18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwariowany znawca kulturystyki na prozaku.

JakChcesz • 2012-01-04, 21:05
W roli kamerzysty - Babcia! :lodowka:


stworek

2012-01-05, 20:00
Pamiętajcie !
Najpierw masa później rzeźba.

szefooo

2012-01-05, 20:43
Wygląd to tam ch*j. Ja go podziwiam za to że mu się chciało.

Swka

2012-01-05, 21:25
Jak na Babcie to nieźle kamerę trzyma... lepiej niż niejeden statyw.

skitek

2012-01-05, 21:30
To juz wiemy kto bedzie walczyl w kolejnej walce z Pudzianem :)

Sz...........jk

2012-01-05, 21:35
A mi A6W gówno dało poza tym, że brzuch mnie podczas srania bolał jak go napinałem. Zresztą mięśnie może i robią się twardsze, ale tłuszcz po tym nie zniknie. Dużo lepsze efekty daje jazda rowerem, nawet nie ma porównania. U niego efekty widać (marnie bo marnie, ale jednak) przez to, że jest chudy. Ja ważę nieco ponad 90kg i zrobienie 6-ścio paka jest dla mnie trudne, tym bardziej, że lubuje się w piwie, a to swoje robi... W każdym bądź razie nie widzę sensu w chwaleniu się wykonanymi ćwiczeniami bo ten filmik pokazuje jakby koleś był niemal bogiem, zrobił po prostu A6W i tyle, wielu znajomych robiło i paru nawet ukończyło.

Lidel

2012-01-05, 21:44
adrian686 napisał/a:

Połowa z was nie dorasta mu do pięt. Mówi mnóstwo istotnych rzeczy na temat treningu. Dużo można dowiedzieć się z tego filmiku. Naprawdę szacu dla Kolesia. Niech dalej pracuje nad sobą i się nie poddaje. Dojdzie daleko...


hahaha zakochales sie ? on nie zajdzie daleko bo to wsiur (zakrapia tez na pedala :cumshot: ) co robi sam brzuch i sie napina w internecie bo na wsi nie chca go sluchac :idzwch*j:

benek16

2012-01-05, 22:19
To mój kandydat na zwycięzce w plebiscycie "Oświęcimscy kulturyści 2012"

przemo17xd

2012-01-05, 22:58
niektorzy takie glupoty tutaj pisza. mase i rzezbe na raz a do tego HMB, kreatyne, l karnityne gainera i ch*j wie co jeszcze, a co do filmiku to szanuje typa. sam skonczylem ta 6 ostatnio i wiem ile to trzeba cierpliwosci.

Prokurator

2012-01-05, 23:22
Jakby z Oświęcimia wyszedł dopiero...

Wiochmen

2012-01-05, 23:25
Zwykle najwiecej o silowni,cwiczeniach i deicie wiedza chlopcy ktorzy mają 32 w lapie...a ten tutaj jak dla mnie to leszczyk,zrobic a6w nie jest jakies specjalnie trudne...Mam brata jego postury i tez ma brzuch "wyrobiony"...Tekstem ze nie ma czasu to mnie rozj***l ,ile mu to zajmuje czasu 20 min?

Mnie osobiscie tacy ludzie wk***iają,gowno osiągnął ale twardo pie**oli...znam nawet gosci co sobie juz bialo i kreatyne kupili a na silownie jeszcze nie chodza

Zeby sie fajnie wyrobic nie potrzeba diety,i wielu wyrzeczen tylko trzeba wmiare regularnie cwiczyc i tyle

Norbias

2012-01-06, 00:35
@Wiochmen Regularne Ćwiczenia do tego musi być jakieś w miare racjonalne odżywianie... No nie wiem ja przykładowo źle reaguje na jedzenie typu Fast food nie wspominając jakbym zaczynał jeść większe ilości słodyczy, chleba, mięsa itd.
Za to gdy jadłem musli, mleko, owoce to było super.

W lato bardziej ćwiczyłem i teraz gdy patrzę na obecną formę to jest bida =D Że to określę, po co mieć kaloryfer kiedy można mieć bojler ;)

Necrono

2012-01-06, 00:51
Zacznijmy od tego że A6W jest najgorszym ćwiczeniem na "kaloryferek" jaki można robić. Myślicie że przypadek sprawia że kształt Abs jest tak chusłaby? no wlasnie. Podczas A6W nasz mięsnie pękają nienajciekawiej przez to prawie każdy ma problemy z symetrycznością i wielkościami poszczególnych kostek. Chcesz mieć ładny Abs (Zajebisty?) - martwy ciąg i przysiady(te ćwiczenia kształtują całą sylwetkę). Zrobi się po znacznie dłuższym okresie czasu ale będzie symetryczny i kształtny- bez kosztów postawy (ofc wykonywane poprawnie)
Bardzo fajnie że przynajmniej dba o siebie to na pewno +, ale zważywszy na to jak wygląda niestety nie odżywia się dostatecznie.
Nie pie**olcie wpierw masa potem rzeźba - zdanie wypowiadane najczęściej przez leniwych grubasów którym nie chce się dbać diety/ chodzić na Cardio.
Niezależnie od metabolizmu każdy zdrowy człowiek może wyglądać niesamowicie : wystarczy pracować ciężko dobrze jeść i dobrze spać.
Chcesz dobrze wyglądać to musisz sobie odmówić czegoś (słodycze/fastfoody gazowane napoje/ alkohol?)
sam od 2 miechów jestem na mocnym bulkingu a utrzymuje <15

przemo17xd

2012-01-06, 02:01
@up
mysle ze kolega ktory napisal najpierw masa potem rzezba skierowal swoje slowa do osob ktore nie maja sie z czego rzezbic. np ktos ma 185 cm i wazy 65 kg.

danis008

2012-01-06, 02:43
SexPistols napisał/a:

Filmik nagrany a teradz idź coś zjeść, bo mnie serce boli jak patrze na Ciebie.




jak jesteś głodna to idź jeść a nie piszesz farmazony :)

ze zdjęcia widzę że jesteś chuda jak deska piersi zapewne masz oklapłe o ile to można nazwać piersiami ;)

i z czym do ludzi jak sama nie jesteś ideałem ?

skąd się takie kretynki biorą ....

WhyMe?

2012-01-06, 04:56
Zmęczyłem się jego wymową :-/