18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

10 Styczeń 2012

gregorius • 2011-11-23, 14:53
Chciałbym żeby zobaczyło to jak najwięcej osób

Niech będzie NAS jak najwięcej



:jezdziec:

Delikvent

2011-11-24, 17:50
(Lewy) napisał/a:

Już mnie krew zalewa jak widze takie wypociny. Wszystkim jest źle, polska do dno i robi się coraz większe bagno bla bla bla politycy kradną, nic nie robią. k***a! Po pierwsze czego wy wymagacie od państwa, które praktycznie buduje sie od podstaw od 20 lat ??!? Które musi nadrabiać prawie pół wieku rozwoju, aby sięgnąć choćby minimum poziomu życia w krajach zachodnich?? Naoglądaliście się jak wygląda super dostatnie życie za granicą i wymagacie aby w Polsce z dnia na dzień stał się raj na ziemi. A przecież następują kolejne fazy kryzysu, który raczej nie pomaga nam w rozwoju. Trzeba się cieszyć, że mimo naszej ciężkiej sytuacji i tak nie musimy brać miliardowych pożyczek, nie ma u nas 20% bezrobocia, ludzie żyją skromnie ale żyją u siebie. Sranie pie**olenie o tym, że my patrioci musimy obalić polityków, którzy zawsze w jakiś sposób będą źli czy to lewica, czy prawica czy centrum, nie ważne. Może zamiast liczyć tylko na państwo, socjalne itp trzeba się ogarnąć (jeśli się potrafi) i coś dla siebie zrobić. A nie sp***alać jak jest źle i psioczyć z zagranicy. To nazywacie patriotyzmem?? Krew potrafi zalać, jak ludzie chcą, aby było lepiej w ich życiu, ale nie wkładają choćby krzty pracy i zaangażowania w swoją przyszłość. Mam w dupie czy jesteś mechanikiem, naukowcem, nauczycielem czy licencjatem ochrony środowiska. Sam założyłem mały biznes i jakoś źle nie jest. I wcale k***a nie potrzebuję wychodzić na ulicę i drzeć się przez megafony tudzież napie**alać policję, aby udowodnić, że należy mi się więcej i moje życie może być lepsze. Prawda jest jedna. Chcesz coś osiągnąć w tych trudnych dla większości czasach? To się k***a weź do roboty, pomyśl trochę a nie tylko płacz, manifestacje, olaboga rzeczywiście.




Za dużo oglądasz chyba TVN chłopcze .. Naszym kosztem kraj ma się budować? Zadłużenie rośnie a pracy w kraju nie ma , więc jak możesz mówić że jest w budowie . Świat nie zależnie od roku czy też wieku będzie się rozbudowywał .

Kiedy były podwyżki obiecane od 20 lat dla obywateli?
Nigdy bo własnie dzięki takim idiotom jak ty ten system fukcjonuje ..
Wyjaśnij nam co jest takiego uprzywilejowanego dla nas żebyś my pisali że jest dobrze?!

Glibnes

2011-11-24, 17:53
Novik napisał/a:

Mieliśmy rozj***ny kraj przez ostatnie lata te od 20 lat polska stara się wybić, lecz chcą szukać kasy niech opodatkują kościół niech przestaną przyjmować religie katolicką jak najważniejszą z religi bo to wk***ia mnie.



Opodatkowanie Kościoła da tyle co podniesienie cen paliw - chwilowe zaspokojenie głodu czarnej dziury, a potem będzie ciągnęła jeszcze więcej. Co nie zmienia faktu że jest to dobry pomysł - dlaczego Kościół ma nie płacić podatków? Bo "Bóg tak chce"?

Ten kraj potrzebuje gruntownych reform od samych podstaw (zarówno prawnych jak i strukturalnych), a nie szukania miejsca gdzie jeszcze nie rąbie się obywateli...
Już od 20-stu lat ciągle politycy coś "budują" i gówno z tego jest. PIS miał swoje 2 lata - coś tam zrobił ale niewiele. PO miało 4 lata - gówno zrobiło za swoje, a dostało kolejne 4 lata panowania... Jeśli Polska przetrzyma te kolejne 4 lata, a potem nic się w składzie parlamentarnym nie zmieni, to nie widzę dla Polaków nadziei i trzeba będzie szukać jej w innym miejscu.

