18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zoofilia w Wałbrzychu.

poligon6 • 2020-04-15, 08:47
Tak się zabawiaja rodzinki trzymajace w domu zwierzęta.

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt, zainteresował się sprawą, kiedy dwaj nastolatkowie z Wałbrzycha opublikowali w internecie filmiki pokazujące, jak dokuczają zwierzętom. "Zarejestrowano na nich akty przemocy wobec czworonogów, ich złośliwe straszenie i drażnienie. Po tym, jak inspektorzy zainteresowali się sprawą, okazało się, że filmiki to tylko wierzchołek góry lodowej"

- Chłopcy prócz bicia psów, kopali je, podduszali, rzucali o ścianę. Psy i kot były zabawką dla dwóch młodych chłopaków (12 i 15 lat). Wobec jednego psa stosowane były akty zoofilii - „fajnie tryskało jak mu się ...”

No i link, jest tam troche wiecej opisu, moze ktoś filmik znajdzie.

https://walbrzych.naszemiasto.pl/film-z-interwencji-na-kwarantannie-podduszane-psy-i/ar/c1-7651971

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-04-15, 09:10 ]
To nie filmik z r*chania psa ale z interwencji w domu gówniarzy


Duck_Lord

2020-04-15, 21:12
A mnie zastanawia, ciągle za tej stronie widzę jak każdy użytkownik narzeka na psy czy koty, większość by powystrzelała te zwierzęta albo pozbyła się ich w inny sposób, pełen przejaw nienawiści do niech, w czym wy jesteście lepsi od nich, tylko dla tego że umiecie mówić, myśleć w trochę bardziej awansowany sposób daje wam prawo do "j***nia" ich na każdym kroku. Pod każdym filmem czy innym zdjęciem jest masa komentarzy jak to pies ma siedzieć na podwórku, najlepsi w jakimś kojcu albo przykuty do budy, k***a wy serio jesteś cie aż tak pozbawioną jakich kol wiek emocji jednostajną społeczeństwa??? Ja rozumię że ta strona jest po to by pokazywać moce materiały, ale do k***y nędzy, swoje dzieci też traktujecie jak takie zwierzęta? mam nadzieje ze większość z was nie będzie miała możliwości rozmnożyć się

koras24

2020-04-15, 21:18
Duck_Lord napisał/a:

... w czym wy jesteście lepsi od nich, tylko dla tego że umiecie mówić, myśleć w trochę bardziej awansowany sposób ...



Np umiemy mówić i myśleć w bardziej zaawansowany sposób.

mygyry

2020-04-15, 21:24
Duck_Lord napisał/a:

A mnie zastanawia, ciągle za tej stronie widzę jak każdy użytkownik narzeka na psy czy koty, większość by powystrzelała te zwierzęta albo pozbyła się ich w inny sposób, pełen przejaw nienawiści do niech, w czym wy jesteście lepsi od nich, tylko dla tego że umiecie mówić, myśleć w trochę bardziej awansowany sposób daje wam prawo do "j***nia" ich na każdym kroku. Pod każdym filmem czy innym zdjęciem jest masa komentarzy jak to pies ma siedzieć na podwórku, najlepsi w jakimś kojcu albo przykuty do budy, k***a wy serio jesteś cie aż tak pozbawioną jakich kol wiek emocji jednostajną społeczeństwa??? Ja rozumię że ta strona jest po to by pokazywać moce materiały, ale do k***y nędzy, swoje dzieci też traktujecie jak takie zwierzęta? mam nadzieje ze większość z was nie będzie miała możliwości rozmnożyć się



Uporządkuje te twoje brednie:
- Czy uważam że jestem lepszy od zwierzęcia? No jasne jeżeli ty nie to brawo dla twojej samooceny
- czy ja albo ktoś to mówi celowym znęcaniu się nad zwierzętami? Uważasz że pies na podwórku z kojcem jest źle traktowany?
- dlaczego tak wielu idiotów uważa, że dezaprobata do bezrefleksyjnego trzymania zwierząt w swojej prywatnej przestrzeni i nadmierne okazywanie im uczuć, przez chociażby lizanie po twarzy jest uważane od razu jako nienawiść wobec zwierząt?
- uważam że dzieci należy traktować lepiej niż zwierzęta, jeżeli ktokolwiek uważa inaczej to uważam, że ma jakąś dysfunkcje społeczną.

pullup

2020-04-16, 07:36
Wałbrzych to gorzej jak Łódź czy Sosnowiec

PaczamNaSmierc

2020-04-16, 09:22
janlew napisał/a:

Według mnie już samo trzymanie psa w mieszkaniu, to lekka zoofilia. Jak widzę gdy pies u kogoś siedzi na kanapie gołymi jajami, tam gdzie człowiek później będzie kład twarz to chce mi się rzygać. Albo jak wylizuje sobie obsraną dupę, a potem ich liże po rękach...
Wyobraźcie sobie że jest to goły, nie kąpany od tygodnia, nie myjący zębów, nie wycierający dupy samiec nie pchlarza, a samiec człowieka (ot taki żul). Też trzymalibyście go na swojej kanapie, pozwalali spać w pokoju swoich dzieci? k***a przecież to obrzydliwe. I chyba tylko dzieci mają prawo tego nie rozumieć i traktować kundla jak zabawkę.



tam według ciebie to utkaj leb a moj pies lize codziennie ku*asa sobie 40 razy wiec ma czystszego pewnie od ciebie menelu

poligon6

2020-04-16, 09:29
PaczamNaSmierc napisał/a:

tam według ciebie to utkaj leb a moj pies lize codziennie ku*asa sobie 40 razy wiec ma czystszego pewnie od ciebie menelu



A potem liże ciebie po mordzie. Teoretycznie jakbys psu obciagał.

Matewoosh

2020-04-21, 16:49
darayavahus napisał/a:

Ludzie nie mają nic lepszego do roboty jak ratować pieski i kotki #_#



Zamknij mordę ;)

tomekjebiepawluka

2023-07-24, 03:58
darayavahus napisał/a:

Ludzie nie mają nic lepszego do roboty jak ratować pieski i kotki #_#



a ty nie masz nic lepszego do roboty tylko walisz fiflaka do każdego filmiku na sadolu :oops: