18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znęcanie się nad słoniem.

xiontZ • 2011-11-13, 23:24
Państwo Bobby i Moira Roberts z Wielkiej Brytanii zostali oskarżeni o znęcanie się nad słoniem znajdującym się pod ich opieka. Film ukazuje złe warunki w jakich żyło zwierze. Nie jestem żadnym zjebem z PETA ale są k***a granice.


Mistrz Agon

2011-11-14, 14:01
Może im się nudziło, a nie odczuwają empatii bo mają niższe od przeciętnego człowieka stężenie serotoniny w pewnych rejonach mózgu. Jak byłem mały, to zabiłem kota w dość okrutny sposób i nie rozumiałem dlaczego wszyscy się z tego powodu oburzają. Dla mnie uderzanie prętem w słonia nie różni się niczym od uderzania prętem w ścianę.

Mistrz Agon

2011-11-14, 14:33
Znęcanie się nad zwierzętami jest prawnie zakazane, więc lepiej tego nie robić bo można zostać ukaranym natomiast nie wiem o co chodzi ze stronami barykady, muchy i tak wszyscy zabijają, a innych zwierząt nie.
Jeśli masz kręgowca, najczęściej ssaka i mu coś robisz to ludzie tego nie akceptują, karpia na święta się zabija, muchy i komary się zabija oraz świnie, kury i krowy na mięso. Jeśli natomiast szkodzi się ssakom dla zabawy, to ludzie tego nie akceptują, więc lepiej tak nie robić, chyba że bardzo chcesz sprawdzić reakcję.

zukennuken3d

2011-11-14, 14:42
@2up ale kury, swinie, krowy i inne co zjadasz sa zabijane w mozliwie najbardziej humanitarny sposob, nie torturuja kazdego swiniaka, nie napie**alaja go palami. takie zachowanie(te na filmiku) to k***a bestialstwo i sk***ysynstwo w jednym. gdyby slon ogarnal ze w ch*ja z nim leca to by ich mogl tam ladnie zmielic

Mistrz Agon

2011-11-14, 14:47
Jestem niehonorowy, zabijam muchy bez powodu nie dając im szansy na obronę :(

Czas popełnić sepuku, splamiłem swoje dobre imię!

.:...........:.

2011-11-14, 14:48
zukennuken3d napisał/a:

@2up



Aż tak ciężko w nicka kliknąć? :wtf:

Maniek188

2011-11-14, 14:52
przywiązać i napier... aż przypomną sobie własne narodziny

Spajdi666

2011-11-14, 14:54
Kochani jesteście naprawdę i gówno mnie obchodzą komentarze ludzi, którzy zaczną ze mnie i mi podobnych robić sobie jaja. Człowiek to człowiek, stworzenie parszywe, które zawsze ma za sobą swoje złe zamiary, swoje własne ja i cholernie dużo syfu w głupich główkach. I dlatego krzywda ludzie mnie nie dotyka i nie obchodzi, bo człowiek na ogół sobie na nią zasługuje. Ale jak widzę cierpienie zwierząt... to krew się we mnie gotuje... bo zwierzęta są jak dzieci. Nierozumne, bezbronne, niewinne, nie zasługujące na ból. I każdy inteligentny człowiek o tym wie.

Lares86: a ja bym dla zabawy upie**oliła Ci przyrodzenie żebyś nie przekazywał swoich lamerskich genów do dalszych pokoleń.

Mistrz Agon

2011-11-14, 14:57
Maniek188 napisał/a:

przywiązać i napier... aż przypomną sobie własne narodziny


A wszystko z powodu empatii do słonia, potęga współczucia jest wielka!

Lam3rZ

2011-11-14, 15:06
Anonymous~ napisał/a:



Obrazek

:krejzi:



jestes zalosny. :idzwch*j:

precel55

2011-11-14, 15:54
Jak bym taką k***e dorwał to bym go chyba tam zaj***ł tym kijem lał bym go aż by k***a błagał o litość i by sie takie pedały j***ne sadyści k***a nauczyli

kamil666000

2011-11-14, 15:58
już wiem dlaczego leniwiec z filmiku niżej sie tak wk***ił

Ponury Knur

2011-11-14, 16:33
słonie mają uczucia, słoń też człowiek.

koks997

2011-11-14, 16:35
nie wiem co trzeba miec w glowie aby cos takiego robic ze zwierzetami

mam nadzieje ,ze po odsiadce kilku miłośników zwierząt wpie**oli im tak jakbym ja to zrobil

okropnie jest ogladac cos takiego wiedzac ze nic nie mozna zrobic
mam nadzieje ze pajace nauczyli sie czegos

~krzys.toxic

2011-11-14, 16:41
Zauważyłem jedną chorobę społecznościową przeglądając posty- większość to mocni w gębie. Co jakiś post- ja bym to ja bym tamto, oko za oko i inne bzdurne teksty. Słuszne podejśćie do sprawy ale na papierze, w necie, tylko, że to całkowicie mija się z celem. Co z tego, że ktoś tam anonimowy obrzuca sk***ysyńskie zachowanie mięsem potnie tępą żyletką i oleje ciepłym moczem w poście. NIC to NIKOMU nie POMOŻE!! Drażni mnie taka postawa internautów. Każdy pisze co by zrobił ale nikt nic nie robi. Więcej szumu niż rąk do pomocy...


Czas pomyśleć nad czymś bardziej kreatywnym i faktycznie pomóc biednym zwierzakom...

Jest nas tak wielu, że można sobie poradzić ztym problemem.

1r0n

2011-11-14, 17:59
Nigdy nie ufaj człowiekowi, który nie ma podejścia do zwierząt.