18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydowi nie podoba się nasz piękny POLSKI język

Giorgio69 • 2013-05-31, 22:23
Żydowski profesor postuluje o likwidację języka szwedzkiego i polskiego :shock:

W opublikowanej kilka lat temu książce „“Sverige, Sverige! Fosterland?”, Marian Radetzki, żydowski profesor ekonomii mieszkający w Szwecji, postuluje likwidację języka szwedzkiego. Zajęłoby to kilka pokoleń, ale przyniosłoby ogromne korzyści. Język szwedzki należy zastąpić angielskim, który miałyby się stać w wizji Radetzkiego językiem światowym. Swoje tezy powtarzał później wielokrotnie, m.in. w eseju „Engelskan – den nya svenskan?” oraz wywiadach na łamach dziennika Aftonbladet. Na wydziale ekonomii, którego jest profesorem, już dawno, bo w latach 90-tych, wprowadził nakaz posługiwania się angielskim. Pomimo protestów studentów i kadry nie ustąpił.

Radetzki urodził się w Warszawie, po wojnie wyjechał do Szwecji. Podobnie jak w przypadku szwedzkiego, opowiada się za likwidacją języka polskiego, który miałby zostać zastąpiony przez język angielski.

Na podstawie: aftonbladet.se/poloniainfo.se

Komentarz: Nienawiść tułaczy do osiadłych kultur jest w pełni zrozumiała. Tułacze nienawidzą polskości, szwedzkości, boją się ich przejawów, dlatego tak usilnie promują multikulturalizm i masową imigrację. Lider Jobbiku Gabor Vona powiedział niedawno: „„Syjoniści powinni szukać innego miejsca przeznaczenia, ponieważ Węgry nie są na sprzedaż”. Zamiast „Węgry”, wstawmy „Szwecja”, „Polska” etc.

Dobry żyd to :dead: żyd
:hitler: :hitler: :hitler: :hitler: :hitler: :hitler: :hitler: :hitler: :hitler:

kokinosz

2013-06-01, 10:31
@las84500 - co ty za jakiś link dla ciemniaków podajesz? Skup się na tym, którzy Polacy tworzą teraz "elyty" i jak bardzo w dupie mają pobratymców. Korupcja, układy, partyjniactwo. Oto Polska. Zajmij się tymi. Ja nie mam nic przeciwko Polańskiemu, Fordowi (temu naszemu, nie amerykańskiemu), pisarzom, lekarzom, politykom, etc. To nie narodowość, a kurewski charakter jest najgorszy. I dla większości z tych 460 zasiadających w sejmie to nie robi różnicy, jakie są podatki, etc. Oni mają na swoje wydatki i jeszcze wydoją. Pytaj się Hofmana co jego żona robiła w radzie nadzorczej, Tuska co zmienił w Polsce na lepsze i innych. Tu szukaj problemu. Polacy ostatnio tylko raz się zorganizowali - jak im Tusk chciał po cichu internet cenzurować. Poczuli zagrożenie, że nie będą oglądać pierdół. Taka jest prawda. Wiedzy to za wiele internauci nie łyknęli...

sts-heniek

2013-06-01, 10:34
za komentarz "dobry żyd to ....żyd" piwko:)

las84500

2013-06-01, 10:48
kokinosz napisał/a:

Najwięksi polscy poeci, bajkopisarze, to byli przecież Żydzi: Tuwim, Brzechwa, Leśmian. Do tego dodajcie osoby typu Schlechter Emanuel, który napisał (słowa) przepiękną piosenkę "Tylko we Lwowie" (muzyka: Wars, też Żyd). Widać, że historii Polski nie znacie i literatury. Jak widać, internet wcale nie przyczynił się do wzrostu poziomu wiedzy... :-/



Ja tylko odpowiedziałem na Twoje argumenty moimi p.t. "historia lubi się powtarzać" Czy dodałem, że mam ich twórczość dupie?
Tuwim - mądry facet
Polański - kręci niezłe filmy
Ale h*j mnie strzela jak naszym ministrem finansów zostaje gość bez PESELu, polskiego obywatelstwa, w Polsce niezrodzony i ledwie po naszym odpowiedniku licencjata. Za to z wiadomymi korzeniami.
Czy też płonące warszawskie kamienice, do których roszczą sobie prawa jakieś pociotki dawnych właścicieli z przed wojny, którzy często i gęsto kupili te nieruchomości za kredyt udzielony w Polskim Banku i nie spłacili go po wybuchu wojny. Dodam jeszcze, że właścicieli, którzy po sp***oleniu do Izraela po wojnie dostali za to rekompensatę jeszcze za czasów Bieruta, co było udokumentowane w PRL ale archiwa po transformacji zostały dziwnym trafem zagubione.

darnok99

2013-06-01, 10:57
las84500 napisał/a:

Znam definicję dla mas.



