18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

10 Styczeń 2012

gregorius • 2011-11-23, 14:53
Chciałbym żeby zobaczyło to jak najwięcej osób

Niech będzie NAS jak najwięcej



:jezdziec:

Vl...........in

2011-11-23, 15:47

A ja nie.

Ponury Knur

2011-11-23, 15:50
Mam nadzieję że jak wyjdziecie już na ulicę to nie będziecie płakać w TV że dostaliście wpie**ol od Policji. Bo zniszczyliśmy tylko czyjeś mienie i zrobiliśmy strat na parę milionów.

gregorius

2011-11-23, 15:55
No i co z tego ze strat za parę milinów ? Poza tym nie brałem udział w ostatnich zamieszkach, po drugie naszego kraju na to nie stać ?! A to ze Komorowski wypie**olił ponad pół miliona na światełka choinkowe do pałacu to już na to nie patrzysz. Ma na światełka to będzie miał na resztę.

(L...........y)

2011-11-23, 15:56
Już mnie krew zalewa jak widze takie wypociny. Wszystkim jest źle, polska do dno i robi się coraz większe bagno bla bla bla politycy kradną, nic nie robią. k***a! Po pierwsze czego wy wymagacie od państwa, które praktycznie buduje sie od podstaw od 20 lat ??!? Które musi nadrabiać prawie pół wieku rozwoju, aby sięgnąć choćby minimum poziomu życia w krajach zachodnich?? Naoglądaliście się jak wygląda super dostatnie życie za granicą i wymagacie aby w Polsce z dnia na dzień stał się raj na ziemi. A przecież następują kolejne fazy kryzysu, który raczej nie pomaga nam w rozwoju. Trzeba się cieszyć, że mimo naszej ciężkiej sytuacji i tak nie musimy brać miliardowych pożyczek, nie ma u nas 20% bezrobocia, ludzie żyją skromnie ale żyją u siebie. Sranie pie**olenie o tym, że my patrioci musimy obalić polityków, którzy zawsze w jakiś sposób będą źli czy to lewica, czy prawica czy centrum, nie ważne. Może zamiast liczyć tylko na państwo, socjalne itp trzeba się ogarnąć (jeśli się potrafi) i coś dla siebie zrobić. A nie sp***alać jak jest źle i psioczyć z zagranicy. To nazywacie patriotyzmem?? Krew potrafi zalać, jak ludzie chcą, aby było lepiej w ich życiu, ale nie wkładają choćby krzty pracy i zaangażowania w swoją przyszłość. Mam w dupie czy jesteś mechanikiem, naukowcem, nauczycielem czy licencjatem ochrony środowiska. Sam założyłem mały biznes i jakoś źle nie jest. I wcale k***a nie potrzebuję wychodzić na ulicę i drzeć się przez megafony tudzież napie**alać policję, aby udowodnić, że należy mi się więcej i moje życie może być lepsze. Prawda jest jedna. Chcesz coś osiągnąć w tych trudnych dla większości czasach? To się k***a weź do roboty, pomyśl trochę a nie tylko płacz, manifestacje, olaboga rzeczywiście.

PannaEwa

2011-11-23, 15:57
Zmieńcie chociaż tytuł tematu na poprawny. :-?
10 stycznia 2012

.:...........:.

2011-11-23, 15:57
Cytat:

Już mnie krew zalewa jak widze takie wypociny.



Dlatego ja nawet nie czytam. ;-)

Elminster

2011-11-23, 15:58
"wszedły' no k***a ja pie**ole

Ponury Knur

2011-11-23, 16:01
gregorius napisał/a:

No i co z tego ze strat za parę milinów ? Poza tym nie brałem udział w ostatnich zamieszkach, po drugie naszego kraju na to nie stać ?! A to ze Komorowski wypie**olił ponad pół miliona na światełka choinkowe do pałacu to już na to nie patrzysz. Ma na światełka to będzie miał na resztę.



