18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żywa zupa

Macx83wwww • 2020-11-17, 01:14
Danie „Đuông Dừa” z larw kokosowych w wietnamskiej restauracji


SrogiKrasnal

2020-11-17, 20:15
A po obiedzie w świat leci kolejny covid czy inny krzywy ch*j...

BrunerOvned

2020-11-17, 20:39
Dużyku*as napisał/a:

Większego zdjęcia nie miałeś? To to które nad kominkiem u ciebie stoi?


Fajny nick! Na kominku mam jeszcze zdjęcie twojego pindola. Wisi w skali 1:1, zmieściło się na formacie do legitymacji szkolnej.

ZagrzybialySandal napisał/a:

ciekawe jak Ty na starość będziesz wyglądać
Poza tym Szyszko był profesorem, człowiekiem wykształconym. Hatfu na Ciebie, plebsie jeden, bambinistyczny lewaku Idź zbierać robaczki i przygarnij je. Daj im swoich mebli do pojedzenia. Oh czekaj, używasz pewnie sklejek z IKEI czy innego ogowna bo Cię nie stać na prawdziwe drewniane meble



Nie podważam tytułu naukowego, wspominałem o facjacie.
Jednak widzę, że jesteś kulturalnym gościem i już miałem napisać, żeś jakiś wielkomiastowy stulejarz w rurkach, groźny zza klawiatury - ale nie napiszę. Ssij! :mrgreen:

michals_85

2020-11-17, 21:54
M00nSpeLL napisał/a:

polacy się brzydza, a potem idą wpie**alać ogórki kiszone.



A co Ty masz do kiszonych? powaliło Cię?

Barbarianowypng

2020-11-17, 23:18
U nas jedzenie jest śmieszne jak barwi jęzor na niebiesko, a u kitajców jak jeszcze się rusza.
Co kraj to obyczaj.

Cezar87

2020-11-17, 23:54
Ale flaczki nasze to by kazdy sobie owalil takie mrrrr :) Co kraj to inne jedzonko i nie ma sie co dziwic :)

polakwrocek

2020-11-18, 00:03
Olisadebe napisał/a:

Można się śmiać,ale akurat te larwy mają najzdrowsze i najlepiej przyswajalne białko.Któraś z firm produkująca odżywki miała z tych larw robić białko i miało być w h*j drogie,bo nie ma żadnego drugiego tak dobrze przyswajalnego dla organizmu.Bierze się pewnie z tego to,że kiedyś jak człowiek skakał po drzewach,czy tam nawet później,to wpie**alał takie larwy z entuzjazmem,bo było to pożywienie de lux.Jeszcze nie tak dawno człowiek żył w trybie zbieracko-migracyjnym.



Bycza sperma też ponoć same białko i witaminy, Życzę miłego obciągania. Z uśmiechem na gębie.
Ale nie pisz jak ci się podobało. Nie interesuje mnie to.

Adae

2020-11-18, 01:28
Cezar87 napisał/a:

Ale flaczki nasze to by kazdy sobie owalil takie mrrrr Co kraj to inne jedzonko i nie ma sie co dziwic



Flaki zrobione z zoladka, czyli w pelni jadalnej czesci humanitarnie zabitej swini czy krowy, ty porownujesz do jedzenia zywych robakow wijacych sie od wrzatku?

Mam nadzieje, ze z cala rodzina siedzicie na zmywaku u niemca i nie zasmiecacie puli genetycznej w Polsce.

KaiKenzo

2020-11-18, 09:21
Dziękuję. Postoję..

Basista92

2020-11-18, 10:17
A potem zarażają cały świat jakimś gównem

ordinarymortar

2020-11-18, 10:18
meh.. Dajcie spokój. Kiedyś jadałem świński mózg w jajecznicy po świniobiciu i był pyszny. Jemy kiszone ogórki, ser Rokpol, czerninę, kurze łapki w rosole też są świetne!

TorkilKoval

2020-11-18, 17:55
Asuritta napisał/a:

idź wpie**alać robale pod domek oszczędź tych świństw , jestem normalny wpie**alam krowę konia świnie kurczaki ;P jakieś robale niech sp***alają



Heh. Poczekaj nieuku.

Asuritta napisał/a:

idź wpie**alać robale pod domek oszczędź tych świństw , jestem normalny wpie**alam krowę konia świnie kurczaki ;P jakieś robale niech sp***alają



Heh. Poczekaj nieuku.

Olisadebe napisał/a:

Można się śmiać,ale akurat te larwy mają najzdrowsze i najlepiej przyswajalne białko.Któraś z firm produkująca odżywki miała z tych larw robić białko i miało być w h*j drogie,bo nie ma żadnego drugiego tak dobrze przyswajalnego dla organizmu.Bierze się pewnie z tego to,że kiedyś jak człowiek skakał po drzewach,czy tam nawet później,to wpie**alał takie larwy z entuzjazmem,bo było to pożywienie de lux.Jeszcze nie tak dawno człowiek żył w trybie zbieracko-migracyjnym.



Ja tam mogę jeść, ale żeby takie ruszające się??

Smokw

2020-11-18, 20:29
Ach ten komunizm...

Heathen

2020-11-18, 21:27
~Sunday napisał/a:

Mielony z ziemniaczkami i mizerią




" O ty sk***ysynu " zglodnialem przez ciebie:)

Cezar87

2020-11-19, 00:05
Adae napisał/a:

Flaki zrobione z zoladka, czyli w pelni jadalnej czesci humanitarnie zabitej swini czy krowy, ty porownujesz do jedzenia zywych robakow wijacych sie od wrzatku?
Mam nadzieje, ze z cala rodzina siedzicie na zmywaku u niemca i nie zasmiecacie puli genetycznej w Polsce.



Oczywiscie bo jak bys w koncu leb wystawil z domu to bys wiedzial ze nasze flaczki sa jedna z najbardziej obrzydliwych potraw na swiecie dla obcokrajowcow. Co do wpisu o mojej rodzine to ehhh brak slow popisales sie mozesz byc dumny ;)

ZagrzybialySandal

2020-11-19, 15:37
BrunerOvned napisał/a:

Ssij!



gdybym był pedałem, to może jeszcze ale nie, dzięki- idź z tym do starego

:lol: