18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żołnierze NSZ żydowskiego pochodzenia

Suka_Blyat • 2013-02-13, 11:56
Historyk Leszek Żebrowski opowiada o żołnierzach Narodowych Sił Zbrojnych pochodzenia żydowskiego wychodząc na przeciw mitowi, jakoby NSZ mordowało ludność żydowską na terenie okupowanej Polski, wskazując jednocześnie, kto tak naprawdę, poza Niemcami, zajmował się mordami na żydach

Marc_

2013-02-13, 12:01
Poza tym ze w Powstaniu Warszawskim NZS zajmowalo sie gownie wylapywaniem i mordowaniem Zydow ktorzy mysleli ze wreszcie moga bezpiecznie wyjsc. Poza tym ze Brygada Wilenska NZS wspolpracowala z Niemcami. Poza tym ze ideologicznie pomiedzy hitlerowcami z SS a faszystami z NZS wlasciwie nie bylo roznic. Itp.

Suka_Blyat

2013-02-13, 12:41
Marc_ napisał/a:

Poza tym ze w Powstaniu Warszawskim NZS zajmowalo sie gownie wylapywaniem i mordowaniem Zydow ktorzy mysleli ze wreszcie moga bezpiecznie wyjsc. Poza tym ze Brygada Wilenska NZS wspolpracowala z Niemcami. Poza tym ze ideologicznie pomiedzy hitlerowcami z SS a faszystami z NZS wlasciwie nie bylo roznic. Itp.


Widzę, że propaganda PRLu działa i ma się dobrze w tych starszych pokoleniach "polaczków" łykających każde gówno z wyborczej/TVNu czy też innego postkomunistycznego gówna

Marc_

2013-02-13, 15:08
Och, zapomnialem ze niektorzy czerpia tu prawdy z jakiegos "Uwazam Rze" albo innego prawackiego gowna...

Suka_Blyat

2013-02-13, 15:35
Marc_ napisał/a:

Och, zapomnialem ze niektorzy czerpia tu prawdy z jakiegos "Uwazam Rze" albo innego prawackiego gowna...


To nie są informacje z żadnego Uważam Rze, tylko fakty historyczne mające potwierdzenie w dokumentach, opisach i relacjach ludz z tamtych czasów.
Och, zapomniałem, że niektórzy czerpią tu "prawdy" z jakiegoś gówna wyborczego, książek grossa, albo czytują publikacje "historyków", a w zasadzie histeryków mianowanych przez KC PZPR. Zrób mnie, i wielu innym patriotom, przysługę i wyemigruj do rosji, a najlepiej się powieś lewaczku :idzwch*j:

bloodwar

2013-02-13, 20:33
SS = hail Hitler
NSZ = hail Hitler
Neofaszyści = hail Hitler

Wniosek? Swój do swojego ciągnie :-)

Suka_Blyat

2013-02-13, 21:17
bloodwar napisał/a:

SS = hail Hitler
NSZ = hail Hitler
Neofaszyści = hail Hitler

Wniosek? Swój do swojego ciągnie :-)


Wyjdź, wyjdź stąd miernoto lewicowa :idzwch*j:

bovski

2013-02-13, 22:38
@Marc_ , bloodwar
źródła tych informacji albo wypie**alać

Marc_

2013-02-14, 14:30
Prawackie sciery: :idzwch*j:

Suka_Blyat

2013-02-14, 19:35
Marc_ napisał/a:

Prawackie sciery: :idzwch*j:


To jednak prawda, że jak lewaczki nie mają więcej argumentów wyzywają jak na prawdziwe prymitywy przystało

bovski

2013-02-14, 23:10
@Sklej dyskusja z lewusami zawsze się kończy, gdy przychodzi im wykazać się wiedzą historyczną

Cossmos

2013-02-15, 14:16
@UP Pomijając już, że taka dyskusja nie ma sensu. Wiecie dlaczego? Bo ktoś niezdecydowany/nie optujący za żadną opcją polityczną czytając, że lewa i prawa strona się wyzywa,nikt nie ustępuje w myśl "ustąp głupszemu" - nie mówię, że to źle, ale w tym przypadku nie ma mowy o dyskusji. To są zwykłe, marne prowokacje, które wystarczy zwyczajnie olać bądź zabić je faktami historycznymi, udowodnić że ma się racje, a nie wyzywać od lewaków, bo to nic nie daje.

Te...........ed

2013-02-15, 23:12
Czyś jest lewak, czyś jest "prawak" NSZ to patrioci tacy sami jak AK.

jaca2790

2013-02-16, 00:54
Gość jest konkretny i warto go posłuchać bo w przeciwieństwie do wszystkich odwiedzających ma naprawdę dużą wiedzę.

Macary

2013-02-16, 01:06
Nie jestem prawicowcem, ale żydzi mnie wk***iali i wk***iają do tej pory. Wielki mi naród wybrany, który wiecznie się przypie**ala do Polski. Zwłaszcza amerykańskie żydostwo pokroju dz**ki Schlussel i Jana Grossa.
Po za tym zastanawiam się jak w takim kraju jak Polska takie ścierwo jak Gross ma w tu w ogóle prawo wjazdu.

Tutaj jest link do sławetnego pana Grossa
http://pl.wikiquote.org/wiki/Jan_Tomasz_Gross
radzę sobie poczytać i zapoznać się z tym fiutem i bredniach jakie wypisuje na temat naszej historii i naszych dziadków, którzy często ryzykując życiem ratowali żydów.