18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żołnierze NSZ żydowskiego pochodzenia

Suka_Blyat • 2013-02-13, 11:56
Historyk Leszek Żebrowski opowiada o żołnierzach Narodowych Sił Zbrojnych pochodzenia żydowskiego wychodząc na przeciw mitowi, jakoby NSZ mordowało ludność żydowską na terenie okupowanej Polski, wskazując jednocześnie, kto tak naprawdę, poza Niemcami, zajmował się mordami na żydach

djpaczu94

2013-02-16, 01:18
A ja tylko wpadłem tutaj żeby popatrzeć jak prawackie ściery plują jadem w ludzi którzy się z nimi nie zgadzają :D Faktycznie, jest ich jeszcze trochę, ale mam nadzieje że pewne geny myślenia z czasem wyginą i przestaną stać na drodze rozwoju

Matuch90

2013-02-16, 01:42
Serce mi rośnie, jak widzę co raz więcej wstawek z Michalkiewiczem, Żebrowskim, Ziemkiewiczem.
Widać, że ludzie mają już dosyć, że jest co raz większe parcie na świadomość, na wiedzę, na odkłamanie. Widać to co raz częściej. Może nie wszystko stracone

bloodwar

2013-02-16, 02:40
~Sklej napisał/a:


Wyjdź, wyjdź stąd miernoto lewicowa :idzwch*j:



~Sklej napisał/a:


To jednak prawda, że jak lewaczki nie mają więcej argumentów wyzywają jak na prawdziwe prymitywy przystało



No tak, Twoja wypowiedź była taka konstruktywna i pełna kultury i argumentów...

Loaloa

2013-02-16, 03:41
Szkoda, że mój wujek już nie żyje. Mógłby wam opowiedzieć, jakimi "patriotami" byli ci z NSZ. Oj wytłukł trochę tego robactwa, niestety dożyliśmy czasów, w których bezmyślna prawacka propaganda ich gloryfikuje. A to przecież byli zwykli bandyci. Im wystarczyło, że w jakiejś wiosce mieszkali prawosławni, że o żydach nie wspomnę. Mordowali jak leci, również kobiety, dzieci i niezdolnych do walki inwalidów i starców. Często dostawało się nawet Polakom katolikom, wystarczy, że nie chcieli się podzielić nieraz resztką zapasów na zimę.

Takie typki jak Sklej wypełzają spod kamieni i piszą nową, lepszą historię. Tak, teraz wasze na wierzchu, możecie budować pomniki róznej maści Ogniom i im podobnym zbrodniarzom. Wielcy, k***a jego mać obrońcy Polski. Mocni tylko wobec bezbronnych cywili, kolaborujący ze Szkopami, a w pokojach przesłuchań skamlący jak szczeniaczki, którym ktoś nadepnął na łapkę. Różnych szubrawców wujek przerabiał. Czasem przyznawał, że imponowali mu gówniarze z niedobitków Wehrwolfa, śmieciami z NSZ po prostu gardził.

sv600

2013-02-16, 04:04
To przerażające jak prawicowy jest obecnie polski internet. Facebook, wykop, sadol itd,. Jeżeli ktokolwiek się wypowie w bardziej liberalny sposób to go jadą z góry do dołu od lemingów po lewactwo.

Takiego wysypu rasizmu na sadisticu jeszcze nie było. Co chwile pojawiają sie jakies skrajne, homofobiczne materialy ktore masa uzytkownikow łyka jak rutinoscorbin.

Pośmiać sie mozna, ale to co sie tu dzieje to jest juz chore

Massdeath

2013-02-16, 04:09
Loaloa napisał/a:

Mordowali jak leci, również kobiety, dzieci i niezdolnych do walki inwalidów i starców.

centaury, jednorożce i o zgrozo nawet i smoki. Wracaj waść do swojej bajki.

hr...........ns

2013-02-16, 05:00
NSZ mordowało komunistów i chwała im za to , nie obchodzi mnie czy czerwony był Polakiem czy żydem, ważne, że zdechł bo cała lewica to zaraza dla świata.

Jopas91

2013-02-16, 09:17
djpaczu94 napisał/a:

A ja tylko wpadłem tutaj żeby popatrzeć jak prawackie ściery plują jadem w ludzi którzy się z nimi nie zgadzają :D Faktycznie, jest ich jeszcze trochę, ale mam nadzieje że pewne geny myślenia z czasem wyginą i przestaną stać na drodze rozwoju

Masz racje miejmy nadzieje, że wkońcu lewactwo zdechnie :amused:

Loaloa, szkoda,że twój wujek był zapewne komuchem jawnym, bądź nie

Suka_Blyat

2013-02-16, 09:59
I się musieli zlecieć wielcy zwolennicy komunistów, no musieli k***a... Nie będę nawet marnował czasu na wyjaśnianie wszystkich waszych zarzutów, żyjcie sobie dalej w waszej zakłamywanej rzeczywistości, żyjcie zakłamaną historią. Zyjcie, byle krótko

Sz...........jk

2013-02-16, 10:04
@Loaloa

A co, wujaszek w UB przesłuchania robił? Widzisz, mój dziadek po wojnie był niby milicjantem, ale złego słowa na NSZ nie powiedział, wręcz przeciwnie, sam się dziwił, że komuchy mordują patriotów wydając masowe wyroki śmierci, zbyt długo na tej milicji nie zabawił (myślał, że to służba mająca bronić prawa jak policja przed wojną, okazało się, że to służba mająca wykonywać polecenia komuchów). Trudno brać zdanie Twojego wujka jako obiektywne, jest to bardzo subiektywny pogląd wynikły z ideałów komunistycznych jakie zapewne wyznawał.

Propaganda PRL już wyprała niektórym mózgi, ufają opiniom, a nie faktom historycznym.

Mutarito

2013-02-16, 10:06
~Sklej napisał/a:


Widzę, że propaganda PRLu działa i ma się dobrze w tych starszych pokoleniach "polaczków" łykających każde gówno z wyborczej/TVNu czy też innego postkomunistycznego gówna



Miałem okazję posłuchać trochę na temat NZS od człowieka, który żył w tych czasach i niestety miał z nimi do czynienia. Porozmawiaj z ludźmi a dopiero potem się wypowiadaj...

squ87

2013-02-16, 10:34
Mutarito napisał/a:



Miałem okazję posłuchać trochę na temat NZS od człowieka, który żył w tych czasach i niestety miał z nimi do czynienia. Porozmawiaj z ludźmi a dopiero potem się wypowiadaj...



Z ubekiem jakimś rozmawiałeś?

Suka_Blyat

2013-02-16, 11:05
Mutarito napisał/a:



Miałem okazję posłuchać trochę na temat NZS od człowieka, który żył w tych czasach i niestety miał z nimi do czynienia. Porozmawiaj z ludźmi a dopiero potem się wypowiadaj...


Ludzi z tamtych lat została garstka, z przyjemnością bym z nimi porozmawiał. NSZ miało wiele zarzutów w okresie PRL i teraz też, jednak badania historyków wykazują jednoznacznie, że wszystkie oskarżenia o mordy, gwałty, rozboje, kradzieże ludności cywilnej i żydowskiej są fałszywe, a wymyślone przez władze PRL i sowietów. Takimi akcjami na ludności cywilnej zajmowała się armia gwardia ludowa wraz z partyzantkami sowieckimi. Ciężko nie uwierzyć w to, gdyż chyba wszyscy wiemy do czego zdolni byli komuniści w tamtych latach, jak fałszowali historię, jaką siali propagandę

PogromcaDziewic

2013-02-16, 11:27
Owszem, na tym portalu była chyba nawet wzmianka o akcjach GL przeciw "polskiemu faszyzmowi", jak np masakra w koniuchach, wykonany przez oddział "śmierć faszystom" (brzmi znajomo? ;) )
Komuniści opluwali KAŻDEGO (np Gomułka), kto miał JAKIEKOLWIEK tzw "odchylenia prawciowe", fałszowali historię, a o "akcjach" UB już nie wspomnie. Do dzisiaj wśród niektórych pozostało nazywanie każdego "faszystom", bo w PRL-u cenzura zakazywała używać narodowy SOCJALIZM. I tak się rodzą brednie typu "neofaszyzm" "faszyści wymordowali x-milionów żydów", nie wspominając nic o tym, że podczas wojny zginęło ok 25 milionów Słowian.
A dzisiejsi postkomuniści robią dokładnie to samo, wpajając, że patriotyzm jest "be", reformy szkolnictwa, mające na celu ograniczenia liczby godzin historii(czy wiecie np, że wg nowego programu naczuczania, w szkole średniej jest tylko 1h tygodniowo na całe 3 lata?), oraz masowe ogłupianie, podawanie na tacy tego co MASZ myśleć, do tego z pomocą przychjodzą takie twory jak osławieni "antyfaszyści"(choć z walką z wyimaginowanym faszyzmem nie mają nic wspólnego). I kto tutaj drogie lewaczki jest tym "faszystą", używając metod Goebelsa?

drv87

2013-02-16, 15:02
Według mnie Powstanie Warszawskie to był największy debilizm jaki mógł się zrodzić w głowach.