18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znikający Papież

iwik555 • 2020-05-11, 00:10


Zniknął czy nie zniknął, zapraszam ekspertów do dyskusji ;-)

freaky

2020-05-11, 11:39
Ojciec Pio miał zdolność bilokacji, a ten j***ny potrafi się teleportować.

banior

2020-05-11, 12:24
Obejszłem_system napisał/a:

Jezu jak Ty bredzisz. Zastanawiasz się czasem co pizesz?
Tak myślę,że to zwykły przypadek. Jeśli myślisz inaczej to proszę jakiklowiek dowód. Bo takie pie**olenie to wiesz możesz między bajki włożyć.



Zapie**alaj do kościoła.

sa...........os

2020-05-11, 13:38
maksymilian45 napisał/a:

To było przewidziane już pod koniec stycznia. Czytałem ten wpis w pierwszym tygodniu lutego.



Ja też już przewidziałem jakoś koło lutego... że zaraz zacznie się pie**olenie o broni biologicznej, spiskach mossadu i innym wyciągniętym z dupie gównie, bez jakichkolwiek logicznych podstaw. Oczywiście, rządy wykorzystują sytuację, do zwiększenia kontroli i inwigilacji obywateli. Ale poza tym na pandemii nie zyskuje kompletnie nikt, światowe gospodarki legły w gruzach, wszędzie panuje burdel i chaos. Jakiejkolwiek kupy się te teorie spiskowe nie trzymają, ale wiadomo - pisanie bajek science fiction do każdego kryzysu czy wypadku to ulubione zajęcie foliarzy.

MrFalken

2020-05-11, 14:04
iwik555 napisał/a:

Zniknął czy nie zniknął, zapraszam ekspertów do dyskusji



1. Jest opcja, że go doświetlają jakimś światłem zamontowanym nad oknem i je wyłączyli zwyczajnie jak się cofał, więc "zniknął". Przedmioty nieoświetlane nie są widoczne. Papieże też.
2. jakoś nie widzę jednoczesnego ujęcia z kilku kamer, żeby zobaczyć, że ten papa jest choćby w 3d, więc kiepski to materiał do analizy.

Quassar

2020-05-11, 14:22
Papierz już live streamy zdalnie prowadzi tak sie świnia rozleniwiła że mu nawet do okna nie chce sie podejść by sie ze swoimi ślepo-oddanymi fanatykami przywitać.
Pewnie papież miał ważniejsze sprawy jak zając sie małym niewinnym chłopczykiem i schować go pod swoją sutanną i ochronić go przed całą niegodziwością świata przy tym pokazując mu swoje własne skarby... :D

Grishjarta

2020-05-11, 14:57
Najważniejsze pytanie - po co? Po co kombinować, angażować bóg wie ile ludzi, tworzyć hologram, ryzykować zdemaskowanie, skoro można postawić sobowtóra?

edmund

2020-05-11, 15:08
temat kościoła katolickiego i już antykatole liżą dupy trolom

raistpol

2020-05-11, 15:11
jak dla mnie to już sam ten ruch jego wchodzenia na ten piedestałek pod oknem jest nienaturalny..

Nejm

2020-05-11, 16:48
swampman napisał/a:

jak zapraszasz to dolaczam.
niech znika on i kazdy inny przedstawiciel wszelakiego rodzaju religii otumaniajacej ciemne masy.
najwyzszy czas jednoczyc swoje sily jako gatunek i wspolnie patrzec w kierunku gwiazd, a z tym zacofanstwem trzeba juz konczyc.
nie tu na ziemi a w kosmosie znajdziemy odpowiedzi, nasza przyszlosc i przygody.
nie w religii a w nauce.
tak samo trzeba skonczyc z przeznaczaniem poj***nych ilosci pieniedzy na technologie, ktore maja umozliwiac nam jak naj efektywniejsze mordowanie siebie nawzajem. majatki koscielne tez przekazac na powyzszy cel, a to kupa siana.
takze niech znika i to nie tylko jako hologram niech to bedzie symbol i omen jego znikniecia



A co ma religia do pozostałych postulatów? Debili nie brakuje wśród niewiernych jak i wiernych. Przecież wierzących znajdziesz wszędzie, między innymi w takich dziedzinach jak fizyka lub medycyna, którzy pojedynczo są mądrzejsi od całego tego portalu razem wziętego - więc to jest ta ciemna masa? Kolejny spod ciemnej gwiazdy wojującego ateizmu.

Obejszłem_system

2020-05-11, 18:37
banior napisał/a:

Zapie**alaj do kościoła.



Japa kapciu. Chyba pomyliles wątki.Także cichutko

gonzales1988

2020-05-11, 18:50
Pelikany.. przecież ten film to fejk. W komentarzach na yt jest oryginał.

precel55

2020-05-11, 18:59
swampman napisał/a:

jak zapraszasz to dolaczam.
niech znika on i kazdy inny przedstawiciel wszelakiego rodzaju religii otumaniajacej ciemne masy.
najwyzszy czas jednoczyc swoje sily jako gatunek i wspolnie patrzec w kierunku gwiazd, a z tym zacofanstwem trzeba juz konczyc.
nie tu na ziemi a w kosmosie znajdziemy odpowiedzi, nasza przyszlosc i przygody.
nie w religii a w nauce.
tak samo trzeba skonczyc z przeznaczaniem poj***nych ilosci pieniedzy na technologie, ktore maja umozliwiac nam jak naj efektywniejsze mordowanie siebie nawzajem. majatki koscielne tez przekazac na powyzszy cel, a to kupa siana.
takze niech znika i to nie tylko jako hologram niech to bedzie symbol i omen jego znikniecia





k***a chłopie jak ja takich ludzi szanuje całą racja w 100% racja

Obejszłem_system

2020-05-11, 19:19
precel55 napisał/a:

k***a chłopie jak ja takich ludzi szanuje całą racja w 100% racja



Ale co szanujesz ? Że typ przedstawil swoją nierealną wizję swiata? Też bym chciał zeby nie bylo wojen zeby wsztscy sie kochali i byli mądrzy. A tu prosze nie da sie, A wy dwaj własnie jestescie tego przykładem. Znam wypowiedzi pana swampmana z innych tematów i mysle ze ma podstawowy problem z mysleniem. A ty jak pelikan łykasz te farmazony i k***a cieszysz sie ze sa jeszcze inne zjeby jak Ty. Nauka wam nie pomoże jak nie macie czym myśleć.

qwerq221

2020-05-11, 19:36
swampman napisał/a:

jak zapraszasz to dolaczam.
niech znika on i kazdy inny przedstawiciel wszelakiego rodzaju religii otumaniajacej ciemne masy.
najwyzszy czas jednoczyc swoje sily jako gatunek i wspolnie patrzec w kierunku gwiazd, a z tym zacofanstwem trzeba juz konczyc.
nie tu na ziemi a w kosmosie znajdziemy odpowiedzi, nasza przyszlosc i przygody.
nie w religii a w nauce.
tak samo trzeba skonczyc z przeznaczaniem poj***nych ilosci pieniedzy na technologie, ktore maja umozliwiac nam jak naj efektywniejsze mordowanie siebie nawzajem. majatki koscielne tez przekazac na powyzszy cel, a to kupa siana.
takze niech znika i to nie tylko jako hologram niech to bedzie symbol i omen jego znikniecia



Jaśnie oświecony tępaku. Gdyby nie wiara, kościół i zasady moralne, które zostały przez niego utowrzone to cywilizacja jaką dziś znasz niedojebie umysłowy byłaby tylko baśnią, mitem... Człowiek bez wiary takiej czy innej niczym nie różni się od zwierzęcia i takie same zwierzęce prawa rządziłyby światem. Nieustanne mordy i niewole to byłaby norma dnia powszedniego na całym świecie. Ale co tłumaczyć zwierzęciu, że jest zwierzęciem i że jest w wielkim błędzie, bo gdyby nigdy nie było wiary to pajacu byś sobie mógł pisać, ale krwią po ścianach swoje niedoj***ne teorie. I nie głąbie kapuściany ludzkość nie dojrzała i nigdy nie dojrzeje do kochania całego świata i każdego jak swojego brata to nigdy się nie stanie, bo to wbrew ludzkiej naturze ty utopijny lewacki niedojebie umysłowy.

precel55 napisał/a:

k***a chłopie jak ja takich ludzi szanuje całą racja w 100% racja



Następny tępy gleń j***ny :D

silwerbalk napisał/a:

Najpierw to musimy zjednoczyć ludzkość pod jednym sztandarem i stworzyć imperium człowieka... Musiał by się znaleść ktoś tak mocny żeby móc podbić cały świat i zjednoczyć wszystkie narody..... A jeszcze się taki nie urodził



Was sieją wy głąby kapuściane czy jak? :D

ellsworth

2020-05-11, 22:33
Nejm napisał/a:

A co ma religia do pozostałych postulatów? Debili nie brakuje wśród niewiernych jak i wiernych. Przecież wierzących znajdziesz wszędzie, między innymi w takich dziedzinach jak fizyka lub medycyna, którzy pojedynczo są mądrzejsi od całego tego portalu razem wziętego - więc to jest ta ciemna masa? Kolejny spod ciemnej gwiazdy wojującego ateizmu.



Serio? No to teraz zobacz taką sytuację. Niech ten mądry będzie wierzący i niech wierzy w Jezusa. Pytanie w co wierzyli jego rodzice? W Jezusa. Teraz niech wierzhy w Allaha. W co wierzyli jego rodzice? W Allaha. Zaczynasz łapać schemat? Wiara nie ma wiele wspólnego ze świadomym wyborem tylko jest wynikiem indoktrynacji za młodu. Gdyby było inaczej to przedstawiciele wszystkich religii byliby równomiernie rozłożeni na całym świecie a nie skupieni w obszarach gdzie wiara wynika z wiary poprzedniego pokolenia. Każdy rodzi się ateistą! To indoktrynacja, której większość nie jest w stanie się przeciwstawić, czyni ich wierzącymi. Podkreślmy, wierzącymi dokładnie w to wokół czego zostali zindoktrynowani za młodu.