18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwolenniczka grubych

~Velture • 2017-05-18, 08:51
Marge Swanson, aktywistka walcząca o akceptację otyłości, która pomogła w pionierskim koncepcie "przywilejów szczupłych osób" zmarła na zawał serca w wieku 34 lat.

Może kojarzycie tą panią z filmiku:



Ta pani to taka australijska feministka co walczy ze wszystkimi o to aby akceptowali otyłość i przyklaskiwali grubasom... i pływa 2.5km dziennie :amused: (hahahah)

pie**oliła wiele razy w różnych programach tv australijskiej, że nie ma żadnych problemów ze zdrowiem a waga nie ma żadnego związku z jakimikolwiek chorobami i problemami zdrowotnymi.

No i teraz zaczyna się robić zabawnie :D

(tłumaczone luźno, źródło na dole)

Marge Swanson, aktywistka walcząca o akceptację otyłości, która pomogła w pionierskim koncepcie "szczupłych przywilejów" zmarła na zawał serca.


Miała 34 lata.
Swanson zasłynęła ze stawiania tezy gdzie waga i zdrowie nie mają ze sobą nic wspólnego. Uwielbiała farbować sobie włosy, nosić okulary i umawiać się na randki z murzynami.

"Nie jestem chudo-fobem" raz powiedziała na wykładzie.
"To grube kobiety były zniewolone i represjonowane przez kapitalistów już za długo i jestem zła z tego powodu"

Swanson urodziła się jako 3cie dziecko z 5 osobowego rodzeństwa w rodzinie z klasy pracującej w zachodniej Virginii.
Była już gruba jako dziecko i w klasie maturalnej ważyła ok. 350 funtów (~160kg).
Opisywała swoje nastoletnie lata jako najtrudniejszy okres jej zycia.
"Ludzie potrafią być bardzo nietolerancyjny do innych osób" napisała.
"Moi koledzy z klasy byli osądzającymi, uprzywilejowanymi dupkami"

Na studiach Swanson znalazła akceptację wśród grupy feministek. (No a jakże by inaczej 8-) )

"Najpierw nauczyłam się kochać siebie i to pomogło mi być szczęśliwszą osobą. Potem dowiedziałam się o wyższości białej rasy i przywilejach szczupłych osób, i to mnie wk***iło"
(ja pie**olę..... :kupa: )



Po studiach Swanson się wyprowadziła do nowego mieszkania.
Miała problemy z utrzymaniem pracy na pełen etat ze względu na "uprzedzenia i dyskryminację" więc założyła bloga (no k***a nawet nie trzeba z łóżka wychodzić).

(bla bla bla, skracamy)

Cytat:

Kobiety w większych ciałach są niedostatecznie reprezentowane pośród sportowców i modelek.
Opresja i dyskryminacja są jedynym logicznym wyjaśnieniem tej sytuacji.


(ja pie**olę...)

(ciach...)

Cytat:


Kiedy ludzie dowiadują się, że ważę 412 funtów (~187kg) z góry zakładają, że nie jestem aktywna i mam problemy zdrowotne.

Jestem właściwie jedną z najzdrowszych osób jakie kiedykolwiek poznacie. Mit, że otyłość ma jakikolwiek związek ze zdrowiem jest zupełnie absurdalny.



W 2015r u Swanson zdiagnozowano poważne problemy z sercem i woreczkiem żółciowym.

Cytat:


Może i mam kilka zepsutych komórek ale moje zdrowie tego nie odczuło.
Przywileje szczupłych osób mają o wiele gorszy wpływ na zdrowie niż posiadanie kilku dodatkowych krągłości




15 marca 2017r. zmarła w wieku 34 lat na zawał serca.
(oczywiście nie miało to związku z jej wagą :amused: )

źródło: http://culturalmarxism.net/fat-acceptance-activist-dead-from-heart-attack-at-34/


evuzopl

2017-05-18, 14:05
Sam jestem otyły - przyznam się.

Ale... zdaje sobie sprawę, że to całkowicie moja wina. Uważam, że takie pie**olenie o akceptacji ludzi otyłych jest porównywalne z feminizmem czy marszami równości - powinno być to zakazane i społecznie nieakceptowalne.

Jakim k***a trzeba być debilem by swoje j***ne lenistwo, swoją obsesje na punkcie jedzenia próbować tłumaczyć? Co k***a szersze siedzenia w komunikacji czy coś? No do ch*ja tym ludziom zapadł się całkowicie ten zatłuszczony mózg.

To k***a proste
Otyłość: Poprawnie działający organizm z normalną dietą i ilością ruchu nie ma prawa tyć.
Feminizm: Normalna, ambitna i inteligentna kobieta nie potrzebuje żadnych specjalnych praw by osiągać sukces - przemawiają za nią osiągnięcia, wiedza i umiejętności, a nie pie**olenie czy inne strajki.
Pedały: Normalony homoseksualista zajęty jest swoim życiem, pracą, rodziną itp. Pedał musi wszystkim dookoła wręcz machać ku*asem przed czołem.

BTW. te trzy grupy chyba nigdy nie były kochane i akceptowane bo muszą się ze wszystkim publicznie obnosić.
Normalna osoba swoje problemy i prywatne życie zachowuje dla siebie bo nie ma czasu na pie**olenie głupot.

Reasumując: na sybir.

vl...........00

2017-05-18, 14:43
Ta życiowa ironia zawsze wywołuje u mnie uśmiech. Gruberyna mówiła że bycie grubym jest jak najbardziej w porządku - zgon na zawał serca, lewacka aktywistka mówi że imigranci są spoko - wyr*chanie przez bambusów i kamień w łeb. Piękna sprawa, los to jednak szyderca po byku :D

Gronxoy

2017-05-18, 14:57
To jest fake.

Co nie zmienia faktu ze wieloryb nie stoczy sie na kalendarz przed 50.

Irenvelle

2017-05-18, 15:19
Jestem gruby od chyba 11 czy 12 roku zycia, a potem jeszcze tylko grubszy. Trzeba byc zj***nym zeby dzielic ludzi na grubych i chudych, ja naprzyklad dziele na zjebow i nie zjebow, a zmierzam do tego ze z tym byciem grubym to troche jak z byciem murzynem, ludzie podchodza z dystansem lub wrogoscia, ale jesli jestes wporzadku to beda cie traktowac jak czlowieka, a jesli jestes malpa rozkradajaca sklepy bez edukacji, albo zakochanym w sobie zjebem to mozesz byc kulturysta a i tak nasraja ci na leb.

KillerLaugh

2017-05-18, 15:36
Cytat:

To grube kobiety były zniewolone i represjonowane przez kapitalistów już za długo i jestem zła z tego powodu

.

Cytat:

Moi koledzy z klasy byli osądzającymi, uprzywilejowanymi dupkami.


Cytat:


Potem dowiedziałam się o wyższości białej rasy i przywilejach szczupłych osób, i to mnie wk***iło

.

Czytam wasze komentarze i stwierdzam, że niezłe z was chude uprzywilejowane kapitalistyczne białe świnie :krejzi:

waloos

2017-05-18, 15:38
Tak jak już ktoś pisał, to jest fake. Ta babeczka ma na nazwisko, o ironio Drinkwater.
W komentarzach z linku ktoś podał stronkę tej baby. Wiecie kim jest? Artystką, k***a :D
http://kellijeandrinkwater.com/about/

Pewnie i prędzej czy później zejdzie na zawał, no ale póki co jeszcze żyje.

BreivikNaPrezydenta

2017-05-18, 15:56
Fake I to w dodatku stary. 90% sadoli łyka wszystko co znajdą w sieci. Strach pomyśleć że tacy debile mają prawo głosu.

urfis

2017-05-18, 16:03
Zastanawiam się czy te niedojeby z NWO, które niebawem zafundują nam ten cały swój zajebisty przekręt wszechczasów aby odludnić ziemię (blue beam) jednak kiedyś zrezygnują z wmawiania ludziom że macdonalds jest zdrowy, że sól jest zdrowa, że takie wieloryby jak ten waleń z filmiku jest zdrowy i godny naśladowania i że pederastwo wszelkiem maści jest zdrowe i naturalne?
pozdrawiam

BreivikNaPrezydenta

2017-05-18, 16:30
urfis napisał/a:

Zastanawiam się czy te niedojeby z NWO, które niebawem zafundują nam ten cały swój zajebisty przekręt wszechczasów aby odludnić ziemię (blue beam) jednak kiedyś zrezygnują z wmawiania ludziom że macdonalds jest zdrowy, że sól jest zdrowa, że takie wieloryby jak ten waleń z filmiku jest zdrowy i godny naśladowania i że pederastwo wszelkiem maści jest zdrowe i naturalne?
pozdrawiam



k***a, debilu, kto ci wmawia że fastfood jest zdrowy? Od lat wszystkie media bębnią o tym że mcdonalds to niezdrowy syf. To że ludzie nadal tam wpie**alają to nie wina żadnego NWO(polecam wizytę u psychiatry) tylko ludzkiego lenistwa i zachłanności.

SaveTheTrees

2017-05-18, 16:53
Ludzie myślą, że tkanka tłuszczowa to sobie tylko jest, a jedyne co robi, to paskudnie wygląda i swoje waży. Ale powiem jedno - źle, k***a, myślą.
Tkanka tłuszczowa produkuje dużo różnych związków. Taka ciekawostka - bardzo otyli faceci (tam chyba powyżej 200kg) są w zdecydowanej większości całkowicie bezpłodni. Tak, to dzięki sadełku. Można by pisać o tym bardzo dużo, ale akurat mam ciekawsze rzeczy do roboty, niemniej - polecam sobie na ten temat poczytać (zwłaszcza grubasom).

lapps

2017-05-18, 17:15
SaveTheTrees napisał/a:

Ludzie myślą, że tkanka tłuszczowa to sobie tylko jest, a jedyne co robi, to paskudnie wygląda i swoje waży. Ale powiem jedno - źle, k***a, myślą.
Tkanka tłuszczowa produkuje dużo różnych związków. Taka ciekawostka - bardzo otyli faceci (tam chyba powyżej 200kg) są w zdecydowanej większości całkowicie bezpłodni. Tak, to dzięki sadełku. Można by pisać o tym bardzo dużo, ale akurat mam ciekawsze rzeczy do roboty, niemniej - polecam sobie na ten temat poczytać (zwłaszcza grubasom).



a jestes pewien, ze ta bezplodnosc jest kwestia samej otylosci, a nie jedzenia gowna i chemii w olbrzymich, irracjonalnych ilosciach, ktore prowadzi i do bezplodnosci i do otylosci jednoczesnie?

te badania raczej mialy wykazac zaleznosc otylosci z plodnoscia, a nie przyczyne bezplodnosci, co moze prowadzic do nieporozumien

~Velture

2017-05-18, 17:29
lapps napisał/a:



a jestes pewien, ze ta bezplodnosc jest kwestia samej otylosci, a nie jedzenia gowna i chemii w olbrzymich, irracjonalnych ilosciach, ktore prowadzi i do bezplodnosci i do otylosci jednoczesnie?

te badania raczej mialy wykazac zaleznosc otylosci z plodnoscia, a nie przyczyne bezplodnosci, co moze prowadzic do nieporozumien


Tkanka tłuszczowa wytwarza hormony obniżające poziom testosteronu i zwiększające produkcję estrogenu.
Jest to naturalna sprawa która u kobiet zwiększa płodność (babki normalnie wyglądające - czy tam krągłe ale nie grube - sa bardziej płodne od wieszaków.
U mężczyzn zmniejsza to płodność, potencję i libido.

Też oglądałem ten program albo podobny co kolega wyżej.

Można się rozwodzić i dalej dywagować jak to facet po tym jak spłodzi dziecko to spada mu teściu co jest naturalną reakcją organizmu aby samiec został przy swojej rodzinie i wychowywał dziecko a nie latał szukając świeżej c**y.

(i tak, materiał jest fejkiem ale przyznacie, że fajnie się czytało)

Vladik

2017-05-18, 17:37
Niektórym ludziom faktycznie jest ciężko schudnąć - niedoczynność tarczycy itp. Ale jeśli chodzi o zdrowe osoby, to owszem, nie każdy musi być super szczupły. Ale co innego mieć lekki brzuszek, a co innego doprowadzenie się do takiej otyłości jak bohaterka powyższego posta.

SaveTheTrees

2017-05-18, 19:15
@Velture
Akurat nie oglądałem programu, miałem o tym na zajęciach. Ale dobrze, że lecą takie programy w TV, może do niektórych to przemówi.