18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ABW nachodzi organizatorów Marszu Niepodległości

stery_srh • 2012-11-09, 22:36
Trochę długie, ale warto obejrzeć. Władza próbuje zastraszać ludzi. Oczywiście póki co, w mediach o tym cichutko. Komuna wciąż żywa, a nawet można odnieść wrażenie, że ma się coraz lepiej...

roaster

2012-11-10, 01:01
@up widac nie byłeś na zachodzie, tam ciapaki, murzyni, pedaly(nie mylic z gejami) wchodza na leb panstwom ktore je zywia. Nie jestem z ONR i nie mam pogladow skrajnie prawicowych. Kadzy kto nie jest pie**olonym ignorantem widzi co sie dzieje. Kapitalizm w kraju gdzie urzad skarbowy bez dowodow doprowadza do upadku firm, a przepisy pamietaja PRL. W telewizji pokazuja Magdalene W. zalany stadion narodowy, anie co naprawde jest wazne. Jezeli uwazasz ze wszystko jest ok to Ci wspolczuje.

stery_srh

2012-11-10, 01:01
Koniec Świata napisał/a:

stery_srh,
Nie, będę żył z debilnymi poglądami i w ciągłej paranoi. Będę pie**olił o wypocinach TVN, GW i o tym, że nie ma wolności, bo nie mogę zaj***ć Żyda, murzyna albo pedała. Będę fantazjował o WIELKIM KRÓLESTWIE POLSKIM i szarżach Husarii. Będę wrzeszczał "Precz z komuną" w kapitalistycznym kraju. Będę ciągle pie**olił, że jebnięty tchórz Breivik miał rację, bo na każdym rogu mogę kupić kebaba. Normalnie, to jest sposób na życie.
:jezdziec:


Fajne masz wyobrażenia odnośnie ludzi, którzy nie są zwolennikami homoskesualistów, Żydów, czy rozprzestrzeniania się bądź, co bądź dzikich kultur i zwyczajów na swoim kraju. Gratuluję światopoglądu.
Osobiście daleki jestem od zabijania, czy krzywdzenia ich w inny sposób, ale zdecydowanie nie podoba mi się to, że przyjeżdżając jako gość do innego kraju się panoszą... i to ja w swoim kraju mam się dostosowywać do wszelakich mniejszości i ich poglądów. Goście powinni się asymilować ze społeczeństwem, a nie zachowywać się inwazyjnie wobec niego.
Pojedź sobie do Izraela, czy do innego kraju i spróbuj tam się wyłamać z tamtejszych standardów zachowań, a zobaczysz jak zostaniesz ugoszczony.
Poza tym, zerknij sobie co się dzieje na zachodzie Europy dzięki ludziom? twojego pokroju, dzięki ich tolerancji i otwartości na wszystko co inne. :roll:

misqsi

2012-11-10, 01:15
nie wiem czy wiecie co to znaczy efekt pinokia ale już wyjaśniam. Otóż jeśli ktoś nie mówi prawdy swędzi go nos jest to związane z receptorami w nosie, dzięki czemu policja ma podejrzenia ze ktoś kłamie jest to wyjaśnione naukowo :) w przeciągu 5 minut jego wyjaśnień podrapał się 4 razy. Oczywiście nie mam nic przeciwko niemu ale poczytajcie trochę wtedy może polowa (STARSZYCH) skuma o co chodzi ...

Koniec Świata

2012-11-10, 01:16
marcinsud

Ja nawet nie oglądam telewizji, a tym bardziej TVN. Nie czytam "GW" i nie jestem fanem PO. W ostatnich wyborach w ogóle nie głosowałem, bo się wk***iłem na wszystkie dostępne opcje i popie**oloną walkę polityczną PiS i PO, a żadne jarmarczne skrajuchy, wycierające sobie mordy patriotyzmem ani Korwinoidy nie mają prawa rządzić tym krajem. :-x

marcinsud

2012-11-10, 01:18
osobiście gówno mnie obchodzi kto jakiego jest wyznania i kogo r*cha o ile pracuje i odprowadza podatki. Jeśli ktoś próbuje narzucić swoje poglądy innym lub wychodzi na ulicę drzeć mordę, by lansować swoją tą czy inna inność to powinien sp***alać. Jestem w stanie zaakceptować marsz niepodległości 11 listopada, tak jak jakiś marsz gejów 17 maja, każdy ma swój dzień nie rozumiem po ch*j w Narodowe Święto Niepodległości wychodzić na ulicę w celu innym niż świętowanie faktu, że jesteśmy wolnym narodem. Tak samo nie wiem po co wychodzić na ulicę 17 maja jeśli ktoś nie jest homo (pomijam często ostentacyjne zachowanie uczestników tego drugiego zgrupowania czego nie popieram w całej rozciągłości.).

