18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ABW nachodzi organizatorów Marszu Niepodległości

stery_srh • 2012-11-09, 22:36
Trochę długie, ale warto obejrzeć. Władza próbuje zastraszać ludzi. Oczywiście póki co, w mediach o tym cichutko. Komuna wciąż żywa, a nawet można odnieść wrażenie, że ma się coraz lepiej...

yeay

2012-11-10, 00:01
@up
Drapanie się po nosie może również oznaczać że ktoś się stresuje, więc nie jest to równoznaczne że kłamie

torro

2012-11-10, 00:16
stery_srh napisał/a:

Trochę długie, ale warto obejrzeć. Władza próbuje zastraszać ludzi. Oczywiście póki co, w mediach o tym cichutko. Komuna wciąż żywa, a nawet można odnieść wrażenie, że ma się coraz lepiej...


Plus spiski, zamachy, wybuchy, tajemnicze samobójstwa, mgły, hele, trotyle i nitrogliceryny...

Kombivar

2012-11-10, 00:28
Piwo, Piwo, Piwo!!!
Właśnie dzięki takim publikacją, na jednym z ostatnich "wolnych" środków komunikacji, jakim jest portal internetowy sadistic.pl oraz inne tego typu, mamy jeszcze możliwość obejrzenia naszego narodu po zdjęciu kurtyny Mass Mediów. Mam nadzieję, że tego typu tematy będą codziennością.

Swoją drogą ten materiał bardzo pasuje do terminu "sadistic".

Koniec Świata - Pracujesz dla TVN?

AHAHAHA_NO

2012-11-10, 00:29
Koniec Świata napisał/a:

@losvitos

No i bardzo dobrze. Powinni iść śladem austriackiego malarza z wąsikiem, którego zacne czyny i osiągnięcia po cichu podziwiają.

Osobiście uważam, że radykalne organizacje, które nawołują do nienawiści, "gazowania" tych i tamtych lub mają zastrzeżenia do demokratycznego modelu państwa powinny być inwigilowane. Widzę, często komentarze na różnych portalach wypisywane przez typów ich pokroju. Groźby, nawoływanie do przewrotu, gazowania, wieszania itd. W moim mieście była afera związana ze skrajnymi grupami i portalem Redwatch, na którym zamieszczono kilka osób za kolor skóry. Dlatego w dupie mam krzywdy tych "patriotów".



już towarzysz się pojawił?

No to czas zaparzyć naszą ulubioną herbatkę i zabieramy się do rozmowy. ;-)
ale mógłby towarzysz się bardziej postarać, niż wychodzić do ludzi z tą starą pałką faszystowską

ci kolesie nie boją się mówić w prost o wielu bolączkach Polskiego państwa, nie boją się również manifestować swojego niezadowolenia

ale dla towarzysza niezgadzanie się ze Słońcem Peru to taka sama zbrodnia jak podśmiewanie się z bronka, więc interwencja ABW jest uzasadniona :roll:

szkoda, że służby nie działały tak energicznie np przy okazje firmy Amber G.
no ale są sprawy ważne i ważniejsze

swoją drogą, radykałowie po lewej stronie stanowią zdecydowanie większą grupę, co prawda im nie zdarza się nawoływać do heh "gazowania" ale za to pałują jak miło

no i bohatersko zwalczą psychopatów głoszących agresywne hasła takie jak: Bóg, Honor i Ojczyzna jak raczyła nam zakomunikować pewna pani dziennikarz


@torro

widzę, że propaganda działa skutecznie
zaiste świetna zbitka!
zestawienie helu, nad którym nikt poważnie się nie zastanawiał, z wybuchami, których wystąpienie poświadcza kwiat ludzi Polskiej nauki daje świetne efekty propagandowe

a co do trotylu i nitrogliceryny
takie same urządzenia używają żydzi na swoich lotniskach
przecież gdyby one reagowały na perfumy to nie przestawały by piszczeć
co więcej urządzenie zwraca nazwę substancji a nie informację o znalezieniu cząstek ... itd.

poza tym jakby nic nie znaleźli to by seremet nie fatygował się do tuska ujawniać mu tajemnice śledztwa i wszytki te platfusowe gadające głowy nie byłyby ta zestresowane

Kombivar

2012-11-10, 00:30
taka autoironia (w razie hejtów)

stery_srh

2012-11-10, 00:31
torro napisał/a:


Plus spiski, zamachy, wybuchy, tajemnicze samobójstwa, mgły, hele, trotyle i nitrogliceryny...


