18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ABW nachodzi organizatorów Marszu Niepodległości

stery_srh • 2012-11-09, 22:36
Trochę długie, ale warto obejrzeć. Władza próbuje zastraszać ludzi. Oczywiście póki co, w mediach o tym cichutko. Komuna wciąż żywa, a nawet można odnieść wrażenie, że ma się coraz lepiej...

a.rgon

2012-11-10, 18:16
anonymousm napisał/a:



Zgadzam się w 100%. Jak na Zachodzie nie zgadzamy się, żeby naziści tak sobie maszerowali ulicami naszych miast. Nie jestem za przemocą, ale za biernym oporem, który jest równie legalny co sam marsz, a nie okrywa Polski hańbą jak istnienie ONR.
To jest dla mnie niepojęte, co się dzieje w Polsce, jak ludzie zawiedzeni w swoich ambicjach dają się wciągać w bagno nazistom. Przecież gdyby Ziemkiewicz przebił się w "Gazecie Wyborczej", nie miałby obsesji Michnika i maszerowałby jutro. Gdyby Pospieszalski spełnił się jako muzyk, nie robiłby z siebie idioty, udając dziennikarza i nie maszerowałby jutro. Gdyby Kaczyńśki sam siebie nie wyautował z poważnej polityki, zabroniłby członkom PIS-u brać udział w tej hecy kiboli i śmierdzieli. Kukiz jedyny zachował się przyzwoicie, Sakiewicz też miał przebłysk, że coś niehalo z tymi dziarskimi chłopcami.



Bo wy jesteście tacy "halo" że was się normalnie aż strach bać !!
Wielcy wojownicy wartości, walczący z faszyzmem stosując metody faszystowskie ( pistolety, maczety, pałki znalezione u waszych wojowników ).

Dla mnie hańbą by było zaprosić niemieckich towarzyszy do mojej ukochanej ojczyzny tylko po to by atakować "faszystów" z Polskimi flagami. Pominę kwestie, że u was zasada jak honor nie zobowiązuje.

maniiiek

2012-11-10, 18:33
Po co z tym toro dyskutujecie? On uznaje tylko swoich (pedałów, Żydów, komuchów, PO-wców) a innych obraża. I to nie sprowokowany sam z siebie. To dupa a nie krzewiciel tolerancji to raz. Dwa: albo mu dużo płacą albo jest ograniczony bo walczy jak lew ze wszystkim co jest chociaż trochę negatywne dla w/w grupy lub pozytywne dla reszty. I żeby nie było: nie, nie jestem skrajnym prawicowcem, baa... ja nawet prawicowcem nie jestem. Moje poglądy są trochę na lewo od środka ale na to prawdziwe lewo. Na lewo gdzie ludzie są równi, wszyscy a nie tylko mniejszości a reszta ma siedzieć cicho. Na lewo gdzie wszyscy mają jednakowe prawa a nie pieprzeni partyjni i ich znajomi. Natomiast ci "tolerancyjni" to banda pieprzonych hipokrytów i niczym się od skrajnego prawicowca nie różnią. Najpierw oburzenie "jak to tak można nienawidzić (...)? Wstyd, więcej tolerancji" żeby potem pisać "powinni was wszystkich wybić i pozamykać". Ci "prawicowy bandyci" jak ich nazywacie przynajmniej się nie pie**olą i mówią o co im chodzi a nie bawią się w debilne poprawnopolitycznie gierki.

kalafiory

2012-11-10, 18:38
I bardzo dobrze :)

Gebels

2012-11-10, 18:45
ten po prawej najlepszy

ASAKKU

2012-11-10, 19:01
k***a, jak przewijali się w materiałach poprzednich incydentów, to skąd to zdziwienie???
Jeden jak odpowiada, non stop w ziemie spogląda, drugi non stop po ryju się drapie - co akurat nie wskazuje na świętość...
Niby nic nie mają wspólnego z ONR ale rzecznika od nich mają...
I nie oszukujmy się, że ONR to świętoszki i wzorowi obywatele... Trochę już żyję na tym świecie i takie spektakle to do mam talent bym zgłosił...

wiesiors4

2012-11-10, 19:59
Archeolog napisał/a:

Czy tych dwTóch twardzieli, którzy omal nie popłakali się przed kamerą, to Ci słynni potomkowie husarii? :jezdziec:

Obrazek


Ręce opadają na ciebie człowieku.. cały czas siejesz propagandę w komentarzach i wystawiasz piwa swoim kompanom..
Czy dla Ciebie kretynie wszyscy, którzy wybierają się na marsz, po to żeby UCZCIĆ PAMIĘĆ LUDZI KTÓRZY TĄ NIEPODLEGŁOŚĆ WYWALCZYLI to faszyści? pie**olnij się w łeb albo podaj mi swój adres to jak donka kochaSZ przyjadę i ci pomogę.

torro

2012-11-10, 20:50
a.rgon napisał/a:

Śmieszne są wypowiedzi "towarzyszy", którzy teraz dzielnie atakują przez internet organizacje narodowe.
Jestem Polakiem, jestem dumny z pochodzenia, popieram demokrację, więc uważam że wpadanie ABW rano do mieszkań organizatorów, zastraszanie przewoźników czy masowe wezwania jutro na Policję rozsyłane do uczestników MN pokazuje, że dalej nam do Białorusi niż do demokratycznego, i tak bardzo upragnionego przez niektórych zachodu.


Ja tez się zgadzam, tak jak anonymousm z tym co napisałeś, choć nie jestem pewny, czy ty sam się z tym zgadzasz... ;-) )
a.rgon napisał/a:



Wszystkim antyfaszystów na sadistic.pl pozdrawiam, gratuluję waszym towarzyszą zniszczenia ...

Co naszym towarzyszy? Zniszczenia? Chyba nie zrozumiałem... ;-) )

Wróć lepiej koleżko do szkoły, naucz rozróżniania przypadków, poducz języka ojczystego, bo zapewne jesteś wielkim patriotą więc wypadałoby lepiej nim władać, a wtedy wróć na forum podyskutować z większym sensem i korzyścią dla wszystkich... ;-)

a.rgon

2012-11-10, 22:16
Dobrze, jak będzie trzeba to wrócę, dzięki za zwrócenie mi uwagi na błędy, poprawię jak będę mógł już edytować ;-)

Mam nadzieję mimo wszystko że Antifa jak i Prawicowe bojówki nie zniszczą jutrzejszego święta.

~Blackhunter

2012-11-10, 22:18
Tak ,tak komuna. Pan ekspedient nie chciał sprzedać mi meblościanki. Dyskryminacja.

feluke

2012-11-10, 22:26
LOL "Dzien dobry, pan wstanie..."
Jak by jakis obcy facet, w moim wlasnym domu tak mnie obudzil to trafil by do szpitala a ja pewnie razem z nim bo jego kolesie musieli by mnie palami od niego odciagac.
k***a dac sie wydymac we wlasnym domu i to jeszcze tak na luzaku... bez zadnej walki...

maniiiek

2012-11-10, 22:52
feluke, bez urazy, ale najprawdopodobniej gówno byś zrobił, a jeśli byś zaczął to jedynym powodem dla którego nie mógłbyś wyzbierać zębów z podłogi byłyby wykręcone, a wręcz wyrwane ze stawów ręce. Do tych służb nie biorą chudzielca, który myśli nim coś zrobi a 3 drzwiową szafę która działa jedynie na komendy głosowe przełożonego. Jaki koks byś nie był i czego byś nie ćwiczył to miałbyś przeciwko sobie co najmniej kilku wyszkolonych byczków z bronią.

stery_srh

2012-11-11, 01:12
István Báthory napisał/a:

Tak ,tak komuna. Pan ekspedient nie chciał sprzedać mi meblościanki. Dyskryminacja.


Jeżeli dla ciebie jedynym objawem komuny były problemy z kupnem czegoś, to weź poczuj podniecenie przed zbliżającą się podróżą - w myśl sygnatury w twoim profilu. ;-)

Koniec Świata

2012-11-11, 02:25
Toż to straszna ta TUSKomuna. Pewnie agenci bili (MORDOWALI!) ich przez termofor dlatego tak pięknie i rześko wyglądają na tej konferencji. xD

pit@

2012-11-11, 07:40
Przecież po twarzach widać że porządne chłopaki.

ojojoj

2012-11-11, 09:02
to takie nasze lubelskie piekiełko :-)