18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwyrodniała madka

Je...........ik • 2020-10-11, 12:05
Matka trzymała dziecko w szafie przez 6 miesięcy



Translotar z rosyjskiego:
Podczas uczty goście znaleźli w szafie sześciomiesięczne dziecko.

37-letnia Julia z Karpińska w obwodzie swierdłowskim urodziła dziecko we własnym mieszkaniu sześć miesięcy temu. Kobieta nie zgłosiła się do lekarzy w sprawie ciąży, a dziecko nie zostało zarejestrowane.

To było trzecie dziecko kobiety, nie chciała wychowywać i wspierać dziecka. Nie mogła zabić dziewczynki i schować jej do szafy, mając nadzieję, że dziewczyna sama umrze, ale czasami karmił ją 13-letni syn Julii.

Dziewczyna została przekazana władzom opiekuńczym, ma ciężką postać wyczerpania. Wszczęto sprawę karną, sama Julia została wysłana na badanie psychiatryczne.

St...........on

2020-10-11, 22:22
Coordinator napisał/a:

Ale lewactwo dalej będzie twierdzić, ze świat jest postępowy, ze ludzie nie są tacy zacofani jak kiedyś. Przygłupki - świat to dzicz, żyją jeszcze wśród nas ludzie, którzy na własne oczy widzieli hurtowe palenie ludzi w piecach. A to ze ktoś nie akceptuje pedałów to naprawdę mały i gówno znaczący paproch wśród tego globalnego syfu



No przecież nie wyskrobała jak prawilna prawiczka :amused:

freaky

2020-10-12, 00:12
Justynka99 napisał/a:

Jest dokładnie odwrotnie. Jakby mogła normalnie usunąć płód, albo jeszcze lepiej użyć antykoncepcji (przecież też jest niezgodna z katolickimi zabobonami), to problemu by nie było.



Chcesz mi wmówić, że w Rosji antykoncepcja jest zakazana i to, że kobieta trzymająca dziecko w szafie jest katoliczką? Serio uważasz, że Kościół uczy, iż dzieciobójstwo jest mniejszym złem niż prezerwatywa? Na pewno zapie**alasz na mszę w każdą niedzielę i masz informacje z pierwszej ręki.

JaTylkonaChwile

2020-10-12, 00:19
Coordinator napisał/a:

Ale lewactwo dalej będzie twierdzić, ze świat jest postępowy, ze ludzie nie są tacy zacofani jak kiedyś. Przygłupki - świat to dzicz, żyją jeszcze wśród nas ludzie, którzy na własne oczy widzieli hurtowe palenie ludzi w piecach. A to ze ktoś nie akceptuje pedałów to naprawdę mały i gówno znaczący paproch wśród tego globalnego syfu



tak na wlasne oczy widzieli hurtowe palenie ludzi w piecach...

"naoczni swiadkowie" twierdzili, ze do pieca wkladano czasem po 2 lub 3 ciala na raz, grubasow na gore - bo z nich tluszcz sie wytapial i szybciej sie palilo. Po 15 minutach zostawal tylko popiol...

Teraz zagadka - Jesli 70% ciala sklada sie z wody... a u chudego ziomka na dole zawartosc tluszczu tpowiedzmy 7% gruba baba u gory to 30%
Jak myslisz jak mocno bedzie palila sie ta woda? Taka ilosc tluszczu na ilosc wody chyba nie jest wystarczajaca do porzadnego palenia sie?

Wytlumacz jak w dzisiejszych czasach przy kosmicznych piecach - spalenie ciala zajmuje godzine czy 1.5 moze nawet okolo 2 godzin i jeszcze resztki ida do zmielenia a tam... po 15 minutach byl popiol?

Moze bardziej przekonuje Cie histora z innego miejsca gdzie ponoc ciala zostaly pochowane w ziemi. W zime (a kiedys zimy byly troszke bardziej srogie niz teraz ;) ) kazano rozkopac zamarznieta ziemie, wykopac ciala, kazano ustawic 2 szyny kolejowe a na nich ulozyc stos cial (zamarznietych)
Jak stos mial okolo 2 czy 3 metrow - pod spodem ulozono... TROCHE DREWNA i podpalono to drewno. Ciala ponoc palily sie cala noc a rano zostalo tylko troszke kosteczek, ktore rozbijano kijami na proch.

Nie wiem czy wiesz... zamarzniete ciala z zawartoscia 70% wody - slabo sie pala, ale nie musisz mi wierzyc na slowo. Kup sobie kawal swiniaka (nie mowie o dorocie welman z tvn) kup np. wielki kawal miesa - taka noge wielka i zrob rozno a pod spodem wrzuc troche drewna. Zaczekaj az ze swiniaka zostanie popiol. Zeby bylo latwiej - najpierw zamroz tego swiniaka. Napisz tutaj kolegom w przyblizeniu ile trwalo spopielenie swinki. Moge Ci nawet zrobic pzelew za swinke (jak spopielisz ja nad ogniskiem i nagrasz)

Naoczni swiadkowie tamtych wydarzen sa tak wiarygodni jak policjant, ktory oskarzyl jedna osobe z mojej dalszej rodziny o czynna napasc na funkcjonariusza. Policjant twierdzil, ze zostal rzucony na ziemie, kopany i ciagany po ziemi. Sedzia sie troche zdziwil jak na sale wszedl pan bez jednej nogi.

M00nSpeLL

2020-10-12, 02:53
Coordinator napisał/a:

Ale lewactwo dalej będzie twierdzić, ze świat jest postępowy, ze ludzie nie są tacy zacofani jak kiedyś. Przygłupki - świat to dzicz, żyją jeszcze wśród nas ludzie, którzy na własne oczy widzieli hurtowe palenie ludzi w piecach. A to ze ktoś nie akceptuje pedałów to naprawdę mały i gówno znaczący paproch wśród tego globalnego syfu



o czym ty bredzisz? Dosłownie żaden lewak tak nie twierdzi.

Cycu320

2020-10-12, 20:12
StalowyNożyk napisał/a:

Zlecieli się p*zdowaci tatusiowie i rozpoczął się płacz i zgrzytanie p*zdy.



Morda w kubeł psie

betonowy_krokiet

2020-10-13, 11:14
Coordinator napisał/a:

Ale lewactwo dalej będzie twierdzić, ze świat jest postępowy, ze ludzie nie są tacy zacofani jak kiedyś. Przygłupki - świat to dzicz, żyją jeszcze wśród nas ludzie, którzy na własne oczy widzieli hurtowe palenie ludzi w piecach. A to ze ktoś nie akceptuje pedałów to naprawdę mały i gówno znaczący paproch wśród tego globalnego syfu



Z lekka popie**oliłeś adresy. To akurat prawactwo chce żyć w przeświadczeniu ciemnej nieświadomości i narzucać je innaczej myślącym. Zakażmy gejom być gejami to nie będzje gejów. Nie mówmy dzieciom, że facet ma ch*ja a kobieta p*zdę to będą bezpieczne do końca życia. Bijmy pokłony spedalonym ch*jkom w stroju Zorro bo taka polska tradycja i tak trzeba. Prosta filozofia do sterowania ciemnym motłochem którego tu na sadolu jest w ch*j i jeszcze troszkę.