No i co z tego? Wolę ładne światełka niż demolkę w centrum miasta. Jeśli tak do tego podchodzisz to nie ma o czym z tobą rozmawiać. Widzę już jak wasza garstka ze smutnymi minami wróci na wieś palić opony pod domem sołtysa.
To wbrew pozorom cywilizowany kraj. Jeśli serio macie jakieś problemy to polecam emigrację. Bo wasi rodacy o których dobro chcecie walczyć dokonali wyboru 9 października. 2 miesiące temu a wy już wiecie że rząd jest nie udolny.

No...........ck

2011-11-23, 16:02
Każdy powinien wyjść z domu i zrobić rozpie**ol. I nie po to żeby coś się zmieniło tylko dla honoru! Każdy jest r*chany codziennie, a jak przyjdzie co do czego to wolą siedzieć w domu na dupach i stękać. Każdy z was j***ne cioty powyżej nie ma prawa nawet jęknąć na sytuacje polityczną jeżeli nie chce wam się wyjść z domu.

k***a srają nam na twarz. Ceny podnoszą i patrzą ile wytrzymamy od kiedy pamiętam, ale tu są protesty o krzyż o gejów, a o najważniejsze rzeczy to nie, "bo to i tak nic nie zmieni" k***a z takimi jak wy to by tu była komuna jeszcze.

(L...........y)

2011-11-23, 16:05
KULTYWATOR napisał/a:

Każdy powinien wyjść z domu i zrobić rozpie**ol. I nie po to żeby coś się zmieniło tylko dla honoru! Każdy jest r*chany codziennie, a jak przyjdzie co do czego to wolą siedzieć w domu na dupach i stękać. Każdy z was j***ne cioty powyżej nie ma prawa nawet jęknąć na sytuacje polityczną jeżeli nie chce wam się wyjść z domu.

k***a srają nam na twarz. Ceny podnoszą i patrzą ile wytrzymamy od kiedy pamiętam, ale tu są protesty o krzyż o gejów, a o najważniejsze rzeczy to nie, "bo to i tak nic nie zmieni" k***a z takimi jak wy to by tu była komuna jeszcze.



Szczylu najpierw trochę popracuj na ten kraj, a dopiero mów o jego gospodarce i o pieniądzach ;]

ni...........ne

2011-11-23, 16:06
sp***alajcie strajkować w swoich wioskach a nie w Warszawie

Ponury Knur

2011-11-23, 16:06
KULTYWATOR napisał/a:

Każdy powinien wyjść z domu i zrobić rozpie**ol. I nie po to żeby coś się zmieniło tylko dla honoru! Każdy jest r*chany codziennie, a jak przyjdzie co do czego to wolą siedzieć w domu na dupach i stękać. Każdy z was j***ne cioty powyżej nie ma prawa nawet jęknąć na sytuacje polityczną jeżeli nie chce wam się wyjść z domu.

k***a srają nam na twarz. Ceny podnoszą i patrzą ile wytrzymamy od kiedy pamiętam, ale tu są protesty o krzyż o gejów, a o najważniejsze rzeczy to nie, "bo to i tak nic nie zmieni" k***a z takimi jak wy to by tu była komuna jeszcze.



Przez takie zachowanie jesteście bandą niepoważnych matołków. Którzy nie widzą innego rozwiązania jak przemoc i niszczenie mienia. I dlatego żaden rząd nie potraktuje nigdy was poważnie. Poza tym prezentujesz swój poziom intelektualny tym postem na takim poziomie że nie dał bym ci rządzić nawet pustym kurnikiem.

ka...........ka

2011-11-23, 16:08
Powinniście panią Hall oprotestować, że dopuściła do naprodukowania takich "tempych ch*jów" jak wy.

TPaury

2011-11-23, 16:08
hmm... Zejdź z taboreta, skończ te szczeniackie wygłupy, przeczytaj czytankę i pogódź się wreszcie z faktem że do ch*ja jedyne co możesz to okraść bank, albo dalej wpie**alać chleb ze smalcem i oglądać dziennik telewizyjny.

bukaJ

2011-11-23, 16:08
Parlamentarzyści pochodzą z wyborów. Nie podoba się to na nich nie głosuj, ba! sam kandyduj i zmień Polskę - więcej zdziałasz, aniżeli robiąc z Warszawy przedmieścia Bagdadu.
X