18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwolenniczka grubych

~Velture • 2017-05-18, 08:51
Marge Swanson, aktywistka walcząca o akceptację otyłości, która pomogła w pionierskim koncepcie "przywilejów szczupłych osób" zmarła na zawał serca w wieku 34 lat.

Może kojarzycie tą panią z filmiku:



Ta pani to taka australijska feministka co walczy ze wszystkimi o to aby akceptowali otyłość i przyklaskiwali grubasom... i pływa 2.5km dziennie :amused: (hahahah)

pie**oliła wiele razy w różnych programach tv australijskiej, że nie ma żadnych problemów ze zdrowiem a waga nie ma żadnego związku z jakimikolwiek chorobami i problemami zdrowotnymi.

No i teraz zaczyna się robić zabawnie :D

(tłumaczone luźno, źródło na dole)

Marge Swanson, aktywistka walcząca o akceptację otyłości, która pomogła w pionierskim koncepcie "szczupłych przywilejów" zmarła na zawał serca.


Miała 34 lata.
Swanson zasłynęła ze stawiania tezy gdzie waga i zdrowie nie mają ze sobą nic wspólnego. Uwielbiała farbować sobie włosy, nosić okulary i umawiać się na randki z murzynami.

"Nie jestem chudo-fobem" raz powiedziała na wykładzie.
"To grube kobiety były zniewolone i represjonowane przez kapitalistów już za długo i jestem zła z tego powodu"

Swanson urodziła się jako 3cie dziecko z 5 osobowego rodzeństwa w rodzinie z klasy pracującej w zachodniej Virginii.
Była już gruba jako dziecko i w klasie maturalnej ważyła ok. 350 funtów (~160kg).
Opisywała swoje nastoletnie lata jako najtrudniejszy okres jej zycia.
"Ludzie potrafią być bardzo nietolerancyjny do innych osób" napisała.
"Moi koledzy z klasy byli osądzającymi, uprzywilejowanymi dupkami"

Na studiach Swanson znalazła akceptację wśród grupy feministek. (No a jakże by inaczej 8-) )

"Najpierw nauczyłam się kochać siebie i to pomogło mi być szczęśliwszą osobą. Potem dowiedziałam się o wyższości białej rasy i przywilejach szczupłych osób, i to mnie wk***iło"
(ja pie**olę..... :kupa: )



Po studiach Swanson się wyprowadziła do nowego mieszkania.
Miała problemy z utrzymaniem pracy na pełen etat ze względu na "uprzedzenia i dyskryminację" więc założyła bloga (no k***a nawet nie trzeba z łóżka wychodzić).

(bla bla bla, skracamy)

Cytat:

Kobiety w większych ciałach są niedostatecznie reprezentowane pośród sportowców i modelek.
Opresja i dyskryminacja są jedynym logicznym wyjaśnieniem tej sytuacji.


(ja pie**olę...)

(ciach...)

Cytat:


Kiedy ludzie dowiadują się, że ważę 412 funtów (~187kg) z góry zakładają, że nie jestem aktywna i mam problemy zdrowotne.

Jestem właściwie jedną z najzdrowszych osób jakie kiedykolwiek poznacie. Mit, że otyłość ma jakikolwiek związek ze zdrowiem jest zupełnie absurdalny.



W 2015r u Swanson zdiagnozowano poważne problemy z sercem i woreczkiem żółciowym.

Cytat:


Może i mam kilka zepsutych komórek ale moje zdrowie tego nie odczuło.
Przywileje szczupłych osób mają o wiele gorszy wpływ na zdrowie niż posiadanie kilku dodatkowych krągłości




15 marca 2017r. zmarła w wieku 34 lat na zawał serca.
(oczywiście nie miało to związku z jej wagą :amused: )

źródło: http://culturalmarxism.net/fat-acceptance-activist-dead-from-heart-attack-at-34/


lapps

2017-05-18, 19:32
Velture napisał/a:


Tkanka tłuszczowa wytwarza hormony obniżające poziom testosteronu i zwiększające produkcję estrogenu.
Jest to naturalna sprawa która u kobiet zwiększa płodność (babki normalnie wyglądające - czy tam krągłe ale nie grube - sa bardziej płodne od wieszaków.
U mężczyzn zmniejsza to płodność, potencję i libido.



a znasz jakies konkretne badania co to wykazaly? bo ja wiem, ze faceci z wyzszym poziomem estrogenu sa na ogol gorzej wyrzezbieni i bardziej otluszczeni, ale z tego co wiem to ludzie, nawet chudzi, ktorzy zaczeli brac sterydy i zniszczyli sobie gospodarke hormonalna, zaczynali sie zalewac, mimo ze nie byli zalani w momencie psucia sobie gospodarki hormonalnej...

