18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

10 Styczeń 2012

gregorius • 2011-11-23, 14:53
Chciałbym żeby zobaczyło to jak najwięcej osób

Niech będzie NAS jak najwięcej



:jezdziec:

eles

2011-11-23, 16:13
@gregoruis

Ktoś Ci zrobił niezła kaszankę z mózgu jeżeli zgadzasz się z tymi bzdurami jakimi karmi Cię ten filmik. Według Ciebie polski rząd ma jakiś wpływ na ceny paliwa? Porównujesz płace minimalną z krajem zachodniej europy który nie był pod wpływem ZSRR przez prawie 50 lat. Polskę w latach 80, można co najwyżej porównać do powojennej Wielkiej Brytanii (jedzenie, paliwo na kartki).
Zwiększenie płacy minimalnej do poziomu EU oznacza masowe zwolnienia. Zapomnij też o umowie o prace, będziesz zasuwał na umowę zlecenie, bez urlopu, bez żadnej perspektywy na stabilizację.

Skąd dane o ilości młodych ludzi, którzy nie są w stanie sami się utrzymać?

Cytat:

Przecież te osoby w przyszłości będą rządziły naszym krajem prawda?
a takie życie zmusza ich od okradania innych by mieć za co żyć
to dzięki wam coraz więcej rodzin upada i żyje w patologii



Ten cytat z zaprezentowanej przez Ciebie prezentacji, jest pozbawiony jakiegokolwiek sensu.

Obecna sytuacja Polski nie jest winą obecnego rządu, a zlepkiem decyzji i zaniechań wszystkich ekip rządzących od 89r.
Z mojej perspektywy, i tak żyje się coraz lepiej i małymi kroczkami dążymy ku lepszemu.
Ogólnie ta prezentacja jest zlepkiem populistycznych hasełek, które trafiają tylko do mało ogarniętych jednostek.

Jeszcze jedno: Głównymi twórcami obecnego kryzysu są banki amerykańskie.
To co się dzieje teraz w Grecji jest winą greckiego sportu narodowego, czyli dymania fiskusa w dupę bez wazeliny (ściągalność podatków na poziomie 20%)

wnk

2011-11-23, 16:13
Cytat:

Miałeś szansę 9 października. Po niecałych dwóch miesiącach wy już wiecie że przez 4 lata rząd będzie nieudolny.
Większość zdecydowała kto ma rządzić.
Krzyczycie bo nie głosowaliście albo przegraliście. Więc trzeba się pogodzić z porażką. Pozostaje wam emigracja. Szanuj zdanie większości rodaków.



Czy ty jesteś na prawdę taki ograniczony, czy tylko udajesz?
Wiesz, banda z PO rządziła już 4 lata i niczego dobrego nie zrobili. Za to udało im się zadłużać państwo w iście stachanowskim tempie, albo sprawdzić czy kradzież 4 mld z rezerwy funduszu demograficznego przejdzie bez echa.
Dzięki takiej złodziejskiej działalności mieli kasę na kampanię, propagandę, straszenie PiSem. A dzięki całej tej kasie, dobremu PR mogli przekonać nasze "ch*jowe społeczeństwo", jak to mówi Tymochowicz (jeden z kreatorów sukcesu Paligniota), do głosowania właśnie na nich. Ale właściwie zagłosowało na nich 20% uprawnionych, z czego pewnie i tak połowa ze strachu przed pisorami. Czyli realnie mogą mieć 10% poparcia, ale tak działa nasza wspaniała demokracja.
Zresztą historia pokazuje, że wybory wygrywa ten co najwięcej się zadłuża - to tylko potwierdza nieświadomość takich lemingów jak ty. Niestety nie da się zadłużać w nieskończoność i kiedyś przyjdzie to spłacać, do Grecji nam bardzo niedaleko – albo zrobimy coś zawczasu, albo wykupią nas do końca i będziemy już w 100% murzynami Europy.
Arystoteles mówił, że „demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów, bowiem są to rządy hien nad osłami” i trzeba przyznać mu absolutną rację.

Tacy ludzie jak ty wolą być niewolnikami, niż sami decydować o swoich pieniądzach i życiu, ale powiem, że nie winię Cię za to, bo przy takim a nie innym systemie to całkiem zrozumiałe.

Nie jestem demokratą, ale mimo wszystko głosowałem w wyborach – przynajmniej świadomie.
Nie popieram bandytyzmu i zadym, ale muszę też powiedzieć, że uznając obecne zasady demokracji w PL nie da się dużo wywalczyć w wyborach (PKW może bez problemu odmówić rejestracji niewygodnych partii), a już na pewno nie szybko. A szybkość działania dzisiaj jest szczególnie potrzebna. Inaczej za rok, dwa (liczby nie są tu najważniejsza) wszystko jebnie, może część ludzi uświadomi sobie co się dzieje/działo dookoła nich, ale z drugiej strony będzie to też duże pole możliwości dla jeszcze gorszych sił, które chcą ugrać swoje.

Aha co do filmiku, to nawet całego nie obejrzałem, po tym jak napisano coś co miało socjalistyczny wydźwięk bogatym zabierać, biednym dawać. Podatków i śmierci nie da się uniknąć, ale jak już zabierać to każdemu po równo i mało, aby każdy miał pole do rozwoju, zamiast popierać rozdawnictwo, ulgi itp. W ’95, kiedy fiskalizacja była mniejsza, centrum Adama Smitha obliczylo, że w postaci przeróżnych podatków pośrednich i bezpośrednich rodzinie najemników w Polsce zabiera się 83% dochodu. Zdaje się, że niewolnik w Rzymie oddawał 90%, ale pan dawał jeść i dach nad głową, a niewolnik wiedział że jest niewolnikiem. A dzisiaj ludziom wydaje się, że żyją w wolnej Polsce.

Black Snake

2011-11-23, 16:13
Spokojnie... w Polsce jeszcze będzie jak w Libii. Lud się wk***i i zacznie napie**alać ;)

Exoone

2011-11-23, 16:14
Niestety, dzięki naszym rządzącym 10 listopada będę na zmywaku w Austrii gdzie zarobię 3 razy więcej niż w Polsce nauczyciel...

Ponury Knur

2011-11-23, 16:20
wnk napisał/a:



Czy ty jesteś na prawdę taki ograniczony, czy tylko udajesz?
Wiesz, banda z PO rządziła już 4 lata i niczego dobrego nie zrobili. Za to udało im się zadłużać państwo w iście stachanowskim tempie, albo sprawdzić czy kradzież 4 mld z rezerwy funduszu demograficznego przejdzie bez echa.
Dzięki takiej złodziejskiej działalności mieli kasę na kampanię, propagandę, straszenie PiSem. A dzięki całej tej kasie, dobremu PR mogli przekonać nasze "ch*jowe społeczeństwo", jak to mówi Tymochowicz (jeden z kreatorów sukcesu Paligniota), do głosowania właśnie na nich. Ale właściwie zagłosowało na nich 20% uprawnionych, z czego pewnie i tak połowa ze strachu przed pisorami. Czyli realnie mogą mieć 10% poparcia, ale tak działa nasza wspaniała demokracja.
Zresztą historia pokazuje, że wybory wygrywa ten co najwięcej się zadłuża - to tylko potwierdza nieświadomość takich lemingów jak ty. Niestety nie da się zadłużać w nieskończoność i kiedyś przyjdzie to spłacać, do Grecji nam bardzo niedaleko – albo zrobimy coś zawczasu, albo wykupią nas do końca i będziemy już w 100% murzynami Europy.
Arystoteles mówił, że „demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów, bowiem są to rządy hien nad osłami” i trzeba przyznać mu absolutną rację.

Tacy ludzie jak ty wolą być niewolnikami, niż sami decydować o swoich pieniądzach i życiu, ale powiem, że nie winię Cię za to, bo przy takim a nie innym systemie to całkiem zrozumiałe.

Nie jestem demokratą, ale mimo wszystko głosowałem w wyborach – przynajmniej świadomie.
Nie popieram bandytyzmu i zadym, ale muszę też powiedzieć, że uznając obecne zasady demokracji w PL nie da się dużo wywalczyć w wyborach (PKW może bez problemu odmówić rejestracji niewygodnych partii), a już na pewno nie szybko. A szybkość działania dzisiaj jest szczególnie potrzebna. Inaczej za rok, dwa (liczby nie są tu najważniejsza) wszystko jebnie, może część ludzi uświadomi sobie co się dzieje/działo dookoła nich, ale z drugiej strony będzie to też duże pole możliwości dla jeszcze gorszych sił, które chcą ugrać swoje.




O kolejny który myśli że jest oświecony. Twoje wyliczenia głosów biorą się z dupy. Więc tu nawet nie staram się obalić twoich wypocin. Udokumentuj to.
Poczytaj trochę skąd partia może wziąć pieniądze na kampanię i ile. Jeśli uważasz że ukradła to wypchaj się swoją spiskową teorią dziejów. Bo z takimi ludźmi jak ty nie ma merytorycznej dyskusji. Potwierdza to rzucanie własnymi z dupy wyliczeniami.
Myślisz że jesteś wyjątkowy, oświecony i przejrzałeś cały spisek?

Exoone napisał/a:

Niestety, dzięki naszym rządzącym 10 listopada będę na zmywaku w Austrii gdzie zarobię 3 razy więcej niż w Polsce nauczyciel...




Nauczycieli ci u nas dostatek, z Bogiem. Trzeba było wybrać pożyteczniejszy kierunek studiów. To nie moje zdanie ale fakty, niestety to twoja własna wina.

eles

2011-11-23, 16:21
gregorius napisał/a:

No i co z tego ze strat za parę milinów ? Poza tym nie brałem udział w ostatnich zamieszkach, po drugie naszego kraju na to nie stać ?! A to ze Komorowski wypie**olił ponad pół miliona na światełka choinkowe do pałacu to już na to nie patrzysz. Ma na światełka to będzie miał na resztę.



Żałosny jesteś, nawet jeżeli nie zniszczycie prywatnego mienia, tylko publiczne to jak myślisz skąd się biorą pieniądze na usuniecie i naprawę szkód?

Smarxus

2011-11-23, 16:23
i tyle

JesseJames

2011-11-23, 16:26
piszcie co chcecie ale im wiecej robie tym bardziej cofam sie do tylu

Ponury Knur

2011-11-23, 16:27
Smarxus napisał/a:

i tyle



Tak zachowują się w realu zagorzali rewolucjoniści.

JesseJames napisał/a:

piszcie co chcecie ale im wiecej robie tym bardziej cofam sie do tylu



Chyba w rozwoju.
Cofam do tyłu... :homer:

wnk

2011-11-23, 16:27
@ Oszczerca

Wiesz, to co partia udokumentuje w majestacie prawa, a to co faktycznie ugrają jej członkowie poza oficjalnymi danymi to 2 odmienne sprawy. Przy zeznaniach podatkowych choćby radnych czasem okazuje się, że kupi nowe audi A6 za 35 000 pln. Zdaje się, że nawet nie wiesz o istnieniu korupcji, Poza tym wytłumacz mi nasze piękne demokratyczne prawo, dzięki któremu partie w sejmie są finansowane z budżetu - czyli jeśli ktoś zakłada nową inicjatywę nie dostaje niczego, a jeszcze musi w podatkach dopłacać do swoich silnych konkurentów.