Jak masz ciągle pisać takie pierdoły, to lepiej nic nie pisz. Ogromna część twoich postów, to przekorne przeciwstawianie się poglądom większości i naturalnemu porządkowi rzeczy na świecie. Nie wiem co masz na celu, ale zajmij się czymś w końcu, zamiast trollować każdy temat, który nie wychwala homoskesualistów, Żydów, albo mówi coś o możliwości spisku.

Koniec Świata

2012-11-10, 00:32
torro,

To jest żałosne jak oni cały czas pie**olą, że żyją w kraju totalitarnym, gdzie zwalcza się ich poglądy. W państwie totalitarnym jakieś ONR, NOP, czy Falanga nie mogłyby nawet istnieć. Każde pojawienie się na ulicy łysych pajaców z jakąkolwiek wariacją na temat hakenkrojca, czy krzyża celtyckiego skończyłoby się soczystym pałowaniem, przesłuchaniami z lampą na mordzie przez 48 godzin, połączonym ze spontanicznym, reedukacyjnym napie**alaniem po mordzie, podtapianiem, a w niereformowalnych przypadkach tajemniczym zaginięciem.

qbamatus

2012-11-10, 00:37
Wzruszające :( (

stery_srh

2012-11-10, 00:41
Koniec Świata napisał/a:

torro,

To jest żałosne jak oni cały czas pie**olą, że żyją w kraju totalitarnym, gdzie zwalcza się ich poglądy. W państwie totalitarnym jakieś ONR, NOP, czy Falanga nie mogłyby nawet istnieć. Każde pojawienie się na ulicy łysych pajaców z jakąkolwiek wariacją na temat hakenkrojca, czy krzyża celtyckiego skończyłoby się soczystym pałowaniem, przesłuchaniami z lampą na mordzie przez 48 godzin, połączonym ze spontanicznym, reedukacyjnym napie**alaniem po mordzie, podtapianiem, a w niereformowalnych przypadkach tajemniczym zaginięciem.


No pewnie. Więc siedźmy cicho, nie sprzeciwiajmy się niczemu i czekajmy, aż rozwój wydarzeń doprowadzi do tego, że będzie tak jak piszesz. :roll: Wszystko jest na dobrej drodze ku temu.

CBŚ

2012-11-10, 00:46
Trzeba wytłuc tą dzicz, pseudo polaczki patrioty. Pozdro do 11.

anonymousm

2012-11-10, 00:52
Bezczelny gnój, głupi ch*j. Organizuje ataki na reżysera, a teraz twierdzi, że facet sam sobie cegły wrzucił.
Z mamusią mieszka, wielki bojownik.

Koniec Świata

2012-11-10, 00:53
stery_srh,

Nie, będę żył z debilnymi poglądami i w ciągłej paranoi. Będę pie**olił o wypocinach TVN, GW i o tym, że nie ma wolności, bo nie mogę zaj***ć Żyda, murzyna albo pedała. Będę fantazjował o WIELKIM KRÓLESTWIE POLSKIM i szarżach Husarii. Będę wrzeszczał "Precz z komuną" w kapitalistycznym kraju. Będę ciągle pie**olił, że jebnięty tchórz Breivik miał rację, bo na każdym rogu mogę kupić kebaba. Normalnie, to jest sposób na życie.

:jezdziec:

anonymousm

2012-11-10, 00:53
A temu drugiemu zabrano rysunki gołego Hitlera, do których się brandzlował.

eyven

2012-11-10, 00:54
Jade w niedziele do Warszawy i szczerze mówiąc po spotkaniu organizacyjnym jestem przerażony bo nie wiedziałem że mieszkamy w takim szambie w XXIw w "wolnej europie". Na wstępie dowiedzieliśmy się, że moga nas czekać minimum 3-4 kontrole. I to począwszy od Dolnegośląska skąd wyjeżdżamy aż do Warszawy.

Jedziemy młodą grupą, cały autokar. Oczywiście u nas też organizatora nawiedzała policja i dziwne telefony. Nawet gazeta powiatowa oszkalowała nas jakbyśmy jechali tam ze sztachetami mordować.


Tym bardziej chce tam pojechać. I mam nadzieję, że na innych podziała to tak samo.


Jak było i czy założyli mi kartotekę napiszę w poniedziałek :)


marcinsud

2012-11-10, 00:54
@Kombivar dlaczego uważasz, że Koniec Świata pracuje dla tvn skoro ma różne od tvnu poglądy