18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znęcanie się nad słoniem.

xiontZ • 2011-11-13, 23:24
Państwo Bobby i Moira Roberts z Wielkiej Brytanii zostali oskarżeni o znęcanie się nad słoniem znajdującym się pod ich opieka. Film ukazuje złe warunki w jakich żyło zwierze. Nie jestem żadnym zjebem z PETA ale są k***a granice.


Lew

2011-11-14, 00:01
Bezstresowe wychowanie.

A tak na prawdę, takich ludzi należało by lać kijem dzień w dzień utrzymując przy życiu.

_R...........s_

2011-11-14, 00:47

Że tak sobie pozwolę coś takiego tu wkleić.
A poza tym to chyba każdy dorosły człowiek wie jak traktowane są zwierzęta w cyrku i jakim sk***ysyństwem są tam otaczane.

xiontZ

2011-11-14, 00:50
@kudlaty1125
Ludzie jak to ludzie. Patrzą ale nie widzą.

ffuunnkkyy

2011-11-14, 00:56
waliłbym w nich tym samym prętem

KoziaR[PL]

2011-11-14, 00:57
powinni ich dać ludziom, oni wymierzyli by sprawiedliwość. żałosne -.-

Zembowy Wruzek

2011-11-14, 03:21
Wiem ze zaraz ktos napisze ze prawa zwierzat istnieja tylko na patelni ale k***a.

Moge ogladac sobie egzekucje, morderstwa itp. Ale czlowiek wie co sie wokol niego dzieje, czasami moze sie jakos psychicznie na to przygotowac. Natomiast brutalnosci wobec zwierzat za h*ja nie moge bo rusza mnie fakt ze zwierze po prostu nie rozumie dlaczego ani co sie dzieje.

Zreszta... najbardziej wk***iajace jest to ze przejmujemy sie pojedynczymi przypadkami a na czarnym ladzie pewnie sie jakies plemiona wyrzynaja.

A co do cyrku i traktowaniu zwierzat... Przejedz sie na polska wioske, albo targowisko gdzie zwierzeta sa.

A jak bedzie ci malo to pojedz na targowisko gdzie sprzedawane sa konie przeznaczone na rzez. Tam sie dopiero naogladasz.

W sumie poszukaj sobie i wrzuc bo sa gorsze przypadki "na rodzimym podworku", problemy ze slonicami zostaw Brytyjczykom.

Suq-Madiq

2011-11-14, 05:18
Mysle, ze wlasnie tutaj przydalyby sie lewackie/faszystowskie bojoweczki, zamiast napie**alac sie na ulicach. Wpadliby w 50, rozpie**olili lby wszystkim po kolei, zadzwonili na paly i zostawili wiadomosc, ze na tym nie koniec. Zwierzeta trafilyby do zoo/innych ludzi, ktorzy po doswiadczeniach 'kolegow' juz by sobie nie pozwalali na takie zabawy.
Oczywiscie akcja winna byc udokumentowana i wrzucona na harda. Sam z checia obejrzalbym jak takiemu cwe*owi ktos rozpie**ala ten pusty k***a leb mlotkiem.


Pozdrawiam serrrrrdecznieu.

~tip.top

2011-11-14, 08:10
Dr.Ness napisał/a:

Wiem ze zaraz ktos napisze ze prawa zwierzat istnieja tylko na patelni ale k***a.





:krejzi:

witekmn

2011-11-14, 10:13
sk***ysyny j***ne

Lares86

2011-11-14, 12:46
A mnie sie to podoba. Sam chętnie by takiemu słoniowi przypie**olił w łep z kija bejzbolowego, tylko i wyloncznie dla rozrywki.

Phallucifer

2011-11-14, 13:25
@up
stary a glupi jak ten pret.

~LegendarnyZiom

2011-11-14, 13:38
jeremyirony napisał/a:

Sam z checia obejrzalbym jak takiemu cwe*owi ktos rozpie**ala ten pusty k***a leb mlotkiem.



ffuunnkkyy napisał/a:

waliłbym w nich tym samym prętem



Gówno byście zrobili. :roll:

witekmn

2011-11-14, 13:45
Lares86 Na co czekasz .Twoj stary siedzi obok w pokoju.