18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

10 Styczeń 2012

gregorius • 2011-11-23, 14:53
Chciałbym żeby zobaczyło to jak najwięcej osób

Niech będzie NAS jak najwięcej



:jezdziec:

lulok07

2011-11-24, 02:32
@lewy tak bardzo chcesz żeby wszyscy wzięli los w swoje ręce i założyli własną małą firmę tak jak ty?
więcej małych firm = większa konkurencja = obniżka cen = redukcja pracownika = mniejszy zarobek = plajta = zwracanie uwagi na to co robi rząd = wyjście na ulice (manifestacja) :)
Jednym słowem życzę ci sukcesów ale wczuj się w rolę zwykłych ludzi bo przecież ktoś musi robić w tych dużych fabrykach żeby jak najmniej było konkurencji w małych firmach które może wyrosną na duże firmy, fabryki itp.
Mnie się ten filmik podoba i jeden h** czy rządzi pis czy po czy sld czy ktoś inny. Jak jest mi źle to nie udaje że jest dobrze a barany na których głosowałem są praworządni.
Niektórzy zbyt mocno utożsamiają się z partią na którą głosowali i nie widzą nic złego w ich poczynaniach.
Pamiętajcie my nie jesteśmy politykami ale mamy prawo krytykować ich pracę szczególnie że ich utrzymujemy.

cisek666

2011-11-24, 06:49
Anarchizm na sadolu... A myślałem że wy nie lubicie lewactwa?

Gienek2

2011-11-24, 07:18
się majom poj***ło konieć świata już 10 stycznia he he, ja bym poszedł ponarzekać bo już mnie wkuriwa ta monotonia spanie sranie praca jedzenie i nawet k***a nie mam na fajne ciuchy ani rtv i agd i w p*zdu

Azazel91

2011-11-24, 10:27
W tym temacie: Spece od giełdy, rynku, bankowości, polityki, stosunków międzynarodowych.

nightlion

2011-11-24, 11:43
a ja sie zaloze ze juz w tym monecie na ulicach warszawy jest dosyc sporo ludzi..

a ponadto to dodam ze sami politycy tego kraju nei zmienia
duzo a nawet bardzo duzo zalezy od obywateli..

jest jak jest, bo tak chcemy i na to pozwalamy.. ponadto proste czynnosci sa skomplikowane, jak np. zepsuly ci sie kiedys okulary.. i probowales je oddac lub wymienic to juz masz odpowiedz.. no chyba ze se wypad skupiles z ubezpieczneiem.. to juz nei wspomne. i takie tamm..

BlackWiz

2011-11-24, 12:06
Tak niektórzy porównują tu sytuacje w różnych krajach do sytuacji w Polsce... Po jaką cholerę się porównywać? Może pierw wypadałoby coś osiągnąć, a nie rzucać hasła "druga Japonia", "druga Irlandia", "zielona wyspa". Możemy też zacząć porównywać sytuację w Polsce do sytuacji w krajach trzeciego świata. Wypadniemy w tych zestawieniach przecież jako Eden czy Elizjum. Po co porównywać się do krajów, które mają zupełnie odrębną i specyficzną historię i mentalność. Żyjemy w kraju, gdzie ciągle ludzie muszą się porównywać, gdzie kultywowane są porażki historyczne nawet trzykrotnie znaczniej niż sukcesy. Ustrój się zmienił? Komuna upadła? Jako chyba jedyni w tej części Europy nie oczyściliśmy własnego państwa z pozostałości systemu komunistycznego. Dalej nie rozliczyliśmy aparatu służb bezpieczeństwa. Ustrój może i zmienił nazwę, może i zmienił kolory. Ale czy wilk, ubierając owczą skórę, zostanie owcą? No ale trzeba widzieć pewne rzeczy, których raczej nie chce się widzieć, bo to niewygodne. Wygoda, lenistwo, sposób postrzegania świata w barwach "jakoś to będzie", "mogło być gorzej", "ciesz się z tego co masz". Jak coś zmienić? Oczywiście, że walką z obecnym systemem, ale w sposób rozważny i coś wnoszący zmiany, bo takie wyjście na ulice nic nie da. Media zrobią z Was bandytów, a większa część społeczeństwa w te trefne informacje uwierzy. Potem system, zacznie szybciej niż obecnie tworzyć regulacje prawne ograniczające bardziej swobody obywatelskie przez Wasze manewry pokojowej dobrej woli chęci zmian na lepsze. Sami strzelicie sobie w stopy.

Grecja sytuuje się na wysokim miejscu największych światowych importerów broni w latach 2000-2009. Żeby było zabawnie, Grecy są największym odbiorcą broni niemieckiej. Niemcy są w czołówce największych eksporterów natomiast. Niemcy teraz tak zawzięcie naciskają na to aby pomóc finansowo Grecji. Ale czy to jest pomoc dla Grecji czy pomoc dla niemieckich banków? Zachęcam do konkluzji własnych. Na przełomach dziejów zwiększanie częstotliwości handlu i produkcji broni zawsze wiązało się z kryzysem. Za przykład może posłużyć Rosja, która zawsze stawiała wyżej dobro zbrojeń niż dobro jednostki ludzkiej. Innym przykładem może być Egipt. Niegdyś największy eksporter zboża. W ostatnim czasie też jeden z większych importerów broni. Dziś zagrożony klęską głodu. No ale o tym się nie mówi.

