18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwierzęta na ulicy

phrontch • 2020-12-14, 09:46
Pies wyrywa sukę




swampman

2020-12-14, 13:16
Jesse.Pinkman napisał/a:

A ja bym wolał żeby ci dostęp do sieci w końcu odcięli Zmień nick na Najman bo jesteś taki troszkę sadolowy Marcin Najman - tak jak on wszędzie obskoczy wpie**ol żeby tylko hajsik się zgadzał tak samo ty wszędzie robisz z siebie pajaca dla paru piwek. Suchary, Było.pl, Poczekalnia, Główna, wszędzie Hajman, od rana do wieczora, otwieram lodówkę a tam nawet na musztardzie Hejman k***a mać



:lol:



purunkpustunk

2020-12-14, 13:25
Każdej matce się to może zdarzyć że piesek podbiegnie i ją zacznie w ten sposób j***ć. Pies mu matkę j***ł.

grudzin7

2020-12-14, 13:29
Jesse.Pinkman napisał/a:

A ja bym wolał żeby ci dostęp do sieci w końcu odcięli Zmień nick na Najman bo jesteś taki troszkę sadolowy Marcin Najman - tak jak on wszędzie obskoczy wpie**ol żeby tylko hajsik się zgadzał tak samo ty wszędzie robisz z siebie pajaca dla paru piwek. Suchary, Było.pl, Poczekalnia, Główna, wszędzie Hajman, od rana do wieczora, otwieram lodówkę a tam nawet na musztardzie Hejman k***a mać



Przypie**alasz się do niego, a prawda jest taka, że on dzięki swojej aktywności tworzy Sadola. A ty? A ty gówno robisz...




Jeśli sam nie dodajesz tematów to przynajmniej nie przypie**alaj się do tych, którzy to robią.

:idzwch*j:

Zord

2020-12-14, 13:37
"Nie zesraj się tam, wyj***ne ma w te twoje piwka, poza tym to sadistic a nie jakieś forum k***a wzajemnej adoracji. Jak chcecie sobie poszeptać czułe słówka to się umówcie na dymanko zamiast tutaj płakać jak c*pki.:"

Co ty z tym sraniem do każdego? Masz tak po analu, czy hemoroidy? Jak dupa ci odmawia posłuszeństwa to ciągnij i się nie przejmuj. Pozdro 8-)

Jesse.Pinkman

2020-12-14, 13:40
grudzin7 napisał/a:

Przypie**alasz się do niego, a prawda jest taka, że on dzięki swojej aktywności tworzy Sadola. A ty? A ty gówno robisz...
Jeśli sam nie dodajesz tematów to przynajmniej nie przypie**alaj się do tych, którzy to robią.



pie**olisz jak potłuczony. Leć mu gałę zrób dla poprawy humoru bo ktoś śmiał skrytykować jego pie**olenie.

LB...........BZ

2020-12-14, 13:47
k***a obrzydliwe...

grudzin7

2020-12-14, 14:10
Jesse.Pinkman napisał/a:

pie**olisz jak potłuczony. Leć mu gałę zrób dla poprawy humoru bo ktoś śmiał skrytykować jego pie**olenie.



Chyba nie dotarło, więc wytłumaczę prostszymi słowami - mój post nie miał zamiaru bronić Halmana, tylko skrytykować ciebie. On dodaje sporo ciekawych tematów i pie**oli głupoty. Ty nic nie dodajesz i tylko przypie**alasz się do ludzi w komentarzach. No i te twoje fascynacje na temat robienia gały oraz srania, które poruszasz niemal w każdym komentarzu... :roll:

Jesse.Pinkman

2020-12-14, 14:47
grudzin7 napisał/a:

Chyba nie dotarło, więc wytłumaczę prostszymi słowami - mój post nie miał zamiaru bronić Halmana, tylko skrytykować ciebie. On dodaje sporo ciekawych tematów i pie**oli głupoty. Ty nic nie dodajesz i tylko przypie**alasz się do ludzi w komentarzach. No i te twoje fascynacje na temat robienia gały oraz srania, które poruszasz niemal w każdym komentarzu...



Zaaplikuj sobie maść na ból dupy bo dalej pie**olisz jak potłuczony i masz jakieś schizy.

Noksu

2020-12-14, 14:52
Na sadolu świąteczna atmosfera. Spinacie się o byle co ja pie**ole.

razgan12

2020-12-14, 15:15
Świat do reszty oszalał, żeby pies już musiał j***ć takie szmaty? Ni mum bani

35i

2020-12-14, 15:42
Pojadę klasykiem:


GaaMaa

2020-12-14, 15:43
Nawet pasują do siebie :)

Marcin360360

2020-12-14, 16:04
Gdzie są obrońcy praw zwierząt? Ten pies mógł się zarazić. Niewiadomo ile psów z nią spało.