18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zoofilia w Wałbrzychu.

poligon6 • 2020-04-15, 08:47
Tak się zabawiaja rodzinki trzymajace w domu zwierzęta.

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt, zainteresował się sprawą, kiedy dwaj nastolatkowie z Wałbrzycha opublikowali w internecie filmiki pokazujące, jak dokuczają zwierzętom. "Zarejestrowano na nich akty przemocy wobec czworonogów, ich złośliwe straszenie i drażnienie. Po tym, jak inspektorzy zainteresowali się sprawą, okazało się, że filmiki to tylko wierzchołek góry lodowej"

- Chłopcy prócz bicia psów, kopali je, podduszali, rzucali o ścianę. Psy i kot były zabawką dla dwóch młodych chłopaków (12 i 15 lat). Wobec jednego psa stosowane były akty zoofilii - „fajnie tryskało jak mu się ...”

No i link, jest tam troche wiecej opisu, moze ktoś filmik znajdzie.

https://walbrzych.naszemiasto.pl/film-z-interwencji-na-kwarantannie-podduszane-psy-i/ar/c1-7651971

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-04-15, 09:10 ]
To nie filmik z r*chania psa ale z interwencji w domu gówniarzy


ninji

2020-04-15, 13:24
ja pie**olę, już ch*j z tym wszystkim... ale tak się upodlić i jeszcze być opisanym..... kwestia czasu jak staną się rozpoznawalni O.o

Cryo

2020-04-15, 13:27
Takich śmieci od razu powinno wywozić się śmieciarką na Syberię. W artykule piszą, że to jakieś znane patologiczne sk***ysyny

koras24

2020-04-15, 13:43
Za materiał własny zawsze piwo.

silwerbalk

2020-04-15, 13:48
Widać że w domu fajnie mają.... Już kiepara zrobiona z miski dla psa oraz wylewający się syf z monitora wręcz mówią mi o tym że to undermenche są czyli werdykt to do pieca bez apelacyjnie.... :hitler:

Jackub10000

2020-04-15, 13:51
No i po co takie coś żyje należy wyrwać j***ne chwasty!!! Abo nie niech zrobią mały challange: kto dłużej z tych dwóch chwastów wytrzyma na konopie tylko niech puszczą np na sadolu i on-line katalog tak na wszelki wypadek aby jury było niezawisłe :evil:

Wiewór

2020-04-15, 13:53
Patusy do gazu.

Hafnarfjodur

2020-04-15, 14:01
Tu trzeba sprawdzone metody: wperdal kablem od prodziża, aż się zesrają, spać bez kolacji, wedle inwencji. Aha, a chłopców do poprawczaka.

Admirał

2020-04-15, 14:13
Jakiś zj***ny ten artykuł. Gdzieś piszą o kocie i psie. Dalej piszą o dwóch psach. Niby sprawcami byli chłopcy, a dalej w artykule list niby o tej rodzinie wymienia dwie dziewczynki.

Emilian89

2020-04-15, 14:47
Wałbrzych przecież to jest k***a spoerdolone miasteczko bardziej niż random i Sosnowiec ...

dzaanas86

2020-04-15, 15:49
janlew napisał/a:

Według mnie już samo trzymanie psa w mieszkaniu, to lekka zoofilia. Jak widzę gdy pies u kogoś siedzi na kanapie gołymi jajami, tam gdzie człowiek później będzie kład twarz to chce mi się rzygać. Albo jak wylizuje sobie obsraną dupę, a potem ich liże po rękach...
Wyobraźcie sobie że jest to goły, nie kąpany od tygodnia, nie myjący zębów, nie wycierający dupy samiec nie pchlarza, a samiec człowieka (ot taki żul). Też trzymalibyście go na swojej kanapie, pozwalali spać w pokoju swoich dzieci? k***a przecież to obrzydliwe. I chyba tylko dzieci mają prawo tego nie rozumieć i traktować kundla jak zabawkę.



Jesteś typowym przykładem patusa z zabitej dechami wsi, gdzie trzyma się psa na półmetrowym łańcuchu pod daszkiem z eternitu cały jego psi żywot. "Dbanie o zwierze" ogranicza się wyłącznie do michy z resztkami po obiedzie i tym co w parniku po żarciu dla świń zostanie. Jak już pies niedomaga, to "śpodlim w łeb" i za stodołe! Gardzę tobą człowiekokształtny upławie z pochwy twojej MADKI!


janlew

2020-04-15, 16:50
willoo napisał/a:

jestes kolegą poligona?


Nie jestem. Ja takie rzeczy pisałem 3 lata temu, po paru latach doszło do kilku normalniejszych osób. Tak samo jak 3 lata wcześniej niż inni, pisałem o islamistach czy żydach. Jakie było wyzywanie od antysemitów... Ba, z 6-8 lat temu nawet na pojazd po "afroamerykanach" i ich antybiałym rasizmie, to mi się obrywało od rasistów i hitlerowców.

Niestety, większość to lemingi i niedojeby właśnie. Ale wielu zrozumiało że pie**olili wcześniej głupoty. Teraz jak myślicie że miejsce psa jest w mieszkaniu, a nie na łańcuchu w budzie przy obejściu domu na prywatnym terenie, to też pie**olicie głupoty. No ale tak to jest jak się nie ma stałych poglądów, ale powtarza jakieś pierdy po idiotach lub telewizji.


mygyry

2020-04-15, 17:53
Ooooo się p*zdopchlarzowie uruchomili na kilka słów prawdy na temat życia w bezpośrednim otoczeniu ekskrementów swojego pupila, już widzę jak codziennie kąpiecie swojego pieska i jak po każdym wypróżnieniu pucujecie mu dupę i ku*asa, żeby mógł was lizać po mordach hahaha k***a chociaż sraki z miejskich trawników po nich zbierajcie!

St...........on

2020-04-15, 18:54
Oooo! poligon w telewizji!!! I to z bratem! Wiedziałem ,że coś z nim nie tak, ale ,że a ż taki sk***iel kryptozoofill to nawet Rutkowski by na to nie wpadł :amused:

maxiret

2020-04-15, 19:05
Kolega kazał mi się dopytać? Więc zapytamy.
Macie może link do całości z tym psem?

Svenlee

2020-04-15, 20:25
janlew napisał/a:

Nie jestem. Ja takie rzeczy pisałem 3 lata temu, po paru latach doszło do kilku normalniejszych osób. Tak samo jak 3 lata wcześniej niż inni, pisałem o islamistach czy żydach. Jakie było wyzywanie od antysemitów... Ba, z 6-8 lat temu nawet na pojazd po "afroamerykanach" i ich antybiałym rasizmie, to mi się obrywało od rasistów i hitlerowców.

Niestety, większość to lemingi i niedojeby właśnie. Ale wielu zrozumiało że pie**olili wcześniej głupoty. Teraz jak myślicie że miejsce psa jest w mieszkaniu, a nie na łańcuchu w budzie przy obejściu domu na prywatnym terenie, to też pie**olicie głupoty. No ale tak to jest jak się nie ma stałych poglądów, ale powtarza jakieś pierdy po idiotach lub telewizji.



multikonto poligona6 XD

willoo napisał/a:

jestes kolegą poligona?



to poligon