tak samo kraglosci u kobiety biora sie z odpowiedniej ilosci estrogenu i plodnosc tez. ale z tego co zawsze jacykolwiek dietetycy czy lekarze zwiazani z kulturystyka mowili, to raczej zepsute hormony wywoluja problemy z otyloscia czy kobiecoscia, a nie otylosc powoduje problemy z hormonami, bardziej styl zycia i odzywiania ludzi otylych powoduje to problemy moim zdaniem

tak samo jak testosteron idzie w gore wtedy kiedy faceci zaczynaja sie dobrze odzywiac i wykonywac aktywnosc fizyczna, a nie wtedy kiedy schudna

hormony warunkuja twoj wyglad i prace twojego organizmu, a nie twoj wyglad warunkuje hormony. a w przypadku strasznych grubasow rozj***na gospodarka hormonalna jest najczesciej wynikiem zlego stylu zycia i odzywiania, tak samo jak otylosc...

co prawda to moze byc wspolzalezne, jak na przyklad osoba dobrze odzywiajaca sie i przyswajajaca duzo mikro i makroskladnikow, ma lepsze trawienie dzieki czemu przyswaja jeszcze wiecej mikro i makroskladnikow i spirala sama sie nakreca... tak samo w druga strone

zreszta niedobor estrogenu u mezczyzn tez powoduje bezplodnosc...

co nie zmienia faktu, ze tluszcz sam w sobie jest szkodliwy na rozne sposoby :szczerbaty:

adamZjeb

2017-05-18, 19:54
Niech jej ziemia ciężkim tłuszczem będzie.

realign

2017-05-18, 20:26
Zmarła jako dziewica. Chyba takie dziewice oczekują na ciapatych.

Velture napisał/a:


Można się rozwodzić i dalej dywagować jak to facet po tym jak spłodzi dziecko to spada mu teściu co jest naturalną reakcją organizmu aby samiec został przy swojej rodzinie i wychowywał dziecko a nie latał szukając świeżej c**y.



Tylko baba to mogła wymyśleć.

W świecie zwierząt samiec ma zapłodnić ile się da aby zapewnić genom przetrwanie. Nawet kształt penisa u niektórych gatunków jest taki aby usunąć nasienie rywala.

Natura tak wymyśliła a jak ktomwierzący to bóg tak chciał.

~Velture

2017-05-18, 20:40
realign napisał/a:

Zmarła jako dziewica. Chyba takie dziewice oczekują na ciapatych.



Tylko baba to mogła wymyśleć.

W świecie zwierząt samiec ma zapłodnić ile się da aby zapewnić genom przetrwanie. Nawet kształt penisa u niektórych gatunków jest taki aby usunąć nasienie rywala.

Natura tak wymyśliła a jak ktomwierzący to bóg tak chciał.


Nie wiem. Nie znam się. Mówię to co mi discovery, nat geo itp. kanały pie**oliły.

Udowadniali tam, że po narodzinach dziecka u mężczyzn spada poziom teścia i tłumaczyli to w ten właśnie sposób, że to metoda matki natury aby samiec nie opuszczał rodziny.

SaveTheTrees

2017-05-18, 21:07
lapps,
Odnoszę wrażenie, że nie bardzo sobie wyobrażasz, jak kurewsko skomplikowana jest gospodarka hormonalna.

M-Tronic

2017-05-19, 00:41
Wiedziałem, że skądś ją znam :szczerbaty:

urfis

2017-05-19, 00:55
"BreivikNaPrezydenta napisał/a:
urfis napisał/a:

Zastanawiam się czy te niedojeby z NWO, które niebawem zafundują nam ten cały swój zajebisty przekręt wszechczasów aby odludnić ziemię (blue beam) jednak kiedyś zrezygnują z wmawiania ludziom że macdonalds jest zdrowy, że sól jest zdrowa, że takie wieloryby jak ten waleń z filmiku jest zdrowy i godny naśladowania i że pederastwo wszelkiem maści jest zdrowe i naturalne?
pozdrawiam



k***a, debilu, kto ci wmawia że fastfood jest zdrowy? Od lat wszystkie media bębnią o tym że mcdonalds to niezdrowy syf. To że ludzie nadal tam wpie**alają to nie wina żadnego NWO(polecam wizytę u psychiatry) tylko ludzkiego lenistwa i zachłanności. "


Ile razy się strzepałeś pouczając i obrażając mnie w tym komentarzu? :D Opowiadałeś już o tym psychiatrze?
A tak poza tym, to obejrzyj sobie dobrze reklamy macdonalda i poczytaj okłamujące ludzi ulotki na odwrocie podkładek na tackach gdzie wypisują jakie to substancje odżywcze mają ich produkty, co jest nie tylko fikcją ale i nie piszą tam jakie ścierwa tam dodają. Pisząc o NWO pisałem o propagandzie, która ma na celu powodowanie wymierania ludzi przed wiekiem emerytalnym. Uchodźców też Ci do Europy NWO sprowadziło, panie "BrejvikNaPrezydenta", ale o tym pewnie też gówno wiesz.
pozdrawiam

ianmoone

2017-05-19, 11:22
jaka szkoda że to fejk :(

bizon142

2017-05-19, 11:32
Cytat:

Ta pani to taka australijska feministka co walczy ze wszystkimi o to aby akceptowali otyłość i przyklaskiwali grubasom... i pływa 2.5km dziennie



Chyba jako tratwa.....

Ti...........ch

2017-05-19, 22:00
bizon142, prędzej jako boja.