18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ABW nachodzi organizatorów Marszu Niepodległości

stery_srh • 2012-11-09, 22:36
Trochę długie, ale warto obejrzeć. Władza próbuje zastraszać ludzi. Oczywiście póki co, w mediach o tym cichutko. Komuna wciąż żywa, a nawet można odnieść wrażenie, że ma się coraz lepiej...

Archeolog

2012-11-10, 02:09
Czy tych dwóch twardzieli, którzy omal nie popłakali się przed kamerą, to Ci słynni potomkowie husarii? :jezdziec:


blueman87

2012-11-10, 05:29
Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej - Józef Stalin

Asmodean

2012-11-10, 05:51
Koniec Świata napisał/a:

torro,

To jest żałosne jak oni cały czas pie**olą, że żyją w kraju totalitarnym, gdzie zwalcza się ich poglądy. W państwie totalitarnym jakieś ONR, NOP, czy Falanga nie mogłyby nawet istnieć. Każde pojawienie się na ulicy łysych pajaców z jakąkolwiek wariacją na temat hakenkrojca, czy krzyża celtyckiego skończyłoby się soczystym pałowaniem, przesłuchaniami z lampą na mordzie przez 48 godzin, połączonym ze spontanicznym, reedukacyjnym napie**alaniem po mordzie, podtapianiem, a w niereformowalnych przypadkach tajemniczym zaginięciem.



No idiota...

Lasarr

2012-11-10, 06:46
haha, a ja mam dzisiaj takie przemyslenia i wam je przekaze :D , wiekszosc z was pie**oli jakies glupoty i ch*j tu chodzi o: "totalitaryzm", "zydow", "pedalow", "czarnych", "ciapakow", "idiotow", "debili", "zwolennikow", "peowcow", "pisowcow", "mohery", "propagandowcow" czy ch*j wie o co jeszcze, zrozumcie wreszcie, ze problemem jestesmy MY SAMI, poniewaz nie jestesmy w stanie zapanowac nad wlasna tozsamoscia i ja jednomyslnie rozwijac.

Polska w zamierzchlych czasach byla tolerancyja i otwarta na innych, jednoczesnie stojac na strazy wlasnego JA, co czynilo ja wyjatkiem w europie (Pomijajac zawirowania polityczne, ktore jak zwykle nie byly nasza wewnetrzna inicjatywa). Demokracja jak narazie jest najlepsza, bo poprostu nikt nie wymyslil lepszego ustroju, pie**olic zawsze mozna, a kto zabrania przedsiewziec obywatelskich?

Istnieja REALNE metody wplywania na wladze, ktore moga doprowadzic do lepszego jej dzialania, no ale jak zwykle trzeba sie zorganizowac, lepiej pie**olic niz wziasc za cokolwiek odpowiedzialnosc i zadzialac.Nie podoba sie? To sie k***a zainteresuj co sie dzieje poza sklepem monopolowym i wez swiadomy udzial w wyborach.

PS: troche mnie ponioslo ale faworyzuje rudego (pie**oli mi wasza opinia :D ), ktory mial/ma najpaskudniejsze i niewygodne reformy do przeprowadzenia od czasow Olszewskiego i jest gnojony w wielu miejscach przez swojego "koalicjanta" z ktorym/bez ktorego nich*ja nie jest sobie w stanie poradzic, tylko idiota tego nie widzi, w sasadzie wracamy tutaj do ktoregos z pierwszych zdan...

Tak prosze Pana Polaka, jak zwykle to nie Twoja wina...

darnok99

2012-11-10, 09:48
Nihil napisał/a:

No dobra, można powoli się na jakieś obalanie rządu zbierać, bo jak wiadomo każdy stary system należy przeinstalować. Kto chętny na przywódcę?



To co robisz to nawoływanie do popełnienia przestępstwa głąbie - jak Ci wejdą do domu to tez będziesz skamlał ze nie wiesz czego od Ciebie chcą i że jaki to pokrzywdzony jesteś?

Fett

2012-11-10, 10:06
Widzę, że dla niektórych patriota = hailujący skinhead kopiący żydów i murzynów. Nie wiem czy to dzięki działalności Kaczyńskiego, czy tego co pokazuja w mediach ale jak tak dalej pójdzie to przeciętny katolicki moher będzie wedlug was w glanach chodził

Halibut

2012-11-10, 10:36
Lasarr napisał/a:


Polska w zamierzchlych czasach byla tolerancyja i otwarta na innych, jednoczesnie stojac na strazy wlasnego JA, co czynilo ja wyjatkiem w europie (Pomijajac zawirowania polityczne, ktore jak zwykle nie byly nasza wewnetrzna inicjatywa). Demokracja jak narazie jest najlepsza, bo poprostu nikt nie wymyslil lepszego ustroju, pie**olic zawsze mozna, a kto zabrania przedsiewziec obywatelskich?



Przestań pie**olić o tej historycznej tolerancji Polaków. To jest ściema wciskana przez panie od historii, które mają takie samo pojęcie o historii Polski jak aborygeni. Że też k***a dorośli ludzie w to dalej wierzą... Aha demokracja jest ch*jowa no ale są debile, którzy w nią wierzą...

Lasarr napisał/a:


Istnieja REALNE metody wplywania na wladze, ktore moga doprowadzic do lepszego jej dzialania, no ale jak zwykle trzeba sie zorganizowac,



Tak? Są ludzie, którzy chcą się organizować. Problem jest taki, że są na nich nasyłane służby specjalne (tak jak ABW na tym filmie). W mediach tacy ludzie są nazywani faszystami, ośmieszani, tworzy się z nich potworów. Walka z państwem totalitarnym jest niesamowicie ciężka a demokracja = totalitaryzm.

Mam nadzieję, że bezpieka mi nie wywróci domu do góry nogami po tym co tu napisałem...

Svenlee

2012-11-10, 10:37
Debile, jeszcze raz debile. Ulegacie TVN-owskiej propagandzie jeśli sądzicie, że patriota = faszysta. Proszę bardzo, wpiszcie sobie na youtubie
"MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11" i zamknąć ryje.

Koniec Świata

2012-11-10, 10:54
Archeolog napisał/a:

Czy tych dwóch twardzieli, którzy omal nie popłakali się przed kamerą, to Ci słynni potomkowie husarii? :jezdziec:

Obrazek






Dżony

2012-11-10, 11:06
No tak, którego idolem nie jest Dmowski i nie musi na każdy kroku demonstrować white pride czy tam power jest lewakiem i lemingiem omamionym przez GW i TVN :roll:
Kocham swój kraj i lubię w nim mieszkać wiele rzeczy mi się nie podoba ale widzę, że rozwija się, nie przeszkadzają mi murzyni ani żydzi i z tego powodu, że nie zieję nienawiścią do rządu i innych ras jest mi odmawiane bycie patriotą przez "Prawdziwych Polaków".
Czyli cechą każdego Polaka powinna być nienawiść do tego co obce?
Odnoszę wrażenie, żę większośc z tych patriotów to nieudacznicy którzy nie potrafią się dostosować do nowej rzeczywistości albo ludzie z manią prześladowczą.

Koniec Świata

2012-11-10, 11:16
@Dżony

Spójrz tylko na zdjęcie wstawione przez Archeologa. Toż to siła narodu i rasa wyższa. Te dumne rysy twarzy Prawdziwych Polaków. Nawet, k***a, na tym zdjęciu nie ma Flagi Narodowej, tylko krzyż celtycki. Gdzie tu polski patriotyzm?

dback

2012-11-10, 11:54
Kaszysz napisał/a:

Narzekaliście na walkę kaczyńskiego z korupcją, a teraz macie legalną walkę z poglądami.


Nie wiem jak można być tskim ignorantem. Przecież za rządów pisu było dokładnie tak samo!

torro

2012-11-10, 11:55
blueman87 napisał/a:

Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej - Józef Stalin


Fajnych masz idoli...

dback

2012-11-10, 12:01
Totalny kraj bezprawia! Trzeba na sk***ysynach wymusić, by KAŻDA taka akcja musiałaby być FILMOWANA! Skonczyły by się takie zastraszania :/

CBŚ napisał/a:

Trzeba wytłuc tą dzicz, pseudo polaczki patrioty. Pozdro do 11.


A ciebie p*zdo powinni zbanować.

Jestem za dawaniem warnów za rzucanie "polaczkami", bo to już jest dużo bardziej wk***iające jak samo "sp***alaj" - za które już się dostaje warny czy gangman style + urban razem wzięci.

jankol

2012-11-10, 12:19
Internet - ostatnie prawdziwe źródło informacji, gdzie człowiek może wyrazić swoje poglądy, porównać je ze swoimi, znaleźć opinię ludzi którzy gdzieś byli i wiedzieli coś na własne oczy, a nie papka i z innych mediów!
A teraz myślicie, że po co te ACTA chcieli wprowadzać? Ten filmik nie pojawiłby się nawet na YT, a ten kto by go wstawił już by miał nalot tajemniczych funkcjonariuszy. Widząc ten filmik kolejny raz mam takie uczucie kamienia na sercu, nie bardzo wiem jak to nawet opisać...