Zastanawia mnie co przez to rozumiesz? Jak jakieś słowo ma swoje znaczenie (opisane w słowniku) to z czym Ty chcesz tutaj dyskutować? Wiele słów na przestrzeni czasu zmieniało swoje znaczenia i używanie ich pierwotnych definicji jest totalnie bez sensu.

job_twaju_mać

2013-06-01, 10:59
darnok99 napisał/a:



Ooh, najgorsze przekleństwo jakie znasz? "żydku"? Czytam książki, a nie wyrabiam sobie światopogląd na podstawie opinii kolegów debili:) Zachowanie jakie prezentujesz jest charakterystyczne dla osób które w głębi duszy uważają, że nie są w stanie niczego w życiu osiągnąć i potrzebują winnego tego stanu rzeczy. Idź się ucz to może zmądrzejesz.



Historyk, psycholog, pedagog. Kim jeszcze jesteś w internecie?

darnok99

2013-06-01, 11:21
Będę_go_zjadł napisał/a:



Historyk, psycholog, pedagog. Kim jeszcze jesteś w internecie?



Mam się wstydzić tego, że dużo wiem i dużo widzę? Że uważam masowe morderstwa za nie najlepszy sposób rozwiązywania problemów? Obawiam się, że ty i tobie podobni nigdy się tego nie doczekacie:)

kokinosz

2013-06-01, 11:26
@las84500 - to nieważne, że ktoś zostaje ministrem finansów i nie ma PESEL-u. To nie ma znaczenia, póki dobrze rządzi. Ale on rządzi beznadziejnie i dlatego powinien odejść. To, czy ma PESEL, czy nie - nie ma k*rwa żadnego znaczenia! Wiesz kto to był Benjamin Disraeli? Żydem, który rządził Wielką Brytanią (pomijam kwestie królowej). Nieważne, że był Żydem. Ważne, co kto robi. Skupiasz się na czyimś PESEL-u. Skup się na tym, kto go zrobił tym ministrem. Tak samo kto dawał kasę zamiast na drogi, to na świątynie (Kaczyński). Zajmij się tym, a nie jakimiś zastępczymi tematami o Żydach.
Masz jakieś dupne żale o kamienice. Chcesz? Jest ich sporo do wzięcia za półdarmo. Tylko trzeba się nimi zająć. Strzelasz tam, gdzie chcą, abyś strzelał, te barany z Wiejskiej dbające tylko o swój tyłek. Popatrz na idiotyczne rzeczy w Polsce: np. zmiana logo w Policji za 1 mld złotych (na odznakach, drukach, budynkach, samochodach). To cię nie razi? To jakbyś się skupiał na mrówce, a obok przebiegło stado jednorożców tratując ci kukurydzę... Ręce opadają...

push3k

2013-06-01, 12:27
Będę_go_zjadł napisał/a:

Ja proponuję ponowną likwidację żydów.





las84500

2013-06-01, 13:08
kokinosz napisał/a:


Masz jakieś dupne żale o kamienice. Chcesz? Jest ich sporo do wzięcia za półdarmo.


Mówi Ci coś nazwisko Jolanty Brzeskiej? Poruszyłem tą kwestię bo tu chodzi o byt ludzi tam mieszkających. Wyżej wymieniona była działaczką aktywnie działającą na rzecz prawa do mieszkania w mieszkaniu, w którym przeżyła większość życia. Wiesz co się z nią stało? Została spalona żywcem w Lesie Kabackim i prokuratura oficjalnie uznała to za zabójstwo ale sprawców nie wykryto. A podałem to jako jeden z wielu przykładów.
Mówisz, że zajmuję się pierdołami, a nie widzę ważniejszych rzeczy. Stalin też mawiał, że śmierć jednej osoby to tragedia, miliona - statystyka.
Przykład przepuszczania kasy:
Wiesz ile kosztowało władzę Warszawy to "dzieło"?
200 tys. zł

Już nie chcę mi się mówić o przekręcie jakim jest ZUS. Policz sobie wartość miesięcznych składek od wszystkich osób je odprowadzających (nawet w najmniejszej ustawowej kwocie), teraz zsumuj wartość miesięcznych rent, emerytur, dosyp trochę świadczeń chorobowych. Wyjdzie Ci kwota, która jest ledwie ułamkiem pierwszego sumowania. Jeszce jest OFE itd...
A policję to zbroją i pompują kasę, żeby kiedy wyjdę na ulicę ja czy Ty to przyszła i nam wpie**oliła, a nie miała rozterki moralne czy nie rzucić tarcz i pałek i dołączyć do protestujących tak jak to miało miejsce w Bułgarii kilka miesięcy temu..

Re...........ms

2013-06-01, 13:08
spójrzmy prawdzie w oczy.. gdyby nie zagraniczni inwestorzy (w dużej części żydzi w rożnych części świata) to dalej byśmy k***a mieszkali w lepiankach bo niestety każdy kto się dopycha do koryta to złodziej i myśli tylko o sobie.. duże polskie firmy zarabiające gruby hajs płacą Polakom jak niewolnikom i tłumaczą się, że taka ekonomia.

Dlatego uważam, że każdy kto krzyczy że "przydałby się drugi holocaust" jest skończonym debilem niepotrafiącym trzeźwo ocenić sytuacji.

Cytat:

W latach trzydziestych, wraz z unowocześnieniem rolnictwa ziemiańskiego, rozwojem upraw i hodowli - ujawniły się tendencje antychłopskie: zwiększano pańszczyznę, tzw. "darmochy" (darmowe obowiązki chłopów wobec dworu) i rugowano chłopów z ziemi, powiększając areały folwarków. Naturalnie budziło to opór wsi i w trosce może nie tyle o interes chłopstwa, co o chęć zapewnienia spokoju i porządku publicznego władze Królestwa stopniowo polepszały byt chłopów. W pierwszej kolejności zaprowadzono oczynszowanie w dobrach rządowych i donacyjnych (tj. podarowanych dostojnikom carskim po klęsce powstania listopadowego). Ukazem z 1846 roku uznano dziedziczne prawa do ziemi chłopów, zakazano rugów, znoszono darmochy, przyznano ograniczone prawo przenoszenia się z miejsca na miejsce oraz zaczęto układać tzw. tabele prestacyjne, tj. spisy powinności chłopów danej wsi wobec feudała.



Proszę bardzo.. Gdyby w tym kraju byli sami Polacy to dalej zapie**alalibyście za darmo.

darnok99

2013-06-01, 13:20
las84500 napisał/a:



Już nie chcę mi się mówić o przekręcie jakim jest ZUS. Policz sobie wartość miesięcznych składek od wszystkich osób je odprowadzających (nawet w najmniejszej ustawowej kwocie), teraz zsumuj wartość miesięcznych rent, emerytur, dosyp trochę świadczeń chorobowych. Wyjdzie Ci kwota, która jest ledwie ułamkiem pierwszego sumowania. Jeszce jest OFE itd...



Masz jakieś konkretne, poparte danymi argumenty? Bo ja na podobnej zasadzie mówię że się zgadza. Co do grosza.

Zus umieszcza w necie sprawozdania ze swojej działalności, proszę

LICH0

2013-06-01, 14:52
froqer napisał/a:

@2up, tak, ponownie ich zabijemy. Ponowna likwidacja, żeś k***a napisał :D hehe



Zapamiętaj sobie raz na zawsze... To NIE Polacy zorganizowali żydostwu holocaust! Tylko NIEMCY!

darnok99 napisał/a:



Następni:
Będę_go_zjadł
Libertinus



Widzę tutaj pełno tego typu bezmózgów. Weź poczytaj sobie jeden z drugim może jak wyglądało życie ludzi za czasów wojny i jak wyglądało mordowanie żydów choćby w Gettcie Warszawskim(Żydów i Polaków) zanim następnym razem napiszesz taki debilizm i znowu zrobisz z siebie idiotę.




