18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwyrodniała madka

Je...........ik • 2020-10-11, 12:05
Matka trzymała dziecko w szafie przez 6 miesięcy



Translotar z rosyjskiego:
Podczas uczty goście znaleźli w szafie sześciomiesięczne dziecko.

37-letnia Julia z Karpińska w obwodzie swierdłowskim urodziła dziecko we własnym mieszkaniu sześć miesięcy temu. Kobieta nie zgłosiła się do lekarzy w sprawie ciąży, a dziecko nie zostało zarejestrowane.

To było trzecie dziecko kobiety, nie chciała wychowywać i wspierać dziecka. Nie mogła zabić dziewczynki i schować jej do szafy, mając nadzieję, że dziewczyna sama umrze, ale czasami karmił ją 13-letni syn Julii.

Dziewczyna została przekazana władzom opiekuńczym, ma ciężką postać wyczerpania. Wszczęto sprawę karną, sama Julia została wysłana na badanie psychiatryczne.

Halman

2020-10-11, 19:09
pro_avenger napisał/a:

Ona zostala zamknięta w szafie czyli podobnie jak ty w piwnicy. Wiem ciężko to ogarnąć, ale na prawdę inni żyją inaczej.


czekałem na idiotę z jego złotą myślą i się nie zawiodłem...

Eknen

2020-10-11, 19:10
Coordinator napisał/a:

Ale lewactwo dalej będzie twierdzić, ze świat jest postępowy, ze ludzie nie są tacy zacofani jak kiedyś.



coś ci się popie**oliło , bo przecież lewactwo widzi biedę i zacofanie w każdym zakątku świata , to oni organizują akcję typu zaadoptuj małego Etiopczyka na odległość , zaadoptuj pszczołę , wysyłaj 1 dolara miesięcznie na edukację gówniaka z Bangladeszu .....ja pie**ole przecież ich cały program jest oparty na idei, że bogaty zachód wykorzystuje zacofany trzeci świat i to zacofanie pogłębia . Rozumiem , że chcesz się pod mainstream bluzgania na lewactwo podpiąć , ale rób to z głową , a nie produkuj sp***oliny....

pro_avenger

2020-10-11, 19:24
Halman napisał/a:

czekałem na idiotę z jego złotą myślą i się nie zawiodłem...



Trzeba ci przyznać, jestes wyjątkowym zjebem.

AN...........or

2020-10-11, 19:25
jakie wyżarte to dziecko brzych większy od mojego ciekawe czym karmił ją ten 13 latek może browarem

Justynka99

2020-10-11, 19:30
freaky napisał/a:

Jak się wmawia kobietom, że pod sercem noszą tylko płody i że ich ciało to ich sprawa, to takie są później efekty.



Jest dokładnie odwrotnie. Jakby mogła normalnie usunąć płód, albo jeszcze lepiej użyć antykoncepcji (przecież też jest niezgodna z katolickimi zabobonami), to problemu by nie było.

picolo

2020-10-11, 19:43
Do pieca, jedno i drugie.

Sawix

2020-10-11, 19:47
Za taki czyn powinni trzymać k***ę w szafie przez 6 lat

Tomix93

2020-10-11, 19:55
Po miniaturce myślałem ze to będzie film o ufo

suborg

2020-10-11, 20:20
W końcu dobry materiał :wali:

Rozjebie

2020-10-11, 20:41
Eknen napisał/a:

lewactwo widzi biedę i zacofanie w każdym zakątku świata



Każdy kto ma oczy to widzi.

Eknen napisał/a:

ja pie**ole przecież ich cały program jest oparty na idei, że bogaty zachód wykorzystuje zacofany trzeci świat i to zacofanie pogłębia.



To tez każdy wie, komuchy wmawiały i wmawiają to od pokoleń. Tylko skąd wtedy u liderów komuchów skarbce w piwnicach wypełnione zlotem? Bogaty Zachód podstępem im podrzucił?

Eknen napisał/a:

Rozumiem , że chcesz się pod mainstream bluzgania na lewactwo podpiąć , ale rób to z głową , a nie produkuj sp***oliny....



Na ch*j przytaczasz jako argument charytatywność? Charytatywność to cecha lewactwa? Rozumiem, ze organizacje kościelne to tez lewactwo?
Dla jasności, w dupie mam politykę, cieszę się swoim życiem po prostu. Prawakiem nie jestem, bo ta strona z kolei jest silnie związana z turbodebilizmem - religią. Ale oni przynajmniej gardzą komunizmem i dobrze znają zasady kapitalizmu - silniejszy pożera słabszego. Prawo dżungli było, jest i będzie, choćbyście nie wiem jak mocno byli odklejeni od rzeczywistości.
Aha, prawie bym zapomniał: Jaki k***a "mainstream"? :D Obudziłaś się wczoraj?

Tr...........ty

2020-10-11, 20:50
Coordinator napisał/a:

Ale lewactwo dalej będzie twierdzić, ze świat jest postępowy, ze ludzie nie są tacy zacofani jak kiedyś. Przygłupki - świat to dzicz, żyją jeszcze wśród nas ludzie, którzy na własne oczy widzieli hurtowe palenie ludzi w piecach. A to ze ktoś nie akceptuje pedałów to naprawdę mały i gówno znaczący paproch wśród tego globalnego syfu



Narodowcy, naziole i prawicowe kuce to faktycznie postępowa grupa. Wk***ia mnie obnoszenie się z pedalstwem na ulicy, ale wk***ia mnie też ciemnota jaką chce nam wcisnąć pod pretekstem patriotyzmu prawica.

Karboksylator

2020-10-11, 21:15
ale jaka cierpliwa. pół roku czekała aż noworodek z głodu umrze. jeszcze ze 3 lata, to sam by do przedszkola poszedł

TorkilKoval

2020-10-11, 21:35
StalowyNożyk napisał/a:

Zlecieli się p*zdowaci tatusiowie i rozpoczął się płacz i zgrzytanie p*zdy.



O cię proszę, ale ty musisz być silny psychicznie. Zajebiście silny!

Bloblas

2020-10-11, 21:45
Wiem, że to Sadol itd ale sam jestem ojcem 3 dzieci i k***a zabolało mnie to, co zobaczyłęm. Matce życzę powolnej śmierci np. gdzieś u specjalistów od tępych maczet w Manaus a dzieciakowipo prostu dobrego życia

StalowyNożyk napisał/a:

Zlecieli się p*zdowaci tatusiowie i rozpoczął się płacz i zgrzytanie p*zdy.


Milcz k***o j***na prostaku bo każę cię wychłostać ch*jem po twarzy j***ny w kakao synu peta i warczącej motopompy. k***o j***na szmato


maniu_1962

2020-10-11, 22:10
Ma szansę na normalne życie. Zdolności regeneracji ciała w tym wieku są niesamowite.