18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znęcanie się nad słoniem.

xiontZ • 2011-11-13, 23:24
Państwo Bobby i Moira Roberts z Wielkiej Brytanii zostali oskarżeni o znęcanie się nad słoniem znajdującym się pod ich opieka. Film ukazuje złe warunki w jakich żyło zwierze. Nie jestem żadnym zjebem z PETA ale są k***a granice.


~LegendarnyZiom

2011-11-14, 18:02
1r0n napisał/a:

Nigdy nie ufaj człowiekowi, który nie ma podejścia do zwierząt.



To jedna z tych mądrości rodem z gimbazy?

gasiek

2011-11-14, 20:09
Potrafie patrzec na ludzkie cierpienia z lekkim poruszeniem ale o wiele ciezej jest mi patrzec na cierpienie zwierzat wyrzadzone przez ludzi. Moze dlatego ze to wlasnie wiekszosc nas jest gowno warta ;]

Swka

2011-11-14, 21:03
jaak ja tego KURRRRRRRRR*AAAAAAA NIE CIERPIE!! ; /

niech napierd'alają takich ludzi ile wlezie, torturują (zeby tylko nie zabijali, bo chodzi tu o meczarnie) niech nagrają takich ludzi jak oni się męczą i bede to ogladal z uśmiechem na twarzy...

Ale jak widze jak zwierzęta są tak przetrzymywane i źle traktowane przez czlowiek to aż mi się źle robi, zwierze niczym nie zawiniło... -,-
Powinien się ktoś ukazać się (taki ala hitler) ktory powibija tych wszystkich porąbanych ludzi -,-

Spajdi666

2011-11-14, 21:43
Ja pie**olę, Aexalven, jesteś taki zajebisty.

Ksawi

2011-11-14, 22:17
Zaj***łbym jak psa.... i za kraty ..... cwe*e pierdzielone;/

~LegendarnyZiom

2011-11-15, 00:05
Ksawi napisał/a:

Zaj***łbym jak psa.... i za kraty ..... cwe*e pierdzielone;/



Słoń to spoko a pies to już nie? Bes sęsu, obrońco zwierząt. :roll:

Spajdi666

2011-11-15, 01:34
Skąd w Tobie tyle złości? Jak Ci baba nie daje zawsze możesz wpaść do mnie to pomogę Ci się zrelaksować ;]

P.S.
Szynka Szwarclandzka może być? Dysponuję też gulaszem z dzika, którego skórka leży pod moimi stopami ;] może się skusisz?

Spajdi666

2011-11-15, 01:51
ch*j z mięsem, ale jaka skórka.... mmm.

No to wszystko wyjaśnia :)

Legon

2011-11-15, 11:30
sa ludzie i gowna gowna jest to takie cos jak widac na filmiku brak mozgu inny przyklad dazenie do zdobycia pieniedzy bez zadnych skrupulow nawet jezeli trzeba kogos oszukac lub okrasc takze ja jestem za gazowaniem takich oto gowien i bedzie lepiej na swiecie bo jezeli takie gowna sa ludzmi to ja nie wiem kim jestem

Klejdo1

2011-11-17, 22:01
Takich ludzi powinni tak samo traktowac jak oni zwierzeta. Na tortury go i tyle :)

he...........01

2011-11-20, 15:14
Lares86 napisał/a:

A mnie sie to podoba. Sam chętnie by takiemu słoniowi przypie**olił w łep z kija bejzbolowego, tylko i wyloncznie dla rozrywki.



Dla rozrywki to Ty się k***a bucu naucz pisać. Pogarda dla Ciebie gimbusie.[/list]

Ktoś tam pisał, że przejmujemy się słoniem, gdy ludzie się wyżynają. Ludzie to kupa zepsutego mięsa, które zawsze było i będzie zj***ne. Słoń nic nie zawinił.

koks997

2011-11-20, 16:21
Jakis tam koleś pisał ,ze użytkownicy tutaj tylko gadaja i gówno by tym ludziom zrobili gdyby przyszło co do czego
Moim zdaniem kupa osob sprałaby tych drani gdyby zobaczyła ich przed sobą
nie mowie o 15 latkach tylko o normalnch dojrzałych osobach ,którym pieść zaciska sie po oglądaniu własnie takich okropnych filmow
Ja osobiście ładnie obiłbym pyziór tej chudej lamie z filmiku
Jezeli wiesz o co chodzi i nagle znalazłbys sie podczas znecania sie nad takim zwierzeciem a jestes cholernym miłosnikiem zwierząt to ciekawe co bys zrobil

Mistrz Agon

2012-03-07, 02:30
Co do nak***iania w słonie, przypomniała mi się pewna gra: