18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwyrodniała madka

Je...........ik • 2020-10-11, 12:05
Matka trzymała dziecko w szafie przez 6 miesięcy



Translotar z rosyjskiego:
Podczas uczty goście znaleźli w szafie sześciomiesięczne dziecko.

37-letnia Julia z Karpińska w obwodzie swierdłowskim urodziła dziecko we własnym mieszkaniu sześć miesięcy temu. Kobieta nie zgłosiła się do lekarzy w sprawie ciąży, a dziecko nie zostało zarejestrowane.

To było trzecie dziecko kobiety, nie chciała wychowywać i wspierać dziecka. Nie mogła zabić dziewczynki i schować jej do szafy, mając nadzieję, że dziewczyna sama umrze, ale czasami karmił ją 13-letni syn Julii.

Dziewczyna została przekazana władzom opiekuńczym, ma ciężką postać wyczerpania. Wszczęto sprawę karną, sama Julia została wysłana na badanie psychiatryczne.

freaky

2020-10-11, 14:57
Jak się wmawia kobietom, że pod sercem noszą tylko płody i że ich ciało to ich sprawa, to takie są później efekty.

Salieri16000

2020-10-11, 15:31
StalowyNożyk napisał/a:

Zlecieli się p*zdowaci tatusiowie i rozpoczął się płacz i zgrzytanie p*zdy. Jej bachor, jej sprawa, może z nim robić co chce, a wam ch*j do tego, a i jeszcze jedno - ch*ja byście jej zrobili i dobrze o tym wiecie.



Trollujesz, czy poważnie wylałeś tu gówno, które wyprodukował twój zj***ny mózg? Bo jeśli pisałeś to na poważnie, to:

Szkoda, ze twoja rodzicielka nie doszła do takiego samego wniosku i nie zamknęła cię w szafie zj***ny łbie.

Jakie "jej ciało, jej sprawa" pajacu? To nowe życie, mały, bezbronny człowiek- dziecko to dziecko i należy mu się odpowiednie traktowanie. Skoro urodziła, a dziecka nie chciała wychowywać, to mogła dziecko oddać instytucji, która by tym dzieckiem się godnie zajęła, a tak to sąd zajmie się wyrodną matką. Mam nadzieję, że odbiorą jej pozostałe dzieci, a ona dostanie wysoki wyrok- taki o chlebie i wodzie...

dżonyłojlker

2020-10-11, 16:12
Salieri16000 napisał/a:

Trollujesz, czy poważnie wylałeś tu gówno, które wyprodukował twój zj***ny mózg? Bo jeśli pisałeś to na poważnie, to:

Szkoda, ze twoja rodzicielka nie doszła do takiego samego wniosku i nie zamknęła cię w szafie zj***ny łbie.

Jakie "jej ciało, jej sprawa" pajacu? To nowe życie, mały, bezbronny człowiek- dziecko to dziecko i należy mu się odpowiednie traktowanie. Skoro urodziła, a dziecka nie chciała wychowywać, to mogła dziecko oddać instytucji, która by tym dzieckiem się godnie zajęła, a tak to sąd zajmie się wyrodną matką. Mam nadzieję, że odbiorą jej pozostałe dzieci, a ona dostanie wysoki wyrok- taki o chlebie i wodzie...



Oczywiście, wrażliwy, sadolowy harcerzyk, jak zwykle musiał się obsrać. Idź człowieku do lekarza i poproś o HTZ, albo przenieś się na jakieś forum dla karmiących matek, bo pie**olisz tak, jakbyś naprawdę przejmował się losem jakiegoś małego bękarta.

Hollow_Man

2020-10-11, 16:21
StalowyNożyk napisał/a:

Zlecieli się p*zdowaci tatusiowie i rozpoczął się płacz i zgrzytanie p*zdy.


To że matka cię z ojcem zamykają w szafie to nie znaczy że każdy chce mieć takie życie, ciesz się że chociaż masz dostęp do internetu. Powiedz mi tylko jedno, szafę w której siedzisz masz przesuwną czy drzwiczki otwierane.

Seksiaczek

2020-10-11, 17:03
Jedno jest pewne. Spasł się jak świnia

Budrys2000

2020-10-11, 17:08
Po ch*j dyskutujecie z łbem, który na tym forum chwalił się żółtymi papierami ;-)

BrunerOvned

2020-10-11, 17:11
Zostaje zaprowadzić do lasu, przywiązać za nogę metalową liną do drzewa i niech tam żre liście i mech, a potem niech zdycha z głodu, powoli wpie**alana przez mrówki

Halman

2020-10-11, 17:24
ale o co chodzi w tym filmie ?

Jokerd

2020-10-11, 17:32
k***a j***na, jak bym tak stal, tak bym ją jebnął młotkiem...takim fest, półtorakilowym. Nie byłoby co zbierać. Wyrwałbym chwasta...

Ale sie wk***iłem.
Co taki pie**olony k***iszon robi na tym swiecie? Jak tak k***a mozna...ja pie**ole.

alucard321

2020-10-11, 18:25
Zaj***łbym taką matkę pierwszą ciężką rzeczą jaką bym miał pod ręką.

kamilo731

2020-10-11, 18:32
W dzisiejszych czasach - to już chyba normalne.

silwerbalk

2020-10-11, 18:42
Zamurować k***e w ścianie pustostanu i tyle.....

wizzPL

2020-10-11, 18:53
szok że to maleństwo przeżyło 6 miesięcy, szacun dla starszego brata że utrzymywał ja przy życiu

se...........ed

2020-10-11, 19:00
StalowyNożyk napisał/a:

Oczywiście, wrażliwy, sadolowy harcerzyk, jak zwykle musiał się obsrać. Idź człowieku do lekarza i poproś o HTZ, albo przenieś się na jakieś forum dla karmiących matek, bo pie**olisz tak, jakbyś naprawdę przejmował się losem jakiegoś małego bękarta.



Pomyśl o tym co napisałeś , jak Twoje dziecko będzie umierać na raka . miłego dnia i dużo zdrowia !

pro_avenger

2020-10-11, 19:01
Halman napisał/a:

ale o co chodzi w tym filmie ?



Ona zostala zamknięta w szafie czyli podobnie jak ty w piwnicy. Wiem ciężko to ogarnąć, ale na prawdę inni żyją inaczej.
Ps. Omega 3, tran, olej z lnu, batony matrix, BCAA, ECOMAX Mega Up Gainerz kreatyna i będzą z niej ludzie, jeszcze napie**oli matkę.