18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zwolenniczka grubych

~Velture • 2017-05-18, 08:51
Marge Swanson, aktywistka walcząca o akceptację otyłości, która pomogła w pionierskim koncepcie "przywilejów szczupłych osób" zmarła na zawał serca w wieku 34 lat.

Może kojarzycie tą panią z filmiku:



Ta pani to taka australijska feministka co walczy ze wszystkimi o to aby akceptowali otyłość i przyklaskiwali grubasom... i pływa 2.5km dziennie :amused: (hahahah)

pie**oliła wiele razy w różnych programach tv australijskiej, że nie ma żadnych problemów ze zdrowiem a waga nie ma żadnego związku z jakimikolwiek chorobami i problemami zdrowotnymi.

No i teraz zaczyna się robić zabawnie :D

(tłumaczone luźno, źródło na dole)

Marge Swanson, aktywistka walcząca o akceptację otyłości, która pomogła w pionierskim koncepcie "szczupłych przywilejów" zmarła na zawał serca.


Miała 34 lata.
Swanson zasłynęła ze stawiania tezy gdzie waga i zdrowie nie mają ze sobą nic wspólnego. Uwielbiała farbować sobie włosy, nosić okulary i umawiać się na randki z murzynami.

"Nie jestem chudo-fobem" raz powiedziała na wykładzie.
"To grube kobiety były zniewolone i represjonowane przez kapitalistów już za długo i jestem zła z tego powodu"

Swanson urodziła się jako 3cie dziecko z 5 osobowego rodzeństwa w rodzinie z klasy pracującej w zachodniej Virginii.
Była już gruba jako dziecko i w klasie maturalnej ważyła ok. 350 funtów (~160kg).
Opisywała swoje nastoletnie lata jako najtrudniejszy okres jej zycia.
"Ludzie potrafią być bardzo nietolerancyjny do innych osób" napisała.
"Moi koledzy z klasy byli osądzającymi, uprzywilejowanymi dupkami"

Na studiach Swanson znalazła akceptację wśród grupy feministek. (No a jakże by inaczej 8-) )

"Najpierw nauczyłam się kochać siebie i to pomogło mi być szczęśliwszą osobą. Potem dowiedziałam się o wyższości białej rasy i przywilejach szczupłych osób, i to mnie wk***iło"
(ja pie**olę..... :kupa: )



Po studiach Swanson się wyprowadziła do nowego mieszkania.
Miała problemy z utrzymaniem pracy na pełen etat ze względu na "uprzedzenia i dyskryminację" więc założyła bloga (no k***a nawet nie trzeba z łóżka wychodzić).

(bla bla bla, skracamy)

Cytat:

Kobiety w większych ciałach są niedostatecznie reprezentowane pośród sportowców i modelek.
Opresja i dyskryminacja są jedynym logicznym wyjaśnieniem tej sytuacji.


(ja pie**olę...)

(ciach...)

Cytat:


Kiedy ludzie dowiadują się, że ważę 412 funtów (~187kg) z góry zakładają, że nie jestem aktywna i mam problemy zdrowotne.

Jestem właściwie jedną z najzdrowszych osób jakie kiedykolwiek poznacie. Mit, że otyłość ma jakikolwiek związek ze zdrowiem jest zupełnie absurdalny.



W 2015r u Swanson zdiagnozowano poważne problemy z sercem i woreczkiem żółciowym.

Cytat:


Może i mam kilka zepsutych komórek ale moje zdrowie tego nie odczuło.
Przywileje szczupłych osób mają o wiele gorszy wpływ na zdrowie niż posiadanie kilku dodatkowych krągłości




15 marca 2017r. zmarła w wieku 34 lat na zawał serca.
(oczywiście nie miało to związku z jej wagą :amused: )

źródło: http://culturalmarxism.net/fat-acceptance-activist-dead-from-heart-attack-at-34/


ro...........24

2017-05-18, 08:59
Wystarczyło wskoczyć na steper tuczniku.
Ja pie**ole , rozum feministek jest równy rozumowi ameby

~Velture

2017-05-18, 09:02
robert924 napisał/a:

Wystarczyło wskoczyć na steper tuczniku.
Ja pie**ole , rozum feministek jest równy rozumowi ameby


Nie obrażaj ameby...

The_Generat

2017-05-18, 09:33
może się czegoś wystraszyła ?

wodociagi

2017-05-18, 09:46
The_Generat napisał/a:

może się czegoś wystraszyła ?


albo nażarła

JohnMadafaka

2017-05-18, 10:00
Pływała 2,5km dziennie bo była waleniem, a woda to jego naturalne środowisko :D

Ale serio. Może ona mówiła sobie, że idzie na basen na 2 godzinki i tam pływając jak boja od brzegu do brzegu, stwierdzała, że po takim czasie na morzu to prąd by ją już ze 2,5 km zniósł.

C0...........BO

2017-05-18, 10:00
pojadę klasykiem

Karsa

2017-05-18, 10:20
Dla odważnych wyszukajcie "Nothing to loose Kelli Jean Drinkwater"

Volfodzio

2017-05-18, 10:28
Eee ale jeden pomysł to całkiem spox wywaliła, niech stworzą parytety dla grubasów w sporcie, nie ma to jak "zdrowa" rywalizacja. A nóż takie widowisko nijako rozpędziłoby kilka zwojów mózgowych więcej i parę osób zamiast bredzić, zaczęłoby ćwiczyć i stołować się w domu a nie u pana McDonalda czy Pułkownika.

do...........ka

2017-05-18, 11:14
Nie rozumiem jednego. Jeśli ktoś zauważy kogoś z papierosem i z obrzydzeniem rzuci "Ale to obrzydliwe, nie dbasz o swoje zdrowie.", to wszystko jest w porządku. Jasne, przecież to najczystsza prawda.
Gdy ktoś zauważy człowieka niemiłosiernie otylego i spróbuję skomentować jego wagę podobnymi słowami, to zaraz się rodzi wielkie oburzenie-jak tak można, przecież każdy ma prawo wyglądać jak chce...

Drodzy, walczący o wizerunek otyłych. Jedzcie z tego wszyscy, ile tylko chcecie, ale nie oczekujcie za to aprobaty ani zrozumienia, jeśli nie dbacie o swoje zdrowie i wolicie ryzyko zawału od rzucenia smieciowego żarcia. I nie to nie jest piękne i nie powinno być promowane przez robienie z siebie ofiary.

~Velture

2017-05-18, 11:36
dobra.wróżka napisał/a:


Gdy ktoś zauważy człowieka niemiłosiernie otylego i spróbuję skomentować jego wagę podobnymi słowami, to zaraz się rodzi wielkie oburzenie-jak tak można, przecież każdy ma prawo wyglądać jak chce...

Drodzy, walczący o wizerunek otyłych. Jedzcie z tego wszyscy, ile tylko chcecie, ale nie oczekujcie za to aprobaty ani zrozumienia, jeśli nie dbacie o swoje zdrowie i wolicie ryzyko zawału od rzucenia smieciowego żarcia. I nie to nie jest piękne i nie powinno być promowane przez robienie z siebie ofiary.



buoba

2017-05-18, 11:43
Cytat:

Kobiety w większych ciałach są niedostatecznie reprezentowane pośród sportowców i modelek.
Opresja i dyskryminacja są jedynym logicznym wyjaśnieniem tej sytuacji.



Już widzę bieg na 800 metrów. Złoty medal dla Amerykanki, czas 25 min 20 sekund. Drugie miejsce dla Brytyjki, po biegu wywieziona karetką ze stadionu. Medalu brązowego nie przyznano - reszta albo zeszła na zawał w trakcie biegu, a jedna osoba zdyskwalifikowana za podskoczenie w trakcie do Maca :mrgreen:

Pływanie: zawody nawet się nie zaczęły. Pierwsza osoba, która wskoczyła do wody, wylała zawartość basenu na zewnątrz.

Skok o tyczce :lol:

k***a, to byłoby nawet śmieszne :-D Ale jak ona to widziała? Na zawody kwalifikują się osoby o najlepszych wynikach, a ona chciała wprowadzić parytety?

Modelki? A ciekawe który projektant chciałby zużywać 5 razy więcej materiałów by uszyć ciuchy dla osoby jej pokroju. Druga sprawa, ciekawe jak taka osoba mogłaby prezentować np. bieliznę, która zaginie w jej sadle :lol: (Ohyda, właśnie to sobie wyobraziłem :rzyga: )

zomos

2017-05-18, 13:19
Jest w dokumentach taki film o Atracynie czy coś. Ta atracyna oprócz powodowania "zaniku różnic płciowych" powoduje też chyba zanik mózgu u gigantycznego procenta populacji ludzkiej.

Red_Devil_1878

2017-05-18, 13:37
Coś się nie zgadza - piszesz o "Marge Swanson", a na filmiki ta babka to "Kelli-Jean Drinkwater".

weltmajster

2017-05-18, 13:43
To tak samo jak śmierć nieszczepionego na ospę dziecka nie ma nic wspólnego z tym, że się je zabrało na "ospa-party". Feminolewaki próbują przekonać cały świat, że dotychczasowe osiągnięcia nauki są tylko po to by ich ograniczać i dyskryminować. Jak widać po tym temacie póki co społeczeństwo na tym podejściu zyskuje, ponieważ sami się eliminują.
Nie potrafisz przyznać się do błędu, słabości, wyciągać wniosków czy nie chcesz wziąć odpowiedzialności za własne czyny-zostań feministką. Na szczęście świat nauki jest obiektywny, nie pyta o twoje przekonania i poglądy. Nie musisz go znać, żeby jego prawa cię obowiązywały.