18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

10 Styczeń 2012

gregorius • 2011-11-23, 14:53
Chciałbym żeby zobaczyło to jak najwięcej osób

Niech będzie NAS jak najwięcej



:jezdziec:

nsa

2011-11-23, 14:59
O k***a SŁOWNIK !

gregorius

2011-11-23, 15:01
Nie mój film, tylko jakiegoś kolesia na którego trafiłem prawie na wszystkich materiałach o obecnej sytuacji w kraju. Inicjatywa robi się co raz głośniejsza i niech będzie jak najwięcej ludzi

_R...........s_

2011-11-23, 15:08
No i co k***a? Wyjdziecie na ulice, będziecie tam stali, być może zrobicie zadymę i co k***a więcej? Co wy k***a myślicie że jedną manifestacją uda wam się naprawić sk***ysyństwo tego świata? Myślicie że k***a ceny paliw spadną, albo przynajmniej nie sięgną 6 zł na początku przyszłego roku? Myślicie może jednak że jesteście oświeconą grupą która jako jedyna widzi wszelkie sk***ysyństwa dookoła.
Tak czy inaczej życzę wam powodzenia, ale osobiście nie widzę w tym żadnego sensu.

gregorius

2011-11-23, 15:11
I to jest właśnie podejście: pie**ole nic nie robię, powodzenia... A k***a samemu się ruszyć i chociaż w taki sposób coś zrobić. Jak się upie**oli trochę z tego rządu to na pewno będzie lepiej, bo j***ni kastraci tylko rozpie**alają wszystko w około. Nie masz k***a dosyć wysokich cen wszystkiego ? Bo ja k***a mam i jak Ci się nie podoba to siedź sobie k***a w domu i narzekaj dalej i nic nie rób, ale pamiętaj ze ktoś chce coś zrobić k***a !

Ponury Knur

2011-11-23, 15:16
Teraz się obudziliście że jesteśmy okradani. Nic nie zmienicie choćby i największą zadymą.
A jakie są gwarancje że po upie**oleniu tego następny nie będzie gorszy?
Były wybory większość zdecydowała. Pogódź się z tym. Nie potraficie przegrywać.

gregorius

2011-11-23, 15:21
@Oszczerca

Nie jestem za PiS, ani za PO. Ogólnie nie jestem ukierunkowany politycznie, tylko chciałbym aby w rządzie były osoby kompetentne, a nie ludzie którzy robią tylko dla swoich kumpli. Czy to tak ciężko żeby mieszkańcy kraju chcieli żyć w NORMALNYM kraju i nie martwić się czy starczy Ci do końca miesiąca ?

Ponury Knur

2011-11-23, 15:28
gregorius napisał/a:

@Oszczerca

Nie jestem za PiS, ani za PO. Ogólnie nie jestem ukierunkowany politycznie, tylko chciałbym aby w rządzie były osoby kompetentne, a nie ludzie którzy robią tylko dla swoich kumpli. Czy to tak ciężko żeby mieszkańcy kraju chcieli żyć w NORMALNYM kraju i nie martwić się czy starczy Ci do końca miesiąca ?



Głosowałeś w wyborach? Nie zrobicie rewolucji ani przewrotu.
Najwyżej zadymę i nic to nie zmieni. Na tym polega demokracja. W innych krajach jest gorzej. Jedź do Grecji jak ci tu tak źle.

gregorius

2011-11-23, 15:31
@Oszczerca

Czyli Ty po prostu lubisz jak ktoś Cię kopie w dupę w biały dzień i Ty się jeszcze cieszysz ? Jeżeli rząd jest nie udolny to ludzie mają prawo do odwołania takiego rządu.

Ponury Knur

2011-11-23, 15:32
masz prawo do krwawej rewolucji którą chcesz wywołać?
Nie lubię, ale wy gówno zrobicie. A jak dorwiecie się do stołków to się pozabijacie żeby się nachapać.

gregorius

2011-11-23, 15:34
Ja osobiście chcę po prostu kompetentne osoby i odpowiedzialne na tych stanowiskach.

szturm

2011-11-23, 15:37
Teee kudłąty qrwa mysl misiu !!!!!!!! ja tam wyjde bo qrwa już dość tłamszenia narodu ..jestem starym punkiem wychował mnie jarocin po 89 przestałem "punkować" czyt.buntować się bo o to walczyłęm ale po wieelu latach widzę że czas na drastyczniejsze qrwa środki jak za moich czasów ..teraz żeby tym qrwom przemówić do rozsądku trzeba rozp***uchu na skale libii i ch*j .... czas odkopać dziadkowego steena ...!!!!!

.:...........:.

2011-11-23, 15:39
Jeej :amused: Jaka dyskusja na poziomie. :>

Ponury Knur

2011-11-23, 15:39
gregorius napisał/a:

Ja osobiście chcę po prostu kompetentne osoby i odpowiedzialne na tych stanowiskach.



Miałeś szansę 9 października. Po niecałych dwóch miesiącach wy już wiecie że przez 4 lata rząd będzie nieudolny.
Większość zdecydowała kto ma rządzić.
Krzyczycie bo nie głosowaliście albo przegraliście. Więc trzeba się pogodzić z porażką. Pozostaje wam emigracja. Szanuj zdanie większości rodaków.

Nieudolny piszemy razem!!!
Pozdrowienia dla PannyEwy.

optimax

2011-11-23, 15:44
ktokolwiek widzi ''plany tuska ni Wszedly w zycie'',wie ze ma do czynienia z ludzmi niepowaznymi,nastolatkami badz ludzmi z nizin spoleczno edukacyjnych.Jakkolwiek dwie pierwsze grupy nie sa grozne,tak trzecia jawi sie na kartach historii jako najbardziej bitna czesc naszego i tak jurnego spoleczenstwa.Powstania chlopskie juz nieraz namieszaly na kartach historii.Oficjalnie powinni powolac Bataliony Chlopskie Reaktywacja,kosy na sztorc i na wiejska,moze by im dupy spuchly ze strachu
X