(Lewy) - jak chcesz sobie żyć dalej w kraju gdzie twój "dobrotliwy pan premier i jego wesoła paczka" r*cha Cię codziennie w dupsko bez smarowania, to sobie tak żyj. Ale nie płacz, że innym niekoniecznie chce się nadstawiać dupy żeby donek i bronek mogli się nasycić a potem pośmiać.

Nurion

2011-11-24, 18:32
Dla mnie jedynym teraz problemem w Polsce są to ceny paliw, na prawdę co jak co ale to już jest duża przesada żeby płacić tyle za paliwo... A z resztą problemów to już Polska boryka się od dłuższego czasu i po mimo trudnego życia w Polsce to jakoś sobie jeszcze dajemy radę, i miejmy nadzieję że pomimo naszych rządów w Polsce (jakie są takie są) za parę może kilkanaście lat wybrniemy z tego i może się wszystko ułoży, ale kto wie wszystko się okażę co wyjdzie z tego wszystkiego....

KingOfEvil

2011-11-24, 20:54
(Lewy) napisał/a:

Już mnie krew zalewa jak widze takie wypociny. Wszystkim jest źle, polska do dno i robi się coraz większe bagno bla bla bla politycy kradną, nic nie robią. k***a! Po pierwsze czego wy wymagacie od państwa, które praktycznie buduje sie od podstaw od 20 lat ??!? Które musi nadrabiać prawie pół wieku rozwoju, aby sięgnąć choćby minimum poziomu życia w krajach zachodnich?? Naoglądaliście się jak wygląda super dostatnie życie za granicą i wymagacie aby w Polsce z dnia na dzień stał się raj na ziemi. A przecież następują kolejne fazy kryzysu, który raczej nie pomaga nam w rozwoju. Trzeba się cieszyć, że mimo naszej ciężkiej sytuacji i tak nie musimy brać miliardowych pożyczek, nie ma u nas 20% bezrobocia, ludzie żyją skromnie ale żyją u siebie. Sranie pie**olenie o tym, że my patrioci musimy obalić polityków, którzy zawsze w jakiś sposób będą źli czy to lewica, czy prawica czy centrum, nie ważne. Może zamiast liczyć tylko na państwo, socjalne itp trzeba się ogarnąć (jeśli się potrafi) i coś dla siebie zrobić. A nie sp***alać jak jest źle i psioczyć z zagranicy. To nazywacie patriotyzmem?? Krew potrafi zalać, jak ludzie chcą, aby było lepiej w ich życiu, ale nie wkładają choćby krzty pracy i zaangażowania w swoją przyszłość. Mam w dupie czy jesteś mechanikiem, naukowcem, nauczycielem czy licencjatem ochrony środowiska. Sam założyłem mały biznes i jakoś źle nie jest. I wcale k***a nie potrzebuję wychodzić na ulicę i drzeć się przez megafony tudzież napie**alać policję, aby udowodnić, że należy mi się więcej i moje życie może być lepsze. Prawda jest jedna. Chcesz coś osiągnąć w tych trudnych dla większości czasach? To się k***a weź do roboty, pomyśl trochę a nie tylko płacz, manifestacje, olaboga rzeczywiście.




Mądre słowa k***a!!!
"Nie szukam źródeł bo to jest starsze niż węgiel
Ludzie chcą zabrać tym co mają chodź złotówkę więcej
Ja biegam za tym i nie słyszę tych leni
Jęczenie jak stara baba nie napełni Ci kieszeni
Ale co tam woli taki grzać stołek
I patrzeć na innych wzrokiem jeść ich pieniądze"

Taki cytat i Gie Te eF O bicz!

