18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwierzęta na ulicy

phrontch • 2020-12-14, 09:46
Pies wyrywa sukę




Voyton

2020-12-14, 18:57
Typowe dla LGBTQZP, ostatnim etapem bedzie lagalna pedofilia.

ququa

2020-12-14, 19:07
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie zesraj się tam, wyj***ne ma w te twoje piwka, poza tym to sadistic a nie jakieś forum k***a wzajemnej adoracji. Jak chcecie sobie poszeptać czułe słówka to się umówcie na dymanko zamiast tutaj płakać jak c*pki.





k***a wasze komentarze poprawiłiły mi humor po zj***nym poniedziałku :PPP

dobrze sie troche odmóżdżyć przy Was





Cycu320

2020-12-14, 19:11
grudzin7 napisał/a:

Przypie**alasz się do niego, a prawda jest taka, że on dzięki swojej aktywności tworzy Sadola. A ty? A ty gówno robisz...
Jeśli sam nie dodajesz tematów to przynajmniej nie przypie**alaj się do tych, którzy to robią.



Uderz w stół a rodzina Hala się odezwie

:-D




Kostor

2020-12-14, 20:26
grudzin7 napisał/a:

Przypie**alasz się do niego, a prawda jest taka, że on dzięki swojej aktywności tworzy Sadola. A ty? A ty gówno robisz...
Jeśli sam nie dodajesz tematów to przynajmniej nie przypie**alaj się do tych, którzy to robią.



Tworzy sadola? Ten poszukiwac wirtualnych piw wlasnie robi z tego sadola gowno. Gosc jest tak pie**olniety, ze nic innego nie osiagnal tylko wrzuca rzeczy na sadola. Taki zwykly przegraniec zyciowy

Dupaapud

2020-12-15, 00:42
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie zesraj się tam, wyj***ne ma w te twoje piwka, poza tym to sadistic a nie jakieś forum k***a wzajemnej adoracji. Jak chcecie sobie poszeptać czułe słówka to się umówcie na dymanko zamiast tutaj płakać jak c*pki.



Heheh, ja to jestem na sadolu od ponad 10 lat i zawsze mnie takie przemijające p*zdeczki jak ty rozbawiają do buuulu... sadol to sadol sro. k***a wbij se gwoździa w mózg, zrób z tego materiał, naklej se na ryj przylepkę "dzielny pacjent" i wsadź w dupe słoik, to pogadamy o prawdziwym sadolu, a tak... to powiem ryzykując warna bana czy huiwico.... pie**ol się pedale!

swampman

2020-12-15, 01:56
Dupaapud napisał/a:

Heheh, ja to jestem na sadolu od ponad 10 lat i zawsze mnie takie przemijające p*zdeczki jak ty rozbawiają do buuulu... sadol to sadol sro. k***a wbij se gwoździa w mózg, zrób z tego materiał, naklej se na ryj przylepkę "dzielny pacjent" i wsadź w dupe słoik, to pogadamy o prawdziwym sadolu, a tak... to powiem ryzykując warna bana czy huiwico.... pie**ol się pedale!



no wlasnie. tez ciagle czekam az pan "siedzecalymidniaminasadolu" wrzuci cos swojego albo chociaz wartosciowego w tym spamie w wiekszosci gowna :lol:
one halman one jar np... czaicie jaki fejm?

a tak btw... to tak za darmo bo masz wolnego czasu tyle czy ci placa za spamowanie tematami?
i jeszcze k***a marnowanie swojego czasu zeby dodac na koniec filmiku "halman, najlepsze filmy na sadolu" czy cos takiego... :lol:

:roll:

St...........on

2020-12-15, 23:01
grudzin7 napisał/a:

Przypie**alasz się do niego, a prawda jest taka, że on dzięki swojej aktywności tworzy Sadola. A ty? A ty gówno robisz...
Jeśli sam nie dodajesz tematów to przynajmniej nie przypie**alaj się do tych, którzy to robią.



