18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Żydowi nie podoba się nasz piękny POLSKI język

Giorgio69 • 2013-05-31, 22:23
Żydowski profesor postuluje o likwidację języka szwedzkiego i polskiego :shock:

W opublikowanej kilka lat temu książce „“Sverige, Sverige! Fosterland?”, Marian Radetzki, żydowski profesor ekonomii mieszkający w Szwecji, postuluje likwidację języka szwedzkiego. Zajęłoby to kilka pokoleń, ale przyniosłoby ogromne korzyści. Język szwedzki należy zastąpić angielskim, który miałyby się stać w wizji Radetzkiego językiem światowym. Swoje tezy powtarzał później wielokrotnie, m.in. w eseju „Engelskan – den nya svenskan?” oraz wywiadach na łamach dziennika Aftonbladet. Na wydziale ekonomii, którego jest profesorem, już dawno, bo w latach 90-tych, wprowadził nakaz posługiwania się angielskim. Pomimo protestów studentów i kadry nie ustąpił.

Radetzki urodził się w Warszawie, po wojnie wyjechał do Szwecji. Podobnie jak w przypadku szwedzkiego, opowiada się za likwidacją języka polskiego, który miałby zostać zastąpiony przez język angielski.

Na podstawie: aftonbladet.se/poloniainfo.se

Komentarz: Nienawiść tułaczy do osiadłych kultur jest w pełni zrozumiała. Tułacze nienawidzą polskości, szwedzkości, boją się ich przejawów, dlatego tak usilnie promują multikulturalizm i masową imigrację. Lider Jobbiku Gabor Vona powiedział niedawno: „„Syjoniści powinni szukać innego miejsca przeznaczenia, ponieważ Węgry nie są na sprzedaż”. Zamiast „Węgry”, wstawmy „Szwecja”, „Polska” etc.

Dobry żyd to :dead: żyd
:hitler: :hitler: :hitler: :hitler: :hitler: :hitler: :hitler: :hitler: :hitler:

darnok99

2013-06-01, 15:50
las84500 napisał/a:



Jakoś nie zgadzają mi się wydatki ZUS od Ciebie
Obrazek
Z tymi od GUS ze strony 24 ich zestawienia za rok 2011 w dokumencie http://www.stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/PW_emerytury_i_renty_w_2011_r.pdf
Obrazek



Po pierwsze nie doliczyłeś wypłat rent z Twojego raportu(są w tym samym akapicie co zaznaczona przez Ciebie kwota).
Po drugie wydaje mi się, że te dwa raporty nie pokazują dokładnie tego samego(struktura funduszu ubezpieczeń społecznych i jakie świadczenia z którego konkretnie funduszu są wypłacane nie były nigdy przedmiotem moich zainteresowań :) )

Libertinus napisał/a:


I Sprawa Honoru - dywizjon 303 Kościuszkowski - Lynne Olson i Stanley Cloud 496 stron
II Mity Przeciwko Polscy - Leszek Żebrowski 377 stron
III Europa - Norman Davies 1.405 stron
Coś jeszcze k***a chciałeś powiedzieć?
Czytam książkę za książką a historia to jeden z moich ulubionych tematów.


Super, serio:) Jak dużo miejsca w tych książkach poświęcono zwykłym ludziom i opisom tego jak ich mordowano, jak każdego dnia mogłeś zginąć tylko dlatego ze byłeś w złym miejscu w złym czasie. Jak mogłeś zginąć tylko dlatego, że byłeś Polakiem czy Żydem. Jak beznadziejna była sytuacja w obozach zagłady i gettach, jak ludzie w gettach walczyli bo wiedzieli, że tak czy inaczej zginą. Jeśli czytałeś o tych rzeczach i postulujesz, żeby je powtórzyć to albo jesteś kretynem albo sukinsynem bez ludzkich uczuć.

Libertinus napisał/a:


Muzułmanie to także religia semicka (:
Jeżeli internet to Twoje jedyne źródło wiedzy to ja się nie dziwie ,że taki mało rozgarnięty jesteś.


Jesli czytasz te książki tak uważnie jak moje posty to wiele to wyjaśnia:)

Nigdzie nie napisałem, że islam to religia nie semicka. Napisałem, że antysemityzm odnosi się tylko do żydów(bo taka jest definicja tego słowa).

las84500

2013-06-01, 16:38
darnok99 napisał/a:



Po pierwsze nie doliczyłeś wypłat rent z Twojego raportu(są w tym samym akapicie co zaznaczona przez Ciebie kwota).



Masz rację - mój błąd. Umknęło mi to. To też nie moja branża, ani tym bardziej przedmiot zainteresowania ale jak dla mnie to takie dane powinny się chociaż z grubsza pokrywać, tym bardziej, że FUS jest finansowany m.in. ze składek na ubezpieczenia społeczne i jest do dyspozycji ZUS. To tylko pokazuje jak zmanierowany jest cały ten system i pojęcie "kreatywnej księgowości" wchodzi na inny poziom.
Widziałem kiedyś o wiele lepsze zestawienie niż moje zrobione na prędce. Linki do niego zamieszczane na różnych wp, onetach i innych szybko znikały....

j4rzyn

2013-06-01, 21:25
Łatwiej jest osobie używającej języka polskiego lub szwedzkiego zlikwidować żydowskiego profesora czy żydowskiemu profesorowi zlikwidować język polski lub szwedzki?