Koniec Świata

2012-11-10, 01:29
roaster napisał/a:

@up widac nie byłeś na zachodzie, tam ciapaki, murzyni, pedaly(nie mylic z gejami) wchodza na leb panstwom ktore je zywia. Nie jestem z ONR i nie mam pogladow skrajnie prawicowych. Kadzy kto nie jest pie**olonym ignorantem widzi co sie dzieje. Kapitalizm w kraju gdzie urzad skarbowy bez dowodow doprowadza do upadku firm, a przepisy pamietaja PRL. W telewizji pokazuja Magdalene W. zalany stadion narodowy, anie co naprawde jest wazne. Jezeli uwazasz ze wszystko jest ok to Ci wspolczuje.



Tak się składa, że oprócz różnych ciapatych i murzynów na zachodzie są również Polacy i też wk***iają miejscowych. Czasy izolowanych państw narodowych się skończyły. To obecny kapitalizm przyczynił się do migracji ludności, która przyjeżdża do bogatszych krajów po lepszą przyszłość, by zapie**alać jako zmywacz, podrobol albo zamiatacz gówien. Tak jak wszędzie pojawiają się różne nieroby, socjalssaki i skrajne pojeby. To jest naturalna kolej rzeczy. Do nas tak nie przyjeżdżają, bo u nas socjal jest ch*jowy i nie da się za to wyżyć, a pracy brakuje dla nas samych.

torro

2012-11-10, 01:35
Płaczą, bo im przeszukanie zrobili. Ja bym tych cymbałów za sam wygląd zamknął...
Niech się cieszą, że są w Polsce, a nie w USA, gdzie za podejrzenie, że mogą być zamieszani w jakąś zadymę, na podstawie Patriot Act zamknęli by ich w pierdlu, bez prawa do obrony i adwokata, położyli na mordę mokrą szmatę i polewali wodą, a potem powiesili za ręce wykręcone do tyłu i godzinami zmuszali do słuchania ogłuszającej muzyki. Wtedy by się przestali skarżyć na przeszukania...

stery_srh

2012-11-10, 01:40
torro napisał/a:

Płaczą, bo im przeszukanie zrobili (...)
Niech się cieszą, że są w Polsce, a nie w USA, gdzie za podejrzenie, że mogą być zamieszani w jakąś zadymę, na podstawie Patriot Act zamknęli by ich w pierdlu, bez prawa do obrony i adwokata, położyli na mordę mokrą szmatę i polewali wodą, a potem powiesili za ręce wykręcone do tyłu i godzinami zmuszali do słuchania ogłuszającej muzyki. Wtedy by się przestali skarżyć na przeszukania...


Zawsze się można pocieszać, że gdzieś jest gorzej. Tylko co to zmienia? Uważasz, że te metody powinne być standardem, żeby za byle co aparat państwowy na mocy jakiejś dziwnej ustawy, pozbawił cię praw obywatelskich? :roll:
torro napisał/a:

... Ja bym tych cymbałów za sam wygląd zamknął...


I to pisze wielki szerzyciel tolerancji. :roll:

torro

2012-11-10, 01:42
stery_srh napisał/a:


Jak masz ciągle pisać takie pierdoły, to lepiej nic nie pisz. Ogromna część twoich postów, to przekorne przeciwstawianie się poglądom większości i naturalnemu porządkowi rzeczy na świecie. Nie wiem co masz na celu, ale zajmij się czymś w końcu, zamiast trollować każdy temat, który nie wychwala homoskesualistów, Żydów, albo mówi coś o możliwości spisku.


Upsss, zostałem namierzony. Jak popełnię niedługo samobójstwo to pamiętajcie, że nie z własnej woli...

Koniec Świata

2012-11-10, 01:45
stery_srh, Nie, "bojowników" namawiających do gazowania i agresywnych zachowań wobec myślących inaczej nie można pozbawiać praw obywatelskich. Tylko oni mogą pozbawiać praw obywatelskich pedałów, lewaków, brudasów i murzynów. To byłaby demokracja o jakiej marzą "patrioci".