Ja...........ku

2011-11-24, 22:38
Tja. Wysłuchiwanie pierdół jak w Polsce jest nie tyle pięknie co przeciętnie, jak to byliśmy uciskani i jak dotychczas mieliśmy mało czasu na odbudowę państwa i uznawanie tego za mądre jest zabawne. Jakoś drodzy rodacy po pierwszej wojnie światowej kiedy to odzyskaliśmy niepodległość po 123 latach niewoli udało nam się odbudować państwo w właśnie 20 lat... I to nie tak jak musieliśmy odbudować po komuchach tylko praktycznie od podstaw... Państwo przeorane wojną i będące w niewoli przez 123 lata. Polska to bagno, jedno wielkie bagno gdzie non stop topią się coraz to nowe ofiary naszego dzisiejszego niewidzialnego "reżimu". Teraz Polska jest czymś zupełnie innym - dziś polityk chce zapewnić życie tylko i wyłącznie sobie... A nie naszej ojczyźnie

solder92

2011-11-24, 22:58
każdy ma trochę racji, osobiście nie przepadam za polityką i wszystkimi rządzącymi, powinni złodzieje z własnej woli siedzieć w sejmie a nie pieniądze brać. Nie jestem za PO PiS'em czy ch**j tam wie jeszcze jakiej partii, wypowiedź tuska z 2007 roku bodajże " jeżeli ktoś podniesie VAT w moim rządzie zostanie automatycznie wyrzucony" a sam podniósł każdy poseł dostaje na łapę koło 9 tyś. bez żadnych dodatków, niech każdy pomnoży teraz przez tyle ile jest tych złodzieji w rządzie, obniżyć im wypłatę to znikną "Dziury budżetowe w Państwie"

szkoda tylko że wszyscy walczący o Polskę wolną Polskę się teraz w grobach przewracają jak widzą co się tu dzieje ...

QrashMaster

2011-11-25, 00:32
Oszczerca napisał/a:



Ty nie masz pojęcia o finansach, jesteśmy częścią świata z którą mamy różne układy finansowe. Bo nie możemy się odciąć np. od gazu czy ropy przez co kryzys działa i na nas. Myślisz że państwo to osiedlowy sklepik. Zamykam i pierdzielę bo mi się nie podoba.



Pewnie, że nie możemy się odciąć. O finansach to Ty i może masz pojęcie ale na pewno nie o systemie podatkowym w naszym kraju.
Weźmy np. ceny paliw:

E95 - 53% ceny to podatki
ON - 40% ceny to podatki
LPG - 43% ceny to podatki

Teraz wszystkich zaskoczę tym co powiem ale problem nie tkwi w naszym rządzie. Nawet jeśli nasz rząd chciałby obniżyć podatki uwzględnione w cenie paliwa to nie może tego zrobić ponieważ regulują to Unijne przepisy którym nie możemy się sprzeciwić.
Więc ten protest proponuje zrobić w Brukseli.

Co do Ciebie Oszczerco to mi wcale nie żyje się lepiej. Zaraz po denominacji moja matka pracowała w sklepie osiedlowym i zarabiała tam 1250 złotych był to rok 96. Benzyna kosztowała około 2.10 a L&M niebieskie bodajże 3.40. Dziesięć lat później Sam pamiętam gdy miałem dziesięć złotych w kieszeni mogłem kupić paczkę papierosów dwa piwa i gumę orbit.
Więc nadal twierdzisz że żyje się coraz lepiej?

Shivu

2011-11-25, 02:05
Szczerze powiedziawszy, nie czytałem waszej dyskusji, bo niewiele mnie ona interesuje. Ale jak Boga nie kocham a w księdza kamieniami rzucam, piwo dla tego, kto podrzuci link do utworu z filmy.

Peace.

EDIT - Dobra, znalazłem. Kto chce piwo bo ja nie pije? ;]

xMEEHOWx

2011-11-25, 10:56
Przestałem to oglądać kiedy doszedłem do: "Czy obietnice Tuska WSZEDŁY w życie?"

lapps

2011-11-25, 11:48
Cytat:


Teraz wszystkich zaskoczę tym co powiem ale problem nie tkwi w naszym rządzie. Nawet jeśli nasz rząd chciałby obniżyć podatki uwzględnione w cenie paliwa to nie może tego zrobić ponieważ regulują to Unijne przepisy którym nie możemy się sprzeciwić.
Więc ten protest proponuje zrobić w Brukseli.



a kto to sie pchal do unii, wmawiajac nam, ze wszystko bedzie w porzadku i dalej bedziemy autonomicznym panstwem tylko z dodatkowymi umowami miedzynarodowymi?? nie mow, ze to nie ich wina bo jkm ostrzegal o tym jeszcze zanim przylaczylismy do unii. to jak myslisz jkm jest jasnowidzem, czy politycy nam wtedy jak zwykle nasciemniali?

pieto90

2011-11-25, 14:03
(Lewy) odpowiesz mi w końcu? ;] Czy będziesz uciekać od odpowiedzi jak mały chłopiec? :)

grakin

2011-11-25, 14:12
najbardziej piwożerny temat jak w życiu widziałem, coś jak wielka balanga :D

zenekk

2011-11-25, 20:04
Nie stac mnie na bilet do warszawy nie bedzie mnie

AlChemic

2011-11-26, 01:31
osz ludzie najdrożsi! bez wulgaryzmów, jak dla mnie większość młodzieży, większość ludu która tak się buntuje na rząd PO, PO prostu nie wie co to są złe warunki, ja wiem (bo to zostało udowodnione), że ludzie z takich krajów jak nasz, patrzą i porównują nasze państwo z właśnie "Francją, Luksemburgiem, Belgią, USA" etc.

zamiast tak na to patrzeć, spójrzcie na Ukrainę? mają autorytaryzm z którym my sobię poradziliśmy, mają ciągle ograniczoną wolność, ludzie tam są bardziej przytłaczani przez religię itd.

Gdy jednak oglądacie wiadomości z Ukrainą w głównej roli to odsapujecie mówiąc: aale mają źle!... po czym gdy leci reportaż o POLSCE mówicie: Jezu, w Niemczech nie zdarzyłoby się tak!

Prawda taka, całe to nasze zadłużenie wzięło się z Gierka, potem leciało, wiadomo, że nikt tego nie spłaci, chyba że właśnie gaz łupkowy wyprzedamy na spore miliony! Oraz wiadomo, za SLD było mniej zadłużenia, bo coraz to nowsze lata tym więcej kasy do oddania, odsetki lecą!

Drożeje! Nie tylko u nas! paliwo, że drogie, nikt wam nie każe korzystać z takich samochodów, etc. to tylko wasz wybór, wiadomo, potrzebny, czasami daleko się mieszka, wtedy albo sie starasz by było lepiej, oszczędzasz albo coś, bo protestami nic nie wskórasz, powiem więcej, wyobraź sobie, że ty i tobie podobni wychodzą na ulicę, kto będzie pracował? ile to będzie państwo kosztowało? by zapewnić wam ochornę policyjną? jak to ograniczy ruch ludziom którzy będą wtedy gdzieś jechali? Jesteście samolubami, którzy nawet nie maja alternatywy dla swych problemów, mówicie "jest problem, problemem jest rząd" i tyle, aa gdzie rozwiązanie? gdzie w ogóle te argumenty.
Widze na filmiku tekst "Czy obietnice tuska wszedły w życie... oczywiście że nie" ok.. a teraz uzasadnij, która obietnica nie zostałą spełniona, bo ja wiem, że coś tam ździałał, lepiej albo gorzej.. Po drugie, a kto zrobił to co obiecywał? o co w ogóle wam chodzi? protestujecie bo? chcecie wolności? odrazu z dupy wzięte podwyżki? wybory? czego jeszcze chcecie? ja proponuje użyć rozumów, pomyśleć co oni robią byście mieli to co teraz macie
Młodzi nie mogą żyć samodzielnie, a gdzie mogą? w USA? gdzie student po collage'u ma takie kredyty, że głowa mała? w Niemczech? tylko za pomocą rodziców, rodzin, etc.

Patrzcie na innych na równym poziomie, żeby nas nie przegoniła gospodarczo Republika Czech, Węgry, Słowenia i Słowacja itd. ale nie! po co! lepiej na Włochy, które smażą się w piekle (żart no ale politycznie nie mają tam wesoło), Francja z problemami etnicznymi itd. Ludzie! Ogarnijcie Się!!!! :!:

donwasyle

2011-11-26, 11:43
ja tam z tego filmiku zapamiętałem tylko "uuuuuuuuu uu u u uuuuuuu uu u uu grózu" ;)
X