Mentalność się zmienia, chcecie równości, krzyczycie inne lewackie hasła. Zagęszczają się dewiacje w Europie. Zagęszcza się kultura islamu. To wszystko ma wpływ na rozwój Europy. Niech Francuzi dalej krzyczą o równość dla cygaństwa. Widocznie za mało gett mają. Niech Niemcy dalej pompują kasę w socjal zasysany przez arabów. Niech kraje skandynawskie dalej liberalizują swoje pedalstwa, zamiast patrzeć na ochronę obywateli. Śmieszne są te hasełka "walka z kryzysem". Nie ma żadnej walki z kryzysem. No ale zaraz paru hejterów wskoczy na mnie, że gówno się znam. Mam właśnie nadzieję, że gówno się znam i się mylę, ale patrząc na to co się dzieje, ciężko zmienić poglądy...

Mofo

2011-11-24, 12:49
Sadistic schodzi na psy takimi filmikami k***a.

pieto90

2011-11-24, 12:59
Najbardziej przerażające jest to, że takie komentarze jak Lewego mają tyle postawionych piw ;-)
Chyba żyję w innej Polsce niż Lewy i oni... Bo moja Polska jest bardzo zadłużona i planuje dalej się zadłużać, podatki rosną, a to co budujemy to za pieniądze, które następne pokolenia będą musiały oddać z odstetkami.
Przykre, że mamy tak otumaniony przez tv naród.

Szajmon

2011-11-24, 13:08
Ale coś w tym narzekaniu jest. Skoro np. ucinają połowę środków na Ministerstwo pracy (ucięli w tym roku jeśli się nie mylę) to później ani szkoleń ani stażu ani pieniędzy na rozwój małego interesu. W każdym urzędzie pracy to Ci mówią oczywiście jeśli nie jesteś zadymiarz, który ciągle narzeka że mu źle i pracy nie ma. Mój znajomy zrobił kurs i na koparkę a drugi na ochroniarza z licencją jakoś udało mu się zdać. Pracują nie narzekają. Nie mam wiedzy o ekonomii. Tylko czasy takie nie inne doświadczenia chcą umiejętności itd. Nawet uczelnia Ci nic nie da jeśli miałeś kijowe praktyki i projekty wszystko z książek i nic samemu nie umiesz zrobić. Pracodawca oczekuje że będziesz umiał wykonać powierzone przez niego obowiązki zadania. Jak ktoś tak dobrze nie stać go na to żeby pójść na studia. To tylko ten urząd pracy mu zostaje albo znajomości. Tylko że tam też nie ma kasy bo obcięli. To jak bez jakichkolwiek umiejętności ma człowiek pracować. Wiem, wiem są technika i zawodówki ale większość chyba jednak się nie sprawdza skoro tylu innych młodych ludzi nie ma pracy. Prosty wniosek. Brak pracy, brak kasy, brak konsumpcji itd. Chyba od tego powinni zacząć aby każdy miał jakieś ludzkie warunki pracy i zarobku.

Krzysztov

2011-11-24, 13:50
wypociny przedszkolaków. to nie podwyższajmy cen i dajmy wsystkim wszystko za darmo. gdzieś już były takie pomysły...

brandon

2011-11-24, 14:21
[quote="(Lewy)"]Już mnie krew zalewa jak widze takie wypociny. Wszystkim jest źle, polska do dno i robi się coraz większe bagno bla bla bla politycy kradną, nic nie robią. k***a! Po pierwsze czego wy wymagacie od państwa, które praktycznie buduje sie od podstaw od 20 lat ??!? Które musi nadrabiać prawie pół wieku rozwoju, aby ..

Same brednie pie**olisz. POgodziles sie ze zyjesz w gownianych warunkach i myslisz ze jestes dzolero.. Niektorzy chca zyc na poziomie. Koncza szkole zeby zyc godnie a nie kombinowac na kazdy sposob, Widocznie nie byles niegdy na zachodzie, zobacz jak tam sie zyje. tam nawet len ktory wyklada towar na polkach zyje jak krol. wiec idz i zapie**alaj sobie w swojej firemce z mysla ze cos osiagnales a ja wypie**alam do UK zyc jak krol

Roszp

2011-11-24, 14:58
Płakać mi się chce, gdy widzę patriotów władających taką polszczyzną.

~krzys.toxic

2011-11-24, 16:39
J pie**olę i to wszystko niby w moje urodziny?? co to to nie.. NIGDZIE nie idę- poza wycieczką do baru i powrotem 11go :D

zbyrek

2011-11-24, 16:57
(Lewy) napisał/a:
Mam w dupie czy jesteś mechanikiem, naukowcem, nauczycielem czy licencjatem ochrony środowiska.




k***a jestem licencjatem ochrony środowiska:/ ale na razie bida i rozczarowanie...

Novik

2011-11-24, 17:30
przeczytałem tylko 1 komentarz i sądzę że napisał prawdę.


Mieliśmy rozj***ny kraj przez ostatnie lata te od 20 lat polska stara się wybić, lecz chcą szukać kasy niech opodatkują kościół niech przestaną przyjmować religie katolicką jak najważniejszą z religi bo to wk***ia mnie.
X