:erniepalm:

stery_srh

2012-11-10, 01:47
torro napisał/a:


Upsss, zostałem namierzony. Jak popełnię niedługo samobójstwo to pamiętajcie, że nie z własnej woli...


Dobra, pisz sobie co tam chcesz - ja odpuszczam dalsze wdawanie się w konwersacje z tobą. Mógłbym napisać coś bardziej dosadnie na twój temat, ale to chyba by cię właśnie ucieszyło. ;-)

ujemuje

2012-11-10, 01:48
@AHAHAHA_NO
Najsmieszniejsze, ze sie zakrywacie takimi wielkimi haslami jak Bog, Honor i Ojczyzna, z ktorymi niewiele macie do czynienia.
Gdzie Bog? - to chyba pomine bo to co wyprawiaja i skrajnie prawicowe grupy niewiele ma wspolnego z wiara katolicka
Gdzie honor? - gdy paradujac w grupie bijecie slabszych gdy np ma inna karnacje skory?
Ojczyzna? -gdzie dbanie o ojczyzne gdy sie pali i rozwala wszystko do okola i nie szanuje wiekszosci narodu?
Hiprokryci nic wiecej.
Jesli prawdziwi patrioci o pogladach prawicowych odlacza sie od grup debili w szalikach i zaczna madrze mowic to wszyscy dadza im spokoj, zaczna sluchaci mozliwe, ze przekonaja wiecej ludzi. Wtedy moglibyscie wygrac demokratycznie wybory i rzadzic krajem.
Niestety prawicowa formacja w postaci PIS wcale wam w tym nie pomoze.
Jedyne co robicie jak narazie to szerzycie nienawisc i jesli ktos zwroci wam uwage to wyzywacie od lewakow.

stery_srh

2012-11-10, 01:50
Koniec Świata napisał/a:

stery_srh, Nie, "bojowników" namawiających do gazowania i agresywnych zachowań wobec myślących inaczej nie można pozbawiać praw obywatelskich. Tylko oni mogą pozbawiać praw obywatelskich pedałów, lewaków, brudasów i murzynów. To byłaby demokracja o jakiej marzą "patrioci".
:erniepalm:


Jesteś bardzo ograniczony, bo nie potrafisz zrozumieć tego, co napisałem. Ja swoje - ty swoje. Nie facepalma, lecz baranka o ścianę powinieneś sobie pie**olnąć. ;-)
Bez odbioru, bo szkoda marnować czas na dyskusje z ludźmi tak zacietrzewionym i ograniczonymi jak ty - zamiast dialogu i zrozumienia co pisze druga strona, to uogólnianie i ciągle swoje.
Dobranoc. :mikolaj:

Koniec Świata

2012-11-10, 01:59
stery_srh

Nie zrozumiałem. Muszę łyknąć grocha, żeby przyjąć twój tok rozumowania. :shock:

torro

2012-11-10, 02:06
stery_srh napisał/a:


Zawsze się można pocieszać, że gdzieś jest gorzej. Tylko co to zmienia? Uważasz, że te metody powinne być standardem, żeby za byle co aparat państwowy na mocy jakiejś dziwnej ustawy, pozbawił cię praw obywatelskich?


Nie, nie uważam, to była ironia i sarkazm. Przeciwnie, uważam, że nie wolno torturować ludzi i przetrzymywać bez sądu i prawa do obrony, dlatego ubolewam, że Polska przykłada rękę do takich praktyk udzielając pomocy logistycznej amerykańskim zbirom, którzy wozili po świecie podejrzanych(nie winnych, PODEJRZANYCH, z których wielu potem okazało się niewinnych) i torturując ich. U nas, za przyzwoleniem władz, robili to, za co we własnym kraju poszliby na długie lata do więzienia.
Ubolewam też, że Polska dzięki pisowemu rządowi nie podpisała Europejskiej Karty Praw Podstawowych, bo kacze wyp***ki cierpiące na homofobię, bały się,że "zmusi" to Polskę do uznania prawa do zawierania małżeństw homoseksualnych.
Jestem więc zwolennikiem praw obywatelskich, choć mam świadomość, ze nieraz te prawa służą nie temu komu powinny, a nieraz takiej faszystowskiej swołoczy oenerowskiej i weszpolskiej, szukającej okazji do zadymy na takich marszach, jaki obejrzymy jutro po raz kolejny. Ale trudno, wszak na tym polega demokracja...