18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydowi nie podoba się nasz piękny POLSKI język

Giorgio69 • 2013-05-31, 22:23
Żydowski profesor postuluje o likwidację języka szwedzkiego i polskiego :shock:

W opublikowanej kilka lat temu książce „“Sverige, Sverige! Fosterland?”, Marian Radetzki, żydowski profesor ekonomii mieszkający w Szwecji, postuluje likwidację języka szwedzkiego. Zajęłoby to kilka pokoleń, ale przyniosłoby ogromne korzyści. Język szwedzki należy zastąpić angielskim, który miałyby się stać w wizji Radetzkiego językiem światowym. Swoje tezy powtarzał później wielokrotnie, m.in. w eseju „Engelskan – den nya svenskan?” oraz wywiadach na łamach dziennika Aftonbladet. Na wydziale ekonomii, którego jest profesorem, już dawno, bo w latach 90-tych, wprowadził nakaz posługiwania się angielskim. Pomimo protestów studentów i kadry nie ustąpił.

Radetzki urodził się w Warszawie, po wojnie wyjechał do Szwecji. Podobnie jak w przypadku szwedzkiego, opowiada się za likwidacją języka polskiego, który miałby zostać zastąpiony przez język angielski.

Na podstawie: aftonbladet.se/poloniainfo.se

Komentarz: Nienawiść tułaczy do osiadłych kultur jest w pełni zrozumiała. Tułacze nienawidzą polskości, szwedzkości, boją się ich przejawów, dlatego tak usilnie promują multikulturalizm i masową imigrację. Lider Jobbiku Gabor Vona powiedział niedawno: „„Syjoniści powinni szukać innego miejsca przeznaczenia, ponieważ Węgry nie są na sprzedaż”. Zamiast „Węgry”, wstawmy „Szwecja”, „Polska” etc.

Dobry żyd to :dead: żyd
:hitler: :hitler: :hitler: :hitler: :hitler: :hitler: :hitler: :hitler: :hitler:

alveanerleo2

2013-05-31, 22:26
Sprawa powinna byc prosta: albo się asymilujesz, albo wypie**alasz. Ale nieee, wszędzie musi się wj***ć polityczna poprawność i "tolerancja".

trabus

2013-05-31, 22:40
A ja postuluję o likwidację państwa "Izrael". Zapytacie gdzie się podzieją ci wszyscy biedni żydzi? Wyślemy ich na obozy!

Ratilt

2013-05-31, 22:45
Takie pytanko: A ch*j was to boli? Na świecie jest masa debili, jeden postuluje likwidacje języka, drugi likwidację zakazu adopcji dzieci przez homo... a trzeci postuluje zabicie żyda postulującego likwidację języka.

Serio, po ch*j wskakujecie po pas w gówno? Nie lepiej zostawić 'trolla'?

tr...........ke

2013-05-31, 22:46
Czasami żałuje że Hitlerowi się nie udało. Fakt pisał bym to teraz pewnie z Niemiec i po Niemiecku ale za to nie było by problemu z innymi nacjami. Ehh...

Giorgio69

2013-05-31, 22:52
k***a nie mogę wstawić filmiku z YT, więc polecam ten link:
/watch?feature=player_embedded&v=mfN2H9xBzgk
warto go obejrzeć :ok:

WesolaParafia

2013-05-31, 23:07
@Ratilt: większość normalnych ludzi chciałaby. Naprawdę. A tymczasem parę popieprzonych unijnych tendencji gloryfikuje oszołomów.

Prometheus_Coprophagus

2013-05-31, 23:14
Giorgio69, oczywiście że możesz. Upraszczaj linki przed wklejeniem ich do uploadera.
/watch?feature=player_embedded&v=mfN2H9xBzgk - źle
/watch?v=mfN2H9xBzgk - dobrze.



Polecam się na przyszłość.

Giorgio69

2013-05-31, 23:24
@~Prometeus_Coprophagus - poszło piwo dobrze schłodzone, dzięki ;)

push3k

2013-05-31, 23:40
Aha, jeden język dla wszystkich krajów i zasugerujmy faszyzm wobec tych co nie chcą się przystosować?
I dziwić się, że niektózy chcą rozliczenia 'żydo-komuny'...

merh

2013-05-31, 23:51
oj pieprzenie. Komentarz jest dobry,ale "wegry nie sa na sprzedaż" ma istotne znaczenie w odniesieniu do naszego kraju,ktory juz dawno został "sprywatyzowany" i zgnojony przez postkomuchów i kryptożydów.Łatwiej przeciez wyprzedawać pod nazwiskiem brzmiacym polsko. I dziwić sie,czemu tylu ludzi na swiecie ich nienawidzi.To podstepny ,chciwy i bezwzględny naród,jelsi mozna ten twór tak nazwać. Jedyne ,czego im zazdroszcze,to tego,ze potrafią walczyć o swoje jak nikt.Przekrecać historię,strugać poszkodowanych,tworzyć prawo pod siebie. To co wyprawiają w palestynie,to sie we łbie nie miesci,ale że mają swoje tv na całym swiecie,to obraz pokazuje sie tylko w jednym świetle.

Re...........ms

2013-06-01, 00:01
no i co już antysemici znaleźli sobie pożywkę żeby zjechać wszystkich żydów przez jednego stukniętego profesorka..

ilu Polskich profesorów antysemitów rzucało na uczelniach swoje propagandowe hasła? Ja osobiście spotkałem się z 2 przypadkami.

ps: nikogo nie bronię, po prostu mówię, że nie macie się czego podniecać.

job_twaju_mać

2013-06-01, 00:35
Ja proponuję ponowną likwidację żydów.

LICH0

2013-06-01, 00:48
Giorgio69 napisał/a:

[size=18]

Dobry żyd to :dead: żyd


AMEN!!
A to dla Ciebie. Smacznego!


Rems napisał/a:

no i co już antysemici znaleźli sobie pożywkę żeby zjechać wszystkich żydów przez jednego stukniętego profesorka..

ilu Polskich profesorów antysemitów rzucało na uczelniach swoje propagandowe hasła? Ja osobiście spotkałem się z 2 przypadkami.

ps: nikogo nie bronię, po prostu mówię, że nie macie się czego podniecać.



Ale my tak lubimy najbardziej. To Ty nie wiesz, że lud tubylczy Polski to urodzeni antysemici, homofobie, rasiście i inni fobowie?

froqer

2013-06-01, 00:50
@2up, tak, ponownie ich zabijemy. Ponowna likwidacja, żeś k***a napisał :D hehe