nie okrywa Polski hańbą jak istnienie ONR.
To jest dla mnie niepojęte, co się dzieje w Polsce, jak ludzie zawiedzeni w swoich ambicjach dają się wciągać w bagno nazistom. Przecież gdyby Ziemkiewicz przebił się w "Gazecie Wyborczej", nie miałby obsesji Michnika i maszerowałby jutro. Gdyby Pospieszalski spełnił się jako muzyk, nie robiłby z siebie idioty, udając dziennikarza i nie maszerowałby jutro. Gdyby Kaczyńśki sam siebie nie wyautował z poważnej polityki, zabroniłby członkom PIS-u brać udział w tej hecy kiboli i śmierdzieli. Kukiz jedyny zachował się przyzwoicie, Sakiewicz też miał przebłysk, że coś niehalo z tymi dziarskimi chłopcami.

je...........ę

2012-11-10, 16:43
Ach cóż za piękne co roczne napie**alanie się nawzajem ;) polacy Vs Polacy. k***a grudniu i końcu świata nadejdź bo to co tu się dzieje to ludzkie pojęcia przechodzi. Myślałem,że czasy łapanek przeminęły ale chyba jednak byłem w błędzie.Już niedługo znowu będzie działało podziemie.


Wszystkich którzy chcą zablokować marsz powinno się wypie**olić z kraju razem z rumunami,cyganami,murzynami ruskimi i innymi!

mrkler

2012-11-10, 17:49
niech sobie maszerują ja pie**ole, jak ktoś się będzie za mocno wychylał to porządny wpie**ol i na dołek, bez względu czy lewak czy prawiczek