Oto pierwsze trzy książki jakie wpadły mi w ręce w których jest o żydach, II WŚ, Polakach podczas wojny.


I Sprawa Honoru - dywizjon 303 Kościuszkowski - Lynne Olson i Stanley Cloud 496 stron
II Mity Przeciwko Polscy - Leszek Żebrowski 377 stron
III Europa - Norman Davies 1.405 stron
Coś jeszcze k***a chciałeś powiedzieć?
Czytam książkę za książką a historia to jeden z moich ulubionych tematów.
To, że Ty nie odniosłeś korzyści z edukacji państwowej nie znaczy, że każdy tak skończył a teraz zapie**alaj do księgarni po którąś z ww. książek i ją przeczytaj a najlepiej naucz się na pamięć.

darnok99 napisał/a:



To nie do końca tak, definicja antysemityzmu dotyczy tylko żydów. A nie semitów. Pozdr.
wiki
słownik pwn




Muzułmanie to także religia semicka (:
Jeżeli internet to Twoje jedyne źródło wiedzy to ja się nie dziwie, że taki mało rozgarnięty jesteś.

las84500

2013-06-01, 14:58
darnok99 napisał/a:



Masz jakieś konkretne, poparte danymi argumenty? Bo ja na podobnej zasadzie mówię że się zgadza. Co do grosza.

Zus umieszcza w necie sprawozdania ze swojej działalności, proszę



Jakoś nie zgadzają mi się wydatki ZUS od Ciebie

Z tymi od GUS ze strony 24 ich zestawienia za rok 2011 w dokumencie http://www.stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/PW_emerytury_i_renty_w_2011_r.pdf





Skucha tylko o 42858932100 zł
Dla ułatwienia "tylko" o 42 miliardy zł.
Zrobiłem sobie nawet wcześniej zestawienie ich wpływów w oparciu o dane z GUS I pomijając to, że wydatki na emerytury i renty w oparciu o ilość emerytów i rencistów ZUS (7414200 osób - strona 17 mojego dokumentu) x średnie świadczenie (1783,06 zł - strona 24) wyszły mi o jedno zero mniej to
:idzwch*j:

Xenos18

2013-06-01, 15:18
Ej ludzie ... w Oświęcimiu jeszcze wszystko stoi. Damy radę.

badgoodman

2013-06-01, 15:23
"Dobry Żyd, to martwy Żyd", "szkoda, że Hitlerowi się nie udało" - to jakiś żart? Jakiś tam profesorek pieprzy sobie głupoty, gdzieś tam jacyś Żydzi rządzą światem, a co ma do tego Żyd, który sobie spokojnie żyje i nie ma nic wspólnego z wielką polityką? Za to, że urodził się Żydem ma iść do gazu? Jakim sku*wysynem trzeba się urodzić, żeby głosić takie poglądy? Są źli Żydzi i dobrzy Żydzi, tak jak źli Polacy i dobrzy Polacy. Różnica polega na tym, że zły Polak okradnie monopolowy, a zły Żyd ukradnie miliardy i chyba dlatego tym, którzy głoszą takie poglądy żal dupę ściska. Uczcie swoje dzieci języków i ekonomii, to może coś wam odpalą na emeryturę z ukradzionych miliardów.

To szukanie winnych swoich niepowodzeń jest bardzo polskie. Bieda, bo rozkradli, bieda, bo wyprzedali, bieda, bo Żydy i postkomuniści. A prawda taka, że bieda, bo się nikomu nie chce dupy ruszyć, każdy myśli, że mu się należy, a jak przyjdzie co do czego, to wyjeżdża na zmywak i jest dumny z tego, że jeździ nowym vauxhallem za pieniądze uczciwie zarobione przy zlewie.

Tak na marginesie, to największym sukcesem Hitlera jest to, że tyle lat po jego propagandzie nadal są ludzie, którzy w to wierzą. Ciemny lud potrzebuje wroga - za komuny byli nim imperialiści, teraz są Żydzi. Wtedy żaden Polak imperialisty na oczy nie widział, dzisiaj większość nigdy nie widziała Żyda, ale i tak to wszystko ich wina.

Dobrze się walczy z wrogiem, którego nie ma, bo nie można z nim przegrać.