Ponury Knur

2011-11-23, 16:31
wnk napisał/a:

@ Oszczerca

Wiesz, to co partia udokumentuje w majestacie prawa, a to co faktycznie ugrają jej członkowie poza oficjalnymi danymi to 2 odmienne sprawy. Przy zeznaniach podatkowych choćby radnych czasem okazuje się, że kupi nowe audi A6 za 35 000 pln. Zdaje się, że nawet nie wiesz o istnieniu korupcji, Poza tym wytłumacz mi nasze piękne demokratyczne prawo, dzięki któremu partie w sejmie są finansowane z budżetu - czyli jeśli ktoś zakłada nową inicjatywę nie dostaje niczego, a jeszcze musi w podatkach dopłacać do swoich silnych konkurentów.



Porozmawiajmy o faktach nie o jednostkach i wymyślonych nie udokumentowanych teoriach spiskowych.
To jest zabezpieczenie żeby tacy jak ty marzyciele i gołodupcy nie pchali się do wyciągania pieniędzy od państwa na chore rewolucyjne fanaberie. Najpierw zainwestuj jak ci zależy. Jak masz zerowe poparcie to czemu masz dostać kasę?

~tedwaha

2011-11-23, 16:36
pojechałbym ale wachy nie mam :(

wnk

2011-11-23, 16:39
Cytat:

Porozmawiajmy o faktach nie o jednostkach i wymyślonych nie udokumentowanych teoriach spiskowych.
To jest zabezpieczenie żeby tacy jak ty marzyciele i gołodupcy nie pchali się do wyciągania pieniędzy od państwa na chore rewolucyjne fanaberie. Najpierw zainwestuj jak ci zależy. Jak masz zerowe poparcie to czemu masz dostać kasę?



Po prostu żadna partia nie powinna być finansowana z budżetu… :homer: W przeciwieństwie do tego, że garstka posłów która można by zostawić powinna zarabiać przyzwoicie.
To pokazuje tylko jakie spaczone jest twoje myślenie. Wiesz, żadnych teorii spiskowych nie przedstawiłem, problem korupcji istnieje, a demokracja jest świetnym gruntem pod to aby miał się dobrze. To co się nakradła platforma, przekręty Rostowskiego w postaci chowania długu pod dywan aby wszyscy myśleli, ze jest cacy, czy chociażby wspominane przeze mnie 4 mld są faktami. Kiedyś nawet przeczytałem listę 700 przekrętów PO, z czego połowa była jak najbardziej udokumentowana. Nie wiem czy oglądasz TVNy i inne mainstreamowe bzdury, ale twoja wiara w uczciwość miłościwie nam panujących mnie rozbraja.

szkaru

2011-11-23, 16:40
Krzyczenie po ulicach nic nie da, przeciwnie. Patrz na greków, strajki generalne itp. sami sobie kopią grób. Jedyne co może nas uratować to mała przedsiębiorczość, pomysły, zakładanie firm, eksportowanie towarów oraz uczciwa praca. I w dupie mam tych co zarabiają 1250zł, wiecie co ? Zarabiacie tyle bo jesteście ch*jowi i więcej wam się nie należy, więc poprawe państwa zacznijcie od siebie. A nie tylko krzyki "daj daj daj bo mi się należy", gówno wam się należy.

woytek09

2011-11-23, 16:46
Proponuję powrócić do gospodarki centralnie planowanej, i sklepów wypełnionych jedynie octem. Braku samochodów w każdej rodzinie... bo przeciez kiedyś żyło się lepiej prawda ? narzekacie na kryzys którego wizja kilkadziesiąt lat temu była istnym rajem. Pewex w każdym bloku co 5 metrów. Możliwość wyjazdów za granice bez paszportów. Przemyślcie czy tak wam źle w dzisiejszych czasach... jesli dalej tak, to pewnie wiecie ze zyjemy w demokratycznym kraju w którym każdy moze kandydować do sejmu. Zbierzcie podpisy i zróbcie coś co według was jest słuszne.
X