18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwierzęta na ulicy

phrontch • 2020-12-14, 09:46
Pies wyrywa sukę




Halman

2020-12-14, 09:55
no k***a; zoofilia pełna gębom...

Czerstwy

2020-12-14, 10:00
Halman napisał/a:

no k***a; zoofilia pełna gębom...



XD po Twoich składniach i błędach ortograficznych już nie mam wątpliwości, że jesteś z Podlasia

Halman

2020-12-14, 10:11
Czerstwy napisał/a:

XD po Twoich składniach i błędach ortograficznych już nie mam wątpliwości, że jesteś z Podlasia



wolę być z podlasia ale nie pisać gimnazjalnego; XD

outsidethebox86

2020-12-14, 10:18
No to już k***a chore jest, dyma ją pies, a jej priorytetem jest zdjecie... Nieprzebyta pustka pomiędzy jej uszami...

pppmix

2020-12-14, 10:25
Ale farciarz.

TRQPL

2020-12-14, 10:38
Pies na baby

kapelan_szturmowy

2020-12-14, 10:43
Powiedzenie "j***ł ją pies" nabiera prawdziwego znaczenia.

Payan

2020-12-14, 10:46
k***ie podoba się to.

outsidethebox86

2020-12-14, 10:53
kickyourheadoff napisał/a:

to nie był ich pierwszy raz



Haha, prawda? Tylko że przywiązanie psa jest jakby większe niż naczelnej samicy

Jesse.Pinkman

2020-12-14, 11:06
Halman napisał/a:

wolę być z podlasia ale nie pisać gimnazjalnego; XD


A ja bym wolał żeby ci dostęp do sieci w końcu odcięli :mrgreen: Zmień nick na Najman bo jesteś taki troszkę sadolowy Marcin Najman - tak jak on wszędzie obskoczy wpie**ol żeby tylko hajsik się zgadzał tak samo ty wszędzie robisz z siebie pajaca dla paru piwek. Suchary, Było.pl, Poczekalnia, Główna, wszędzie Hajman, od rana do wieczora, otwieram lodówkę a tam nawet na musztardzie Hejman k***a mać :mrgreen: :mrgreen:

PS.Tylko się tam nie zesraj jak będziesz tą swoją ciętą ripostę wymyślał :)

Halman

2020-12-14, 11:23
Jesse.Pinkman napisał/a:

PS.Tylko się tam nie zesraj jak będziesz tą swoją ciętą ripostę wymyślał


Nie będę cię ripostował, nie mam potrzeby ale radę ci dam; nie masz zamiaru mnie widzieć, nie wchodź tutaj... :wyj***ne:

Driver19cm

2020-12-14, 11:30
Cytat:

A ja bym wolał żeby ci dostęp do sieci w końcu odcięli



Człowieku wyciąg kija z dupy. Czepiasz się Hala, bo jest aktywny, wrzuca filmy i się udziela ? :nie_znaju:

A to właśnie nie o to w tym chodzi ? :shock:

Albo zwyczajnie jesteś zazdrosny, że gość ma sporo tematów, cięty język i więcej piw od Ciebie ?

Proponuję żebyś wreszcie wyszedł z piwnicy , troszkę pospacerował po świeżym powietrzu, zobaczył ludzi

Na pewno pomoże :kawa:

Jesse.Pinkman

2020-12-14, 12:45
Driver19cm napisał/a:

Człowieku wyciąg kija z dupy. Czepiasz się Hala, bo jest aktywny, wrzuca filmy i się udziela ?
A to właśnie nie o to w tym chodzi ?
Albo zwyczajnie jesteś zazdrosny, że gość ma sporo tematów, cięty język i więcej piw od Ciebie ?
Proponuję żebyś wreszcie wyszedł z piwnicy , troszkę pospacerował po świeżym powietrzu, zobaczył ludzi
Na pewno pomoże



Nie zesraj się tam, wyj***ne ma w te twoje piwka, poza tym to sadistic a nie jakieś forum k***a wzajemnej adoracji. Jak chcecie sobie poszeptać czułe słówka to się umówcie na dymanko zamiast tutaj płakać jak c*pki.