Następny gimbus z podlasia, no k***a, więcej was matka nie miała? O jakości słyszałeś? nie sztuka naj***ć tu ch*jowych filmików, albo jechać ciągle po tych samych tematach jak hajman i paproch, którzy ch*ja w życiu dokonali, śadząc po obleganiu całodziennym sadola i zapie**alania serwerów gównianym kontentem. Chcesz sadola? Prawdziwego sadola pizusiu ? to idź na harda, tylko wcześniej zapytaj taty czy możesz, tu póki co jest j***na gimbazjada paraolimpijska. Ja wychodzę z założenia ,że jak mam pie**olnąć coś głupiego to siedzę cicho, ten portal już dawno umarł. Wychodzi zj***na generacja bezstresowego wychowywania, stary wam do dupy nie nakopał to się rozbrykaliście za bardzo, ale spokojnie, życie was zweryfikuje.

k***a a fantastico zbanowali, on przynajmniej miał poczucie humoru i potrafił zaskoczyć. ch*jnia z grzybnią jak cała sytuacja w tej smutnej jak zbity pies Polsce.

swampman napisał/a:

no wlasnie. tez ciagle czekam az pan "siedzecalymidniaminasadolu" wrzuci cos swojego albo chociaz wartosciowego w tym spamie w wiekszosci gowna
one halman one jar np... czaicie jaki fejm?
a tak btw... to tak za darmo bo masz wolnego czasu tyle czy ci placa za spamowanie tematami?
i jeszcze k***a marnowanie swojego czasu zeby dodac na koniec filmiku "halman, najlepsze filmy na sadolu" czy cos takiego...



Nie on wtedy czuje się ważny, doceniany, bo go rodzice do okna zycia wj***li :amused:

Voyton napisał/a:

Typowe dla LGBTQZP, ostatnim etapem bedzie lagalna pedofilia.



Już polizałeś się po jajkach? podpucowałeś swoje ego oklepanym tekstem? czujesz się spełniony? To jeszcze lodzik proboszczowi i spać :amused:

grudzin7

2020-12-17, 21:17
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Następny gimbus z podlasia, no k***a, więcej was matka nie miała? O jakości słyszałeś?...



No ty to rzeczywiście na jakość stawiasz... dodałeś 2 tematy, jeden za 367 piw a drugi za 42... :homer:

Kostor napisał/a:

Tworzy sadola? Ten poszukiwac wirtualnych piw wlasnie robi z tego sadola gowno. Gosc jest tak pie**olniety, ze nic innego nie osiagnal tylko wrzuca rzeczy na sadola. Taki zwykly przegraniec zyciowy



Kolejny... 1 temat, 152 piwa :homer:

To już ten Jesse.Pinkman był lepszy, bo chociaż 62 tematy wrzucił.

I porównam was jeszcze raz do Halmana, który pie**oli głupoty i często wrzuca gówno, ale mimo wszystko jest w stanie też trochę sensownych tematów nawrzucać. W 10 lat na Sadolu wrzucił ponad 3 TYSIĄCE tematów. A wy się przypie**alacie do niego, a sami nie potraficie nic wrzucać.

I pewnie dupa was piecze mocno, ale powiem jeszcze raz - nawet taki Halman bije was na głowę. :lol:

St...........on

2020-12-29, 18:46
grudzin7 napisał/a:

No ty to rzeczywiście na jakość stawiasz... dodałeś 2 tematy, jeden za 367 piw a drugi za 42...
Kolejny... 1 temat, 152 piwa
To już ten był lepszy, bo chociaż 62 tematy wrzucił.
I porównam was jeszcze raz do a, który pie**oli głupoty i często wrzuca gówno, ale mimo wszystko jest w stanie też trochę sensownych tematów nawrzucać. W 10 lat na Sadolu wrzucił ponad 3 TYSIĄCE tematów. A wy się przypie**alacie do niego, a sami nie potraficie nic wrzucać.
I pewnie dupa was piecze mocno, ale powiem jeszcze raz - nawet taki bije was na głowę.



No właśnie gimbusie tak się składa, że pracuję, wieczorami napie**alam na multi, a w weekendy wrzucam materiały na LL. ,zamiast szukać ch*jowego kontentu dla ameb umusłowych twojego pokroju. :amused: Co do kontentu to pie**ola mnie wirtalne piwa gimbazjuszy sadisca ,bo mam swoje uznanie na LiveLeak i nie raz ladowały tutaj moje materiały, tak ,że stul dupkę amebo boś za krótki. A na sadola wpadam raczej z sentymentu i tęsknoty za czasami kiedy takich gimbusów napie**alało sie batem i gnało na kweika.