18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znikający Papież

iwik555 • 2020-05-11, 00:10


Zniknął czy nie zniknął, zapraszam ekspertów do dyskusji ;-)

Skoczek48

2020-05-11, 06:06
A koło ch*ja mi on lata

McQurwa

2020-05-11, 06:54
dobrze że technicy nie popie**olili i nie włączyli hologramu Tuska

BialyNigger

2020-05-11, 07:57
Po obejrzeniu filmu ze znikającym papieżem szurki wywęszyły globalny spisek. Co się stanie jak ktoś puści im Avengersów?

EdwardGie

2020-05-11, 08:40
Od 2 tysięcy lat takie magiczne sztuczki pokazuje kościół.

Te objawienia, cuda, szkoly wyższe rydzy ka itp. to ściema bo ludzie muszą w coś wierzyć.

A przy okazji kasa, kasa, kasa juz teraz a odpuszczenie grzechow po smierci. Taki qurwa transfer church-coina bez podatków.

silwerbalk

2020-05-11, 09:40
User. Papy disconnected...... Dostał kicka za lagi tyle

Budrys2000

2020-05-11, 10:06
maksymilian45 napisał/a:

Jak zwykle w komentarzach brak powagi.
Hologramy istnieją nie od dziś. Technologia jest tak zaawansowana że byście się za głowę złapali gdybyście zobaczyli co ma wojsko i rządy w swoim posiadaniu.
Myślicie że ta pandemia to też zwykły przypadek?



O jacie, na prawdę? Technologia jest zaawansowana? Jak to przecież mamy dopiero XXI wiek. Weź proszę napisz coś bo umieram z ciekawości

longfly

2020-05-11, 10:10
maksymilian45 napisał/a:

Jak zwykle w komentarzach brak powagi.
Hologramy istnieją nie od dziś. Technologia jest tak zaawansowana że byście się za głowę złapali gdybyście zobaczyli co ma wojsko i rządy w swoim posiadaniu.
Myślicie że ta pandemia to też zwykły przypadek?



no to licze ze masz dowowdy na swoje fantazyjne tezy

czekam na twarde dowody nie linki jutub moga byc w pdf

byloby przykro gdybys nic nie mial i wyszedl na kolejnego spiskowego barana ktoremu cos sie wydaje

ws...........33

2020-05-11, 10:26
swampman napisał/a:

najwyzszy czas jednoczyc swoje sily jako gatunek i wspolnie patrzec w kierunku gwiazd, a z tym zacofanstwem trzeba juz konczyc.
nie tu na ziemi a w kosmosie znajdziemy odpowiedzi, nasza przyszlosc i przygody.
nie w religii a w nauce.



Ku chwale Imperatora !

emperorzbigniew

2020-05-11, 10:31
Obejszłem_system napisał/a:

Jezu jak Ty bredzisz. Zastanawiasz się czasem co pizesz?



Kościół od wieków był przeciw nauce - gdyby nie on, to byśmy byli ze 100-200 lat w rozwoju od przodu. Na pochybel panom w sukienkach

silwerbalk

2020-05-11, 10:37
wsp233 napisał/a:

Ku chwale Imperatora !



Najpierw to musimy zjednoczyć ludzkość pod jednym sztandarem i stworzyć imperium człowieka... Musiał by się znaleść ktoś tak mocny żeby móc podbić cały świat i zjednoczyć wszystkie narody..... A jeszcze się taki nie urodził

:-/

Da...........n2

2020-05-11, 10:50
marvel321 napisał/a:

Pod koniec stycznia jak w grudniu jux byla pandemia w chinach? Brak ci informacji



Dobra tam ciotko to za trudne tematy dla ciebie. Załóż na ten swój parszywy ryj ta pedalska maseczkę i zapie**alaj po papier do dupy.

alucard321

2020-05-11, 10:59
silwerbalk napisał/a:

Najpierw to musimy zjednoczyć ludzkość pod jednym sztandarem i stworzyć imperium człowieka... Musiał by się znaleść ktoś tak mocny żeby móc podbić cały świat i zjednoczyć wszystkie narody..... A jeszcze się taki nie urodził




Jak to nie? Kaczystan już powstaje. Następnym krokiem będzie Imperium Kaczlandu. Wszystko to dziełem jeno jednego człeka. Tfu.

John Silver

2020-05-11, 11:15
Pewnie powiedział "myślę więc jestem"

Obejszłem_system

2020-05-11, 11:20
maksymilian45 napisał/a:

To było przewidziane już pod koniec stycznia. Czytałem ten wpis w pierwszym tygodniu lutego.
Niech każdy wierzy w co chce, poczekamy zobaczymy jakie zmiany będą pod pretekstem pandemii. Zmiany które przed pandemią nie przeszłyby.
Polecam też korzystać z internetu w celu znalezienia informacji a nie z rządowych telewizji.



W chinach juz w listopadzie coś wiedzieli. Nadal nie jest to dowód na jakiś plan a raczej dokladnie jest to dowód na to,że nic nie wiedzą i mało ogarniają

zwierzak30

2020-05-11, 11:23
swampman napisał/a:

jak zapraszasz to dolaczam.
niech znika on i kazdy inny przedstawiciel wszelakiego rodzaju religii otumaniajacej ciemne masy.
najwyzszy czas jednoczyc swoje sily jako gatunek i wspolnie patrzec w kierunku gwiazd, a z tym zacofanstwem trzeba juz konczyc.
nie tu na ziemi a w kosmosie znajdziemy odpowiedzi, nasza przyszlosc i przygody.
nie w religii a w nauce.
tak samo trzeba skonczyc z przeznaczaniem poj***nych ilosci pieniedzy na technologie, ktore maja umozliwiac nam jak naj efektywniejsze mordowanie siebie nawzajem. majatki koscielne tez przekazac na powyzszy cel, a to kupa siana.
takze niech znika i to nie tylko jako hologram niech to bedzie symbol i omen jego znikniecia





Ach... :cry: