18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwariowany znawca kulturystyki na prozaku.

JakChcesz • 2012-01-04, 21:05
W roli kamerzysty - Babcia! :lodowka:


meme18

2012-01-05, 16:17
Przyznam, trochę zamulony, ale nie to jest najważniejsze. Pracuje koleś nad sobą, podczas gdy Wy wpie***cie frytki, hamburgery i siedzicie przed kompem, wiec po co hejt. (nie wszyscy, rzecz jasna)

groch777

2012-01-05, 16:28
8:00 wypisz wymaluj myślałem że Bruce Lee

ja...........ko

2012-01-05, 16:33
widac, ze koles z przecietnej polskiej rodziny, czyli nie za bogatej. o super suplach i silowniach moze pomarzyc, a mysli, ze osiaga cos niesamowitego swoim treningiem, bo na wsi nie wiedza nawet co to gainer. dlatego wyglada to smiesznie. radzilbym mu sie wziac za nauke, zeby sie wybic, 6. weidera nic w jego zyciu nie zmieni.

krecik

2012-01-05, 16:45
chyba was poj***ło, że będę oglądał coś co na starcie mnie zniechęca i ma 9min :rzyga:

McMaccaron

2012-01-05, 16:51
"nei wiem co mam zrobić , nie wiem co mam zrobić , kur#@! no! jaaa pier"

senekuk~

2012-01-05, 16:59
dobrze że ćwiczy, szanuje takich ludzi co chcą coś osiągnąć i pracują nad sobą, ale nie rozumiem po co pie**olić do kamery takie głupoty, koleś opowiada jakby z suchara stał się szafa 2x2 ;-)

sergeantlipton

2012-01-05, 17:01
Anonymous~ napisał/a:

do tych skarpetek powinien sandały założyć, albo chociaż klapki kubota :P



Po co, żeby wyglądać jak ty? :roll:

=CAMEL=

2012-01-05, 17:13
Mój pierwszy post i już się muszę napinać-koleś gada prawie 10 min jak na jakimś spowalniaczu, mówi o efektach, zmianach w ciele jakby mu wagina urosła noto myślę sobie a co tam-przewinę i zobacze bo jak tak opowiada to pewnie ściągnie i będe miał mózg rozj***ny a tutaj klata jak szczur czoło :C aaaa tak właściwie to witam ;)

CiociaSmiglo

2012-01-05, 17:17
Się spinacie hejterzy. Mi sie podoba to, że ktoś robi coś w życiu, by chociażby poprawić swoją samoocenę i stosunek do siebie. Pracował nad sobą, wytrwał i widać efekty. Co z tego że jest chudy, niech sobie bedzie. Nie każdy musi wygladać jak szafa. Nie o to chodzi. Zmienił się i za to mu gratuluje. Mój brat robił to samo, również było widać efekty, z tym że chodzi na siłownię i jest większy. Pozdrawiam ludzi którzy wyznaczają sobie jakieś cele w życiu zamiast ciągle krytykować i narzekać na siebie.

Hudy_Edd

2012-01-05, 17:27
Przy tej jego wadze to nie problem aby bylo widac miesnie brzucha, niech zwiekszy mase o 15 kg i wtedy sprobuje... Sam chodze na silownie od 1,5roku i przy wadze 78kg nie jest latwo o miesnie brzucha.
@Norbias
:erniepalm:

Nikczemny_Płód

2012-01-05, 18:28
Każdy w miare ogarniający człek który miał kontakt z siłownią, czy bawił się w bb czy kulturystykę albo i co innego powie 1 ważną rzecz - A6W jest ch*jowe bo niezdrowe, nie ma nic gorszego na brzuch.

Po za tym jak juz sporo osób zauważyło, gośc jest strasznie chudy i w jego przypadku o absa nietrudno. Teraz za to zniszczył troche swoje zdrowie, ma mocny brzuch a prostownika brak, spowoduje to problemy z sylwetką więc niech lepiej zacznie ćwiczyć całe ciało.

I wybaczcie ale a6w jest dziecinnie łatwe w porównaniu z prawdziwym a nie dyskotekowym treningiem. Oczywiście dało mu to satysfakcje i oby zapał do dalszej pracy, ale z głową.

BMWswap

2012-01-05, 18:47
Suchoklates doj***ł się jak komar piety

tabus74

2012-01-05, 19:15
fajny sracz

gongo

2012-01-05, 19:34
Widać efekty 6 Weidera. Mówi jak 100 letnia babcia ehhi -.- Do odstrzału!

dQrw10nYk0k5

2012-01-05, 19:46
@seven to ja Cię zdemotywuję. Jeśli masz tkankę tłuszczową powyżej 15% nawet dwa lata robienie a6w gówno Ci da. No może jeszcze bardziej powiększy wadę postawy (jeśli ją masz). Jak nie masz to będziesz miał :P
Jak ktoś ma budyń na brzuchu to nie ma ch*ja, żeby bez odpowiedniej diety i ćwiczeń aerobowych coś zdziałał.

@Norbias coś tam słyszałeś o suplementach. Fajnie tylko po co piszesz takie bzdety?
Nie lepiej zabrać się za winko? Rozczaruję Was nie chodzi o alkohol.


Wygląda jakby się